Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
    .....е за това съм съгласен ......едно е търговоското мислене на тема оръжие......друго е с оръжие да работиш в реални ситуации (дълга тема)...65 000 изтрела добър ресурс...на тая цена ..смятам че е добре....Аз също не припадам пред даден модел и марка ...просто уважавам всичко което с неуспорими качества на терен си е заело място под слънцето в графа.... много добро оръжие
    Търговско хахаха- ами ние и Глок продаваме ако не ме лъже склерозата... Не че имаме прекалено много фенове на тази система при нас. Официалната религия е друга един вид.
    Последно редактирано от Mad Dog; 23-09-12, 21:23.
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
      Търговско хахаха- ами ние и Глок продаваме ако не ме лъже склерозата... Не че имаме прекалено много фенове на тази система при нас. Официалната религия е друга един вид...
      ....да и имате доста продадени .....темата е такава......за Глок ..казах го обобщаващо ...
      Land rover discovery 300 Tdi

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
        ....да и имате доста продадени .....темата е такава......за Глок ..казах го обобщаващо ...
        Ами всъщност за сега друг пистолет води класацията.... поне в държавните структури. За продадени говорим. Предполагам щом като си толкова в час се сещаш марката и модела Иначе за Глок по всяка вероятност от края на годината ще почнем да внасяме и всякакви джвъчки за ъпгрейд..
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
          Ами всъщност за сега друг пистолет води класацията.... поне в държавните структури. За продадени говорим. Предполагам щом като си толкова в час се сещаш марката и модела Иначе за Глок по всяка вероятност от края на годината ще почнем да внасяме и всякакви джвъчки за ъпгрейд..
          .....за конкурси....държавани поръчки ...не ми се говори(отвратен съм).....иначе за джиджвките предварително благодарим.... апелирам за човеко поносими цени..
          Land rover discovery 300 Tdi

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Да не става дума за Зиговете на Военна полиция?Последния път като видях двама от там изглеждаха като Крачун и Малчо(абсолютни смешници), но с хубаво оръжие.Ама темата какви некадърници и как се назначават на държавна служба е друга и много дълга.А с какво оръжие и автопарк какви умрели структури се обурудват...

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
              Да не става дума за Зиговете на Военна полиция?Последния път като видях двама от там изглеждаха като Крачун и Малчо(абсолютни смешници), но с хубаво оръжие.Ама темата какви некадърници и как се назначават на държавна служба е друга и много дълга.А с какво оръжие и автопарк какви умрели структури се обурудват...
              Да за Зиг Зауер 2022 става дума... И не само във Военна Полиция- НСО и БА - като БА има намерение да замени Макаров с това оръжие.
              апелирам за човеко поносими цени..
              Ми не мисля, че ще са прекалено скъпи.... Е поне базовите китове. Апропо - някой пробвал ли е конектор 1.5 кг? Имам предвид на Волф или някакъв американски афтър маркет.
              Последно редактирано от Mad Dog; 23-09-12, 21:54.
              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
              No man left's behind !!!!

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Мойте карантийки ги доставиха от Германско...конектор,пин и пружина........е няма такъв кеф!А тоя пин блок що не зема да го изхвърля.....хммм трябва да го мисля!
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                  Мойте карантийки ги доставиха от Германско...конектор,пин и пружина........е няма такъв кеф!А тоя пин блок що не зема да го изхвърля.....хммм трябва да го мисля!
                  Пин блока от титанизираните ли е? Демек жълтичък такъв един? Аз имам в момента на моя сет от пружини на Глокмастър (бойна на иглата , на щангата на спусъка и на пин блока) и оригинален минусов конектор. Проблема е че минусовия конектор си дига рисета на спусъка и това си е.. Четох за афътрмаркет конектори които не дигали рисета.... Ама понеже пратките от САЩ идват малко бавничко и се чудя дали да поръчвам.
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                    Пин блока от титанизираните ли е? Демек жълтичък такъв един? Аз имам в момента на моя сет от пружини на Глокмастър (бойна на иглата , на щангата на спусъка и на пин блока) и оригинален минусов конектор. Проблема е че минусовия конектор си дига рисета на спусъка и това си е.. Четох за афътрмаркет конектори които не дигали рисета.... Ама понеже пратките от САЩ идват малко бавничко и се чудя дали да поръчвам.
                    Че за къде бързаш ...заслужава си да се почака(какво сме виновни че сме се родили от кофти страната на земното кълбо )....
                    Land rover discovery 300 Tdi

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                      Че за къде бързаш ...заслужава си да се почака(какво сме виновни че сме се родили от кофти страната на земното кълбо )....
                      Ами може би си прав- ще поръчам три вида - все единия ще ми уйдиса
                      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                      No man left's behind !!!!

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                        Пин блока от титанизираните ли е? Демек жълтичък такъв един? Аз имам в момента на моя сет от пружини на Глокмастър (бойна на иглата , на щангата на спусъка и на пин блока) и оригинален минусов конектор. Проблема е че минусовия конектор си дига рисета на спусъка и това си е.. Четох за афътрмаркет конектори които не дигали рисета.... Ама понеже пратките от САЩ идват малко бавничко и се чудя дали да поръчвам.
                        От титаниевите е!и аз съм навит да почакам за такъв конектор ,пък може и някоя друга благинка да отнеса!
                        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Може ли да препоръчате хубав външен кобур за Глок-17, че нещо ме е треснала командосията напоследък
                          Мислех да си купя Блекхоук Серпа, ама днес гледах едни клипчета в нета как един се простреля в крака,друг блокира бутона за освобождаване с малко сняг и т.н.Та сега си търся нов кобур.

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Аз ползвам Фобус-и и съм много доволен, но сега си търся полимерен за Г-то който да държи пистолета максимално изхвърлен на вън.
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                              Може ли да препоръчате хубав външен кобур за Глок-17, че нещо ме е треснала командосията напоследък
                              Мислех да си купя Блекхоук Серпа, ама днес гледах едни клипчета в нета как един се простреля в крака,друг блокира бутона за освобождаване с малко сняг и т.н.Та сега си търся нов кобур.
                              http://www.code3tacticalgear.com/saf...light6304.aspx

                              ..много здрав..изпитано на макс ....лесно и сигурно осигуряване...стабилна основа и възможност за модулност и конфигурация по избор+носене на кръста
                              Land rover discovery 300 Tdi

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                                http://www.code3tacticalgear.com/saf...light6304.aspx

                                ..много здрав..изпитано на макс ....лесно и сигурно осигуряване...стабилна основа и възможност за модулност и конфигурация по избор+носене на кръста
                                Е.. Сафариланда е ... прекрасен кобур , но....има един маааалък проблем - не се предлага у нас.... А на сайта който ти си дал има следната красива забележка в глава "политика за пратки":
                                Due to ITAR Regulations and State Department Restrictions, we can not ship products outside of the United States.
                                тарааммммм...
                                И като изключим дългият списък с невъзможности породен от факта че се намираме в неправилната половина на земното кълбо да видим възможните варианти. За целта уважаеми кучо -тракторист (сори ама така съм те кръстил от първия момент в който ти видях аватара) ми отговори на следните въпроси:
                                1. Държиш ли кобура да е кайдексов или може и вариант от курдура.?
                                2. С или без фенерче или (най-сложното) и двата варианта.
                                3. Искаш ли възможност за "разнообразно" носене?

                                Като ми кажеш тез нешица - ще мога да ти дам акъл (то не че го имам много).
                                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                                No man left's behind !!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X