Обява

Свий
Няма добавени обяви.

20 калибьр пушка за......

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: 20 калибьр пушка за......

    Лично,на мен пистолетната дръжка не ми допада,с нея натоварването на китката ми идва малко повече от нормалното ,но това за пушка 12кал.

    Коментар


    • #32
      От: 20 калибьр пушка за......

      Вьпрос - на каква дистанция долу горе бие точно 20ти калибьр ако ползвам добьр патрон / а не сачми / и монтиран Леополд от 'убавите.

      18 инча цев на Ремингтон 870 в 20 калибьр.Долу горе ме интересува - 100метра,200,300???Не ми треперят рьцете ако това ще е вьпроса
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #33
        От: 20 калибьр пушка за......

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Вьпрос - на каква дистанция долу горе бие точно 20ти калибьр ако ползвам добьр патрон / а не сачми / и монтиран Леополд от 'убавите.

        18 инча цев на Ремингтон 870 в 20 калибьр.Долу горе ме интересува - 100метра,200,300???Не ми треперят рьцете ако това ще е вьпроса
        Не ти трябва Леуполд а Аймпойнт .... Примерно Микро дот. С добър куршум - около 150 -200 м може да уцелиш мишена с човешки размери.. Но ти трябват патрони 20 Магнум.
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • #34
          От: 20 калибьр пушка за......

          Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
          Не ти трябва Леуполд а Аймпойнт .... Примерно Микро дот. С добър куршум - около 150 -200 м може да уцелиш мишена с човешки размери.. Но ти трябват патрони 20 Магнум.

          Друго какво?Сега ще кажеш тренировки,а стрелбището е само 55 фита и с 4 инча и скапани патрони бия колко да не мрьдне размер Китаец,1000 метрово сьм намерил само ми трябва да знам като се наточа какво да мькна с мен.То и в пустинята става,но само Руснаци намирам да ходим заедно,а те много пият,аз толкова не мога.




          Нещо такова нали?20 калибьр.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SF_MBPM.jpg
Прегледи:1
Размер:57.4 КБ
ID:5518144

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:37896.jpg
Прегледи:1
Размер:61.1 КБ
ID:5518145
          Последно редактирано от BENZBOSS; 14-09-13, 01:05.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #35
            От: 20 калибьр пушка за......



            От бьрз поглед тия ги хвалят много,сега остава да ровя за калибьра дали предлагат.

            Нещо да кажете са това,продукт на Ремингтьн.


            http://www.chuckhawks.com/remington_accutip_slugs.htm

            И го има в 20 калибьр.

            Айде пичове,има ловци тук,кажете една сладка дума - от 5 до 200 метра бил прекрасен
            Последно редактирано от BENZBOSS; 14-09-13, 01:18.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #36
              От: 20 калибьр пушка за......

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение


              От бьрз поглед тия ги хвалят много,сега остава да ровя за калибьра дали предлагат.

              Нещо да кажете са това,продукт на Ремингтьн.


              http://www.chuckhawks.com/remington_accutip_slugs.htm

              И го има в 20 калибьр.

              Айде пичове,има ловци тук,кажете една сладка дума - от 5 до 200 метра бил прекрасен
              Toва май се стреляше през слъгова цев. По добре първо да се провери точно.

              Коментар


              • #37
                От: 20 калибьр пушка за......

                Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                Toва май се стреляше през слъгова цев. По добре първо да се провери точно.
                Тя неговата ще е слъгова - ама няма де "рифлед слъг" - проследи как отворите в предната капачмка отиват до "соплата" - то това е за да създадът жипоскопичен ефект при гладка цев. Иначеизглежда зло- бих си купил ама у нас ще са сигурно 10 лв. броя....
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • #38
                  От: 20 калибьр пушка за......

                  Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                  Иначеизглежда зло- бих си купил ама у нас ще са сигурно 10 лв. броя....

                  Аз таковата ммммм все ми е тая,тук са долар или 2 бройката,как ги намериш.Питам да знам какво да взимам е така да има 30-50 броя,че знае ли човек.След 5 години примерно ще ги изгьрмя и други ще взема та ако ще и по 10 долара да са все тая,аз за ЗОР питам.

                  Пууу нямам нерви вече,списька пак набьбна,а до изложението остана седмица.


                  И друго да питам - кой модел и марка го има в 12 калибьр и се преправя лесно на 20ти?Какво освен цев ми трябва за целта?
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X