Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Драгунов и всичко за него? + други снайпери?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Драгунов и всичко за него? + други снайпери?

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Естествено че няма автоматична.За тази работа си има ПК./въпреки
    че автоматичната е вълрос на малко работа с подходящ инструмент/.
    За взаимозаменяемост не може и дума да става поради различният
    заряд и оттук разлика в хода и изхвърляча.Но принципа е еднакъв
    с АК.Нищо по различно.Естествено че е далеч от снайпер,но за целта
    за която е създадено е добро.Заряда има силен шоков ефект/пробвал
    съм го не един път по животни/ и се съмнявам да има уцелен и оцелял
    човек.Самият факт че и днес се използва в райони като Ирак и Чечня
    и то от редовната армия говори за качествата му.
    В Ирак използват Ромак-3, ромънският вариант на СВД, който е конструктивно по-близък до АК-то ,от колкото Драгунов.

    Коментар


    • До: Драгунов и всичко за него? + други снайпери?

      Преди време попаднах на една статия на Роберт Атанасов http://www.album.bg/tconiotconev/ima...943332/111762/ и като я прочетох направо се попиках от смях, защото: първо това с което е стрелял стига да е то показано в статията не е СВД, а китайско изпълненине и клонинг на СВД; второ хвана да ми говори за групи от по 9 до 16 см с него на 100 метра. Лично аз след малка и скромна разходка по леко пресечен терен със СВД последно на 160 метра с едни скапани патрони направих група от 4 см и то с оптика която небеше оригинална и имаше кръст кото яко криеше целта - мишената. и стрелях с някакви скапани руски ловни патрони.

      Коментар


      • До: Драгунов и всичко за него? + други снайпери?

        Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
        Преди време попаднах на една статия на Роберт Атанасов http://www.album.bg/tconiotconev/ima...943332/111762/ и като я прочетох направо се попиках от смях, защото: първо това с което е стрелял стига да е то показано в статията не е СВД, а китайско изпълненине и клонинг на СВД; второ хвана да ми говори за групи от по 9 до 16 см с него на 100 метра. Лично аз след малка и скромна разходка по леко пресечен терен със СВД последно на 160 метра с едни скапани патрони направих група от 4 см и то с оптика която небеше оригинална и имаше кръст кото яко криеше целта - мишената. и стрелях с някакви скапани руски ловни патрони.
        Колега,ти си моят Херой!Ам,чи де съм тръгнал и аз с таз скапана и противна Марлинка(при това-Хамериканка,за капак - ,22 кал)Сигур ша изпъкна кат свински мъ..я в кал..ама сух факт:дистанция 108 м(мерена с рулетка),идиотска китайка"ТаШко"(46 х (3-9),патронки ССІ минимаг - 10 от 10 във капачка от буркан,прав с тоягата подпряна на покрива на ВабриХта...мечтая си от малък за Драгунов!Със здраве!

        Коментар


        • До: Драгунов и всичко за него? + други снайпери?

          Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
          Преди време попаднах на една статия на Роберт Атанасов http://www.album.bg/tconiotconev/ima...943332/111762/ и като я прочетох направо се попиках от смях, защото: първо това с което е стрелял стига да е то показано в статията не е СВД, а китайско изпълненине и клонинг на СВД; второ хвана да ми говори за групи от по 9 до 16 см с него на 100 метра. Лично аз след малка и скромна разходка по леко пресечен терен със СВД последно на 160 метра с едни скапани патрони направих група от 4 см и то с оптика която небеше оригинална и имаше кръст кото яко криеше целта - мишената. и стрелях с някакви скапани руски ловни патрони.
          Рекламната брошурка,,,,,,пардон списанието трябва да се запълни с нещо .....и да излезе от печат,т.е. да се продава........

          Коментар


          • До: Драгунов и всичко за него? + други снайпери?

            http://vbox7.com/play:bc2c193f

            Коментар


            • До: Драгунов и всичко за него? + други снайпери?

              Първоначално публикуван от snipi Преглед на мнение
              Може да е на 9 - то място но искам да обърнете внимание, че всички други от СВД нататък са все нови модели така, че Роберт може да се казва роберт.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X