Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CZ Scorpion Evo S1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CZ Scorpion Evo S1

    И как се цели нещо с това без приклад ? То и с приклада е трудно
    Последно редактирано от sek.1; 01-05-17, 06:46.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: CZ Scorpion Evo S1

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      И как се цели нещо с това без приклад ? То и с приклада е трудно
      Със затворени очи, поне да имаш извинение, че не си уцелил. Тук се произвеждат и продават оръжия, които няма нужда да са практични, важното е да са "готини". Я гледай румънското с 6 инча какво прави. И човека даже си го казва "трябва да си странен тип за да ти хареса такова оръжие".

      https://m.youtube.com/watch?v=Jen2m-pmbmI
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: CZ Scorpion Evo S1

        Законовите еквилибристики нямат нищо общо с реалната класификация на оръжието . То това е трудно да се определи какво е точно
        Последно редактирано от sek.1; 01-05-17, 07:09.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: CZ Scorpion Evo S1

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          Законовите еквилибристики нямат нищо общо с реалната класификация на оръжието . То това е трудно да се определи какво е точно
          Ъъъ, дано не се приеме за започване на спора отначало, ама...- до преди 1933 година, или там някъде, е нямало никакъв закон ограничаващ цивилните какво оръжие да имат, ни по размер, ни по начин на зареждане и стрелба, ни по вид муниции. Между 1933 и края на 1970 /там някъде са годините/ единственото ограничение е било за автоматичната стрелба на оръжието. И са се продавали по железариите между теслите и пироните. И всичките тези класификации, определение и наименования вече ги е имало- демек не са си изкълчвали езика само за да се "побира" в закона.
          Странните оръжия /като тия къси Калашници/ се произвеждат или вкарват от вънка, защото има хора да ги купуват на принципа "те таквоз неам, и много ми требе!".
          Аз съм купувал оръжие след реч на Хилари Клинтън, "що ти не ... майката", скачаш в колата и газ към магазина. Влизам там, и ония се хилят- "ето още един, тая всеки ден само речи да изнася, хахаха". Тук оръжието не е само оръжие, малко е трудно за обяснение, ама защо има хора, купят си нова прахосмукачка, и вместо да метнат мокета, те я мернат с отверката да видят какво има вътре. Аз имам няколко пушки с които още не съм стрелял, ама им знам всяка пружинка... Луда работа.
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • От: CZ Scorpion Evo S1

            Те точно за такова като това румънското няма сила в този свят която да ме накара да дам пари
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: CZ Scorpion Evo S1

              Въпреки че се бях зарекъл в тази тема да не пиша.. След появата на Узи-то всичко живо се впусна да прави узиподобни на базата на каквото произвежда. целта и на първообраза и на подобните му в никакъв случай не е прицелна стрелба. Насищаш територията пред теб или зад ъгъла с куршуми и каквото такова. Това че ги скопяват от към автоматична за граждански цели ги прави безсмислени, според мен. Първият ми досег с едно такова беше около година преди да избухне демокрацията у нас, бяха направили няколко експериментални бройки АК 7.62х39 с 10 см. цев. Беше и променен ъгъла на газовия канал под прав вместо наклоненият до тогава. Сгъваем приклад-стандартен. От всички опити за точна стрелба, след 10-тият метър мисия невъзможна. А, беше си и с автоматична, тогава никой и не помисляше че народа ще има право на притежание на такива та да го скопява.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: CZ Scorpion Evo S1

                Ма друго си е като му сложиш един 40 заряден пълнител,преден вертикален хват и се развъртиш из вас,ебем ти и зомбитата и чудото.

                Ма не ни ги дават,да не сме много опасни еле в хола


                А предимстава за мен има колко искаш - здраво,просто,евтино,части има,със заглушител ще е кукла,дупчи добре,късо,леко,евтини патрони,ресурс до Луната и стреля винаги.В колата да го държа или в раница пак много става еле ако нямам мерак да целя нищо в окото след десетия метър........ма на,старшинката не дава
                Последно редактирано от BENZBOSS; 01-05-17, 10:55.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: CZ Scorpion Evo S1

                  Със стандартният ПБС и УС патроните е още по-голяма трагедия, единствено малко се пооправя баланса та се напрягаш по-малко в ръцете. Въпреки по-слабият боеприпас изстрелът става силно рязък и затворната рама аха да се откачи. Със заглушител без мембрана отива на по-приемливо ниво. Като цяло не съм му фен, специално в този калибър.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: CZ Scorpion Evo S1

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Ма друго си е като му сложиш един 40 заряден пълнител,преден вертикален хват и се развъртиш из вас,ебем ти и зомбитата и чудото.

                    Ма не ни ги дават,да не сме много опасни еле в хола


                    А предимстава за мен има колко искаш - здраво,просто,евтино,части има,със заглушител ще е кукла,дупчи добре,късо,леко,евтини патрони,ресурс до Луната и стреля винаги.В колата да го държа или в раница пак много става еле ако нямам мерак да целя нищо в окото след десетия метър........ма на,старшинката не дава
                    И добре, че не дава!Иначе, току виж, някой пъпчив тинейджър докопал "желязото" на баща си, реши да се разходи с него до местното училище да търси сметка, защо са го прередили на опашката за понички, примерно!...Със същия този 40 заряден пълнител...
                    Последно редактирано от emil5koff; 01-05-17, 14:15.

                    Коментар


                    • От: CZ Scorpion Evo S1

                      Първоначално публикуван от emil5koff Преглед на мнение
                      И добре, че не дава!Иначе, току виж, някой пъпчив тинейджър докопал "желязото" на баща си, реши да се разходи с него до местното училище да търси сметка, защо са го прередили на опашката за понички, примерно!...Със същия този 40 заряден пълнител...

