Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

    За ПМ патрони които съм снимал http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8707883

    Коментар


    • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

      Първоначално публикуван от v12345s Преглед на мнение
      За ПМ патрони които съм снимал http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8707883
      Пропуснал съм да добавя Руските патрони които са няколко вида,Българските - така наречени червени и зелени и стоп патроните.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=304456
      Последно редактирано от v12345s; 04-11-08, 19:47.

      Коментар


      • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

        Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
        Колеги ,предварително се извинявам!Спирам да пиша!Разбирачите ми идват в повечевие си ги знаете кои.да могат да си бъбрят(компетентно)на спокоиствие............
        Привет!
        Недей така бе човек...таман почнахме да вдяваме кое, как от любимата марка пък ти...
        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
        .................................................................................................
        Е. Абу

        Коментар


        • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

          Много тихо тука !Къде са всезнаещите разбирачи?Да напишат нещо.Нали са наясно със всичко и по всички теми!!!Споделете с нас невзрящите.
          Land rover discovery 300 Tdi

          Коментар


          • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

            Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
            Много тихо тука !Къде са всезнаещите разбирачи?Да напишат нещо.Нали са наясно със всичко и по всички теми!!!Споделете с нас невзрящите.
            Колега, не се сърди. Информацията извираща от практик като теб, е безкрайно ценна и интересна за сериозните и любознателни юзъри тук. Не наказвай тях.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Колега, не се сърди. Информацията извираща от практик като теб, е безкрайно ценна и интересна за сериозните и любознателни юзъри тук. Не наказвай тях.
              Не наказвам никого.Никои не съм върнал (със смислен въпрос).Просто никои не пише?!? Нали много знаят!Да споделят.Пък ние ще ръсим глупости(няма закон за глупаци в БГ)!
              Land rover discovery 300 Tdi

              Коментар


              • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                Руски патрони за ПМ и ПММ http://slovari.yandex.ru/dict/guns/a...s/guns-087.htm

                Коментар


                • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                  Първоначално публикуван от v12345s Преглед на мнение
                  Пропуснал съм да добавя Руските патрони които са няколко вида,Българските - така наречени червени и зелени и стоп патроните.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=304456
                  Какви зелени,червени!Малко по грамотно и смислено.После умнотията тръгва и отиваи обясняваи после(ако си нямаш работа).Съз зелен и червен ЛАК по ръба на кернировката на патрона и по капсул възпламенитела!Целта на лака е влаго устоичивост на патрона.Зелен лак за патрон с куршум тип FMJ с оловен сърдечник.Чувал съм изказвания ,модел меки били.Ми като са меки викам здъвчи един тогава.Червен лак за патрон с куршум тип FMJ със стоманен сърдечник.Като хлабината между ризницата на куршума и сърдечника е уплатнена със олово.
                  Land rover discovery 300 Tdi

                  Коментар


                  • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                    Аде сега железарите да се пукнат и те (през гърба).Е това е развитието на ПМ днес.Увеличен капацитет (10бр. наи точния според мен)Монтажна подцевна релса.Запазено е всичко работещо по него (и доказано)от стария ПМ.И............... О УЖАС ПЛАСМАСОВА РАМА................... аиде честито.Ергономична ,удобна покрива всички модерни изисквания.Елате в 21 век.Дори консервативните руснаци велизат в час.А къде сте вие?
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от rumaneza77; 18-11-08, 15:48.
                    Land rover discovery 300 Tdi

                    Коментар


                    • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                      Пистолет МР-448 "Скиф"
                      (снимка номер 2 дясно горе)
                      Самозарядный пистолет МР-448 "Скиф" предназначен для вооружения милиции и армейских подразделений. За основу при разработке пистолета был взят пистолет ПМ, от которого был позаимствован ударно - спусковой механизм, проверенный временем на надежность. Автоматика пистолета работает за счет свободного отката кожуха - затвора. Ударно - спусковой механизм куркового типа, позволяет стрельбу самовзводом. Предохранитель не автоматический, при включении разобщает ударник с куроком и блокирует шептало. Флажок предохранителя расположен с левой стороны затвора, возможна установка и двухстороннего флажка предохранителя. Защелка магазина расположена на рукоятке пистолета, она также может быть установлена как с право, так и слева рукоятки. Прицел открытый, не регулируемый

                      Модификация пистолета одна:

                      МР-448С "Скиф-мини" - укороченный вариант МР-448 "Скиф", кроме габаритов, конструктивно не отличается.

                      (снимката долу)






                      ОСНОВНЫЕ ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
                      МР-448 "Скиф" / МР-448С "Скиф-мини"
                      Калибр 9х17К, 9мм ПМ / 9х17К, 9мм ПМ
                      Длина 165 мм / 150 мм
                      Длина ствола 93,5 мм / 78,5 мм
                      Высота 127 мм / 107 мм
                      Ширина 32 мм / 32 мм
                      Масса без патронов 640 гр / 590 гр
                      Прицельная дальность стрельбы 50 метров / 50 метров
                      Емкость магазина 12 патронов (9ммПМ), 10 патронов (9х17К) / 8 патронов (9ммПМ), 8 патронов (9х17К)
                      Прикачени файлове
                      Land rover discovery 300 Tdi

                      Коментар


                      • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                        МР-448С "Скиф-мини" този малкия за второ оръжие или за скрито носене е перфектен(според мен)
                        Land rover discovery 300 Tdi

                        Коментар


                        • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                          Дали пълноразмерния СКИФ вече го има у нас, или още е само в Русия? Безкрайно ми е интересно да го видя и пипна.
                          Малко встрани от темата, но нали в Пловдив правят едно безкрайно интересно изложение Хемус, за военна техника и оръжие. Дали не можем да направим едно посещение там организирано? Искате ли да провера за догодина как е?
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            Дали пълноразмерния СКИФ вече го има у нас, или още е само в Русия? Безкрайно ми е интересно да го видя и пипна.
                            Малко встрани от темата, но нали в Пловдив правят едно безкрайно интересно изложение Хемус, за военна техника и оръжие. Дали не можем да направим едно посещение там организирано? Искате ли да провера за догодина как е?
                            То във Пловдив е и вносителя на руско оръжие (НВС Комерс )ако не се лъжа.Обади им се и питаи.Много са точни ще ти обяснят как стоят нещата.И стреля и със стоп патрони.Какво да го пипаш работата е ясна,копактно, малко, 9X18.Макаров със удобна рама и 12патрона,бутон на ключалката на пълнитела където му е мястото.
                            Land rover discovery 300 Tdi

                            Коментар


                            • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                              Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                              Или по общо казано ДИНАМИЧНА А за това последното недеи че ще получа инфарктправят го нарочно да дразнят руснацитеда не мислите че това са им всичките ТТ и ПМ те си имат стари масрафи да оправят помежду си.
                              Дайте да не се чудим на естонците и да се видим ние какви магарета сме.Всеки път като мина по Раковска ми се разваля настроението, като видя онова "изкуство" от унищожени калашници пред пресцентъра на МО.Впрочем, има ли някакъв законен начин тази грозотия да я разкараме от там?

                              Коментар


                              • До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                                Ми ся ако рекат да сменят и при нас железните макаровци с пластмасови, направо я загазихме! С какво ще си чупим орехи и ковем пирони, ми лимонадите с какво ще си ги отваряме ?! Добре че си купих ЧЗ навреме, пак железо че и по-тежко !
                                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X