Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Револвер или пистолет?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Револвер или пистолет?

    Таурус мод.66, 4 инча, 357 магнум. и на добра цена, особено втора ръка. 6 заряден. Поздрави.
    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

    Коментар


    • От: До: Револвер или пистолет?

      Първоначално публикуван от kapacone Преглед на мнение
      Бихте ли ми препоръчали надежден и евтин револвер- не търся точност- за самозащита- нещо като еквивалент на Макаров при револверите- надежден, качествен, непретенциозен, евтин, евтини боеприпаси, перфектен за самоотбрана и стрелба до 10-15 метра?
      Ако акцентът е "надежден и евтин" - виж този. Но ако търсиш мощ без пари, виж тоя.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • От: До: Револвер или пистолет?

        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
        Ако акцентът е "надежден и евтин" - виж този. Но ако търсиш мощ без пари, виж тоя.
        Боеприпаса на ТТ-то отдавна надмина всякакви разумни граници като цена. Новото производство имам предвид.
        Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

        Коментар


        • От: До: Револвер или пистолет?

          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
          Ако акцентът е "надежден и евтин" - виж този. Но ако търсиш мощ без пари, виж тоя.
          Извинявам се, но 7,62х25 за самоотбрана?
          А, револвер в 9х17 е леко безсмислен - особено с капацитет 5 изстрела и особено при FMJ-проектилите, които сме принудени да носим в България.
          "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

          2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

          Коментар


          • От: До: Револвер или пистолет?

            Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
            Извинявам се, но 7,62х25 за самоотбрана?
            А, револвер в 9х17 е леко безсмислен - особено с капацитет 5 изстрела и особено при FMJ-проектилите, които сме принудени да носим в България.
            Навлизаме в лепкава зона, но какво му е на 7,62 за самоотбрана?
            Правилен си за револвер в 9х17... Освен ако няма да се ползва от рахитична жена не виждам смисъл. .38 спешъл е смисловия минимум ако ще е рево.
            Ако се търси компактност и трябва да е рево, .22 също е вариант с доста по-сериозни капацитети на барабана при това...

            42

            Коментар


            • От: До: Револвер или пистолет?

              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
              Навлизаме в лепкава зона, но какво му е на 7,62 за самоотбрана?
              Правилен си за револвер в 9х17... Освен ако няма да се ползва от рахитична жена не виждам смисъл. .38 спешъл е смисловия минимум ако ще е рево.
              Ако се търси компактност и трябва да е рево, .22 също е вариант с доста по-сериозни капацитети на барабана при това...
              По принцип нищо има няма на калибрите. Само дето 7,62х25 е твърде мощен, с голяма пробивност, т.е. има ниско отдаване на енергия в целта. Ето го теста в балистичен желатин:



              При това, тук американците тестват с боеприпаси, които са забранени за ползване от ЗОБВВПИ.

              .380ACP не е лош калибър, само че в случая цевта на револвера е 4,5 см. Като се има предвид, че данните за скорост и енергия на проектилите се дават за тестова цев от 200 милиметра (20 см) и те не са впечатляващи - 300 m/s и 275 J. Представям си какво ще бъде от 4 пъти по-къса цев.

              "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

              2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

              Коментар


              • От: Револвер или пистолет?

                Нищо няма да бъде,то на 2.5 инчова цев се препоръчват патрони за късоцевни,мислени и смятани за късоцевни и то в калибри минимум 38 спешьл или по-добре в 357 еле ако имаш 5 бибинки само и си пазиш семейството с тях.

                Баш си си прав,че положението е Мечо Пух ма темата е дълга с тия калибри,някои мислят,че и с 22 става ма аз съм за 357
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Револвер или пистолет?

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  686 + с 4 инча цев препоръчвам аз ма се признавам,че не им знам цената там при вас.
                  1990 пари.Ей го.
                  https://www.isd-bg.com/oruzhie/k-so-...3-smith-wesson

                  Коментар


                  • От: Револвер или пистолет?

                    Ц

                    Плюс модела е със 7 у барабана,тоя е нормален 686 и събира 6

                    То още по-хубаво ПЦ модел,че мазен спусък има ма там и парите са други,щом тоя е 2 бона то ония ще е 4,мааааани ти,милионери
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Револвер или пистолет?

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      ....
                      На баба ти фърчилото ...човека търси нещо евтино и работещо. Аз едно съм написал и за тауруса също съм за.Иначе един смит 500 и приключваме драмата.

                      Коментар


                      • От: Револвер или пистолет?

                        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                        ...човека търси нещо евтино и работещо. Аз едно съм написал и за тауруса също съм за.....
                        Още едно ЗА за Тауруса, има револвери в .357 с 8 патронен барабан, 2.5" цев и дулен компенсатор и супер удобна дръжка, и да спомена, че Тауруса са правени с машини и технологии на СиУ, преди време гледах Рюгер, СиУ и Таурус, ами Рюгера беше с неизпилени стружки, все едно е правен в час по трудово.
                        Бъдете живи и здрави!

                        Коментар


                        • От: Револвер или пистолет?

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          Ц

                          Плюс модела е със 7 у барабана,тоя е нормален 686 и събира 6

                          То още по-хубаво ПЦ модел,че мазен спусък има ма там и парите са други,щом тоя е 2 бона то ония ще е 4,мааааани ти,милионери
                          Пак 1990.Малко по-назад бил.
                          https://www.isd-bg.com/oruzhie/k-so-...th-wesson-6647

                          Коментар


                          • От: Револвер или пистолет?

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Баш си си прав,че положението е Мечо Пух ма темата е дълга с тия калибри,някои мислят,че и с 22 става ма аз съм за 357
                            АКО улучиш... Щото, нали "По-добре един .22 в целта, от осем .45 около нея".

                            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                            На баба ти фърчилото...
                            Дедо, изчистил съм си съобщенията...
                            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                            Коментар


                            • От: Револвер или пистолет?

                              А е те го те,тоя става
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Револвер или пистолет?

                                Имах S&W 686+, седем заpяда, 6 инча цев, кеф неописуем. Иво го знае. Ама непpактичен, та замина …
                                В момента Тауpус Ултра Лайт, 38 сп. 5 заряда. Малък, лек, като за вътрешен джоб. Цена 200 лв.
                                Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                                "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X