Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Не се лъжеш. И физическо лице няма как да го има. А познай колко струват бумагите плюс лицензите за юридическо лице за да притежава автоматично оръжие. Колкото много Глогове.
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Наградното оръжие върви с право за носене. И служба КОС нямат право да откажат. Знам за поне 8 картечни пистолета , че и няколко автомата с такова разрешение. Иначе физическо лице няма право да придобие, но като юридическо (служебно) аз самият съм мъкнал картечен пистолет.
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Носене, или пренасяне? Не претендирам за коректност на правните термини, ма със сигурност ме разбираш.
        Ако за съответния тип оръжие има легитимен режим за носене, то такъв има и като наградно. В противен случай - в касата, или разглобено, в амбалаж и т. н.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Носене, или пренасяне? Не претендирам за коректност на правните термини, ма със сигурност ме разбираш.
          Ако за съответния тип оръжие има легитимен режим за носене, то такъв има и като наградно. В противен случай - в касата, или разглобено, в амбалаж и т. н.
          Носене - Разрешително Обр. 3. Издава се на доста специален режим с разрешение на министъра на вътрешните работи или оторизирано от него лице. Е трябва да има и лиценз за охранителна фирма. В рарешителното за носене сред изброените неща пише и "карабина" и " автомат". Моето го бяха писали автомат, нищо че беше картечен пистолет. Стечкина на Боян Радев е със стрелбя на редове- поне още 5 други също, Глок 18 на един бивш началник на Враня тоже е си гърми на редове. Пощадил съм те от фулл аутото- да почерпиш.
          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
          No man left's behind !!!!

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Ще почерпя, що да не почерпя - сериозно, отчитам го (за фулл аутото).
            И к`во, най-законно си ходя преметнАл калашник?
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Не че има някакъв смисъл де, кой би гърмял по 10 лв. за 3 секунди, просто ей така..., ама ми беше любопитно.
              А сега един въпрос със "звездичка" за да разнообразим малко, знам че е перфектен но:
              ...Какво не харесвате в Glock?

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Бутона за освобождаване на пълнителя и пластмасовите мерни прибори.Естествено мога да си ги сменя, ама все излизат други приоритети пред касичката

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Липсата на открито чукче.
                  "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                  2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Неудобната дръжка - широка и в същото време тънка -ръби гадно, все едно стреляш хванал кутия цигари. Говорим за стоков пищак, щото глогината си е живо лего за мен, само фантазия и пари да имаш.
                    С риск да се повторя - в общи линии няма идеален пищолет - ако е железен ще тежи, ако е пластмасов няма да е уравновесен (психически ) . Всичко е субективно - за теб Глок-а е перфектен (както сам казваш), за мен е сбор от компромиси с яка реклама.
                    Последно редактирано от slaf4u; 08-04-13, 08:03.
                    42

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Не харесвам кутията ,с която продават Глок-а!Като изключим това пистолета е почти перфектен!
                      Има много писано и има много тестове на това оръжие,които доказват безспорните му качества и предимства над неговите аналози и мисля че темата трябва да се преименува или да се отвори нова такава с име ПРЕВЪЗХОДСТВОТО НА ГЛОК!

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Ами на мен лично ми е приемливо, но не любимо оръжие. Предпочитам класическата линия на Зиг или дори сапунерките на същата фирма.
                        Последно редактирано от Mad Dog; 08-04-13, 09:06.
                        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                        No man left's behind !!!!

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                          Не харесвам кутията ,с която продават Глок-а!Като изключим това пистолета е почти перфектен!
                          Има много писано и има много тестове на това оръжие,които доказват безспорните му качества и предимства над неговите аналози и мисля че темата трябва да се преименува или да се отвори нова такава с име ПРЕВЪЗХОДСТВОТО НА ГЛОК!
                          Ай посмали малко.....
                          Глог е едно добро оръжие с оглед на цената си. Ама чак бест ъф дъ бест. Първо говориш за аналози - ами да ти кажа - аналозите му (говоря за пистолети с закрит ударно спускателен механизъм / без чукче) имат доста по- добър спусък от него (говорим и за XD и за Валтер PPQ). Безспорни тестове не знам , но мога да ти засека произволен Глок 19/17 десет пъти от десет- само с лош хват. Няма "дълбок патронник" (мой си превод на фули съпортед чембър) и е предразположен към кабуми. И Зиг и дори Берета се представят по добре на пясъчният тест.... И те така.
                          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                          No man left's behind !!!!

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                            Ай посмали малко.....
                            Глог е едно добро оръжие с оглед на цената си. Ама чак бест ъф дъ бест. Първо говориш за аналози - ами да ти кажа - аналозите му (говоря за пистолети с закрит ударно спускателен механизъм / без чукче) имат доста по- добър спусък от него (говорим и за XD и за Валтер PPQ). Безспорни тестове не знам , но мога да ти засека произволен Глок 19/17 десет пъти от десет- само с лош хват. Няма "дълбок патронник" (мой си превод на фули съпортед чембър) и е предразположен към кабуми. И Зиг и дори Берета се представят по добре на пясъчният тест.... И те така.
                            Ерес!
                            42

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Един от недостатъците на Глок е и едно от предимствата му - теглото. Пластмасовите мерни прибори не са стока. Втулката на леглото на иглата при не внимателно почистване се цепи по дължина, което не му пречи да работи.
                              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                С минусов конектор спусъка става доста приятен!Като цяло на пазара има много възможности за евтини подобрения за Глок - мерни прибори,пружини и т.н.
                                За кабуми мисля че P99(за PPQ не знам) и Аркус примерно са в пъти по-податливи!
                                Никой не може да ме убеди ,че съществува патлак от 50 до 1350 лв , който е по-добър от Глок!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X