                      Пьлни тьпотии ма ти си знаеш
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: CZ Scorpion Evo S1

                        Първоначално публикуван от emil5koff Преглед на мнение
                        И добре, че не дава!Иначе, току виж, някой пъпчив тинейджър докопал "желязото" на баща си, реши да се разходи с него до местното училище да търси сметка, защо са го прередили на опашката за понички, примерно!...Със същия този 40 заряден пълнител...
                        За търсене на сметка в училище, е по ефикасно шише бензин, един парцал и една запалка. На свободна разпродажба са от другата страна на улицата пред училището. Ако не му се цапа с бензин, може да крадне на комшията колата, и да започне да си ги мачка на воля в училищния двор. На идиота не му е нужно огнестрелно оръжие за да убие някой. Аааа, и много по-големи от 40 зарядни пълнители се продават свободно в съседния щат- това е като в софийски окръг да не може, ама в пловдивски да може. И софиянци да спят спокойно, защото при тях е забранено... Визша форма на идиотизъм!
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • От: CZ Scorpion Evo S1

                          За това забраняват в целия свят,унищожават всички оръжия и жената се огологьзва по прашки,че само с това и остава да се пази.......идилия ти казвам и розови облачета.

                          Това половината може да е реалност,за другата половина трябва са питам жената дали имат шанс с оръжията ма май и на децата е ясно,че това е невъзможно та викам да забранят колите първо и после сда ми гледат под леглото,прашки там няма,на вентилатора на таванЯ са.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: CZ Scorpion Evo S1

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            Въпреки че се бях зарекъл в тази тема да не пиша.. След появата на Узи-то всичко живо се впусна да прави узиподобни на базата на каквото произвежда. целта и на първообраза и на подобните му в никакъв случай не е прицелна стрелба. Насищаш територията пред теб или зад ъгъла с куршуми и каквото такова. Това че ги скопяват от към автоматична за граждански цели ги прави безсмислени, според мен. Първият ми досег с едно такова беше около година преди да избухне демокрацията у нас, бяха направили няколко експериментални бройки АК 7.62х39 с 10 см. цев. Беше и променен ъгъла на газовия канал под прав вместо наклоненият до тогава. Сгъваем приклад-стандартен. От всички опити за точна стрелба, след 10-тият метър мисия невъзможна. А, беше си и с автоматична, тогава никой и не помисляше че народа ще има право на притежание на такива та да го скопява.
                            Първообраза на Узи е чешкия Sа 23 . Той е първия сериен КП изпълнен по тази конструктивна схема . В общи линии евреите правят узито от зор . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1024px-Samopal_Vz_25.JPG
Прегледи:1
Размер:25.2 КБ
ID:5751976
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: CZ Scorpion Evo S1

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              Ще ти го пускам на картинки, че нали аз съм бил необразован...
                              Според тебе калибъра и вида муниции определяла какъв е типа оръжие. .357 било револвервн калибър. Значи всичко с тоя калибър е револвер /щом всичко в пушечен калибър е пушка, и всичко в пистолетен калибър е пистолет.../.

                              Я сега разгледай картинките, и ми кажи и това ли са револвери. И да ти го преведа, стрелят с .357 револверен калибър всичките.

                              https://www.cheaperthandirt.com/cate.../357-magnum.do

                              http://www.coonaninc.com/product/357-magnum-classic/

                              Тъпо е всеки път да те оборвам, че вече и с картинки. Не ти ли омръзна, или си упорит /пък после аз съм говорел тъпи неща.../.


                              Icos, точно това казвам и аз няколко пъти вече- автоматично или полуавтоматично се определя от това колко патрона изстрелва при натискане на спусъка.
                              Как да ти кажа - не се престаравай с картинките. Аз със/от комикси, не съм се образовал, нито те са ми основата и разбирането за култура (каквато и да е - включително и оръжейна). Та нема начин така да фанеш дикиш де, ми е мисълта...
                              Калибърът .357, си е пистолетен, даже и "магнум", така и си остава около хилядате джаула. Тези работи, дето си ми ги напоказал по картинки, са рази вехти етапи от развитието на оръжието - междинни образци, от неизбистрена концепция. По съвременната класификация (българска), са си пищови, както и да са се подвизавали преди сто и кусур години (когато са се появили). А днес съществуват единствено за задоволяване щенията на хоби-купувачи.

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              Последно?
                              Я се виж тук какво си писал, върни се назад и си виж изказванията за "оръдието". до преди малко нямало полуавтоматични, всичко било автоматични, сега пък друго говориш. Добре ли си, ако трябва да помагаме с нещо?
                              Нито за момент не съм твърдял, че няма полуавтоматични! През цялото време твърдя, че автоматичните са автоматични, а полуавтоматичните са полуавтоматични.

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              И това не е вярно, стреля сано на единично- изстрелва само по 1 патрон с едно натискане на спусъка. Редове?!
                              Стрелбата в редове, или на единични изстрели, определя единствено дали стрелбата е в редове, или на единични изстрели!
                              И автоматични оръжия стрелят на единичен режим, и оръжия стрелящи в редове, не са автоматични.
                              (Автоматичната стрелба в режим на редове по три изстрела какво ше доде по комикс-терминологията? "Полунеавтоматична"!)
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: CZ Scorpion Evo S1

                                Dave, току взе златния медал в една категория. Честито!

                                А не ти ли омръзна да говориш глупости?
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X