Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от gre6nik Преглед на мнение
    Еми - то точно това гледах по телевизията...
    Приятелю, едно е по телевизията, а съвсем друго да те удари куршума, който си изстрелял по металното бомбе на обувката!
    В първия момент даже не разбрах, че е проектилът, помислих, че е камъче, избито от скалата. Като видях калайката до обувката си направо онемях...
    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от gre6nik Преглед на мнение
      . Още повече - ако има рикошет - то той няма да се върне назад, посоката му ще е напред и в страни .
      Случва се да се върне и назад. Не знам дали ще те убие, но със сигурност може да ти извади окото.
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
        Приятелю, едно е по телевизията, а съвсем друго да те удари куршума, който си изстрелял по металното бомбе на обувката!
        В първия момент даже не разбрах, че е проектилът, помислих, че е камъче, избито от скалата. Като видях калайката до обувката си направо онемях...
        Ми то извода е ясен - не гърми по металните бомбета на обувките

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Я пробвайте, ако ще успеете да се докопате до АК-74, да изстреляте единичен изстрел в бетонен под, за да разберете какво е това истински рикошет.

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
            Я пробвайте, ако ще успеете да се докопате до АК-74, да изстреляте единичен изстрел в бетонен под, за да разберете какво е това истински рикошет.
            Мерси. Зачислен ми беше такъв - рикушираше и на мишенното поле. Но пък беше много, много точен!
            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Така е, и от гъста трава рикушираше, ама това беше само със стар тип муниция 7Н6. Сега вече има нов тип, 7Н22, е това вече е друга бира! Иначе за точността на АК-74 вярно е, пък и откат много е малък, само че аз съм с доживотна любовь към стар и надежен до неприличието АКМ.
              Последно редактирано от Sibirski; 14-03-12, 21:53.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Страницата е за Глок пък ние отидохме на рикушети.......ама като сме почнали да кажа и аз.....имам три случая и то все по повод изпълнение на част от служебните ми задължения....в Казанлък на курс...рикушет от 9х19мм. ФМЖ ми падна на главата...неприятно, другите два случая са си в Шумен на "нашето" стрелбище и двата бяха от 9х18мм. удари ме в гърдите без никакви последствия, добре че си бях дебело облечен, а на следващият път удара от проектила беше в крака ми, остана мораво петно с диаметър около 3 см. и това все с червените 9х18., абе гадно е и се преживява но по добре да не се случва.........
                LZ3YG

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                  Я пробвайте, ако ще успеете да се докопате до АК-74, да изстреляте единичен изстрел в бетонен под, за да разберете какво е това истински рикошет.
                  За последно съм стрелял с АК 74 като наборен войник през '89. На стрелбището се забавлявахме, като целехме бетонните укрития на мишенните установки, за да гледаме (и слушаме) рикушетите.
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                    9х18 (червен и зелен производство на "Арсенал") и 9х19 FMJ (128 грейна произведени от S&B и Magtech) са рикуширали и са се връщали към мен. Изстрели от около 22-25 метра срещу мишена сложена на стената на изкопа. Понеже Разград си няма стрелбище, за такова се ползва една изоставена каменна кариера. След тези случаи съм се заклел, че повече кракът ми да стъпи там.
                    Павлине убеждавам се, че наистина си голям пампаец щом като си отишъл да стреляш на кариера, а още повече когато мишената е поставена върху каменен насип.
                    П.П. Съветвам те да не правиш това повече.
                    П.С. Виждам, че съвета да си накиснеш главата в ючбунар не си го изпълнил, ако не я знаеш къде е върви до барчето на ловното, а чешмата е близо до него.

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Господин Цонев, ИСТИНАТА боли, нали? Ще Ви помоля да престанете с жалките си опити да си го върнете за това, че Ви наритах заради лъжите Ви...
                      "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                      2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Няма ли кой да поразчисти тук!?Че много оцапахте темата?!
                        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          От вчера си имам ГЛОК 19 сет , утре го давам в полицията да пуцнат 5 патрона и да ми го впишат в разрешителното

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Честито колега. Много патрони ти пожелавам да изстреляш с него (по хартиени мишени ). Мислил ли си за "тунинг"?

                            П.С. Някой колега да е пробвал това http://arms-bg.com/vmchk/%D0%B0%D0%B...-22-23-24.html
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Много пари.........

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Не само много пари... не виждам смисъл да променям мерните прибори. Дори и обикновените мерни прибори са ми достатъчно добри (сегашните ми са иридиеви на СЕТ серията). Взех СЕТ защото ми хареса по-мекия спусък и по-удобния палец на затворната задръжка.
                                Харесвам си го така както си е

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X