Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CZ Scorpion Evo S1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CZ Scorpion Evo S1

    Видимо имаш предвид нещо да си противореча сякаш. - Някакъв пример?
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: CZ Scorpion Evo S1

      Автоматично те оставям да си го намериш сам,полуавтоматично мога да ти го намера ако се затрудняваш и не помниш какво говориш
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: CZ Scorpion Evo S1

        Ами заповядай де, защо се помайваш.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: CZ Scorpion Evo S1

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Ами заповядай де, защо се помайваш.

          Няма смисъл,не виждаш ли
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: CZ Scorpion Evo S1

            Аз смисъл наистина изобщо не виждам. Само че, нишката (и тази) ти я подхвана, та именно от теб се очаква да изнамериш смисъл и да си я нищиш, аз просто нямам нищо против, нито някакви притеснения.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: CZ Scorpion Evo S1

              Ти казвам,че няма смисъл.......аз съм я бил подхванал.......на теб ти се разминават термините стрелба със зареждане,автоматично с полу,карабина с пистолет......пък чакай аз да ти търся смисъла
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: CZ Scorpion Evo S1

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                ...стрелба със зареждане...
                Цар си - не си приключил предната изцепка (а и не виждам да имаш намерение) и вече отново цепиш мрака!
                Я кажи - ако не бързаш за следващата (изцепка) нещо за "стрелбата със зареждане" и осбено пък нещо за "стрелбата без зареждане"...
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: CZ Scorpion Evo S1

                  Е да де - нормалния свят гледа кое стреля автоматичен режим,ТИ гледаш кое зарежда,5 страници минаха поне от как го казах и на,още го дъвчеш........Гаранта и Макаровия са толкова автоматични колко и автоматичния калашник защото ЗАРЕЖДЛИ,а за стрелбата други да говорят........има ли смисъл да ти го обяснявам?Няма......а за цар си прав,поне връзвам едно изречение с друго без дебелите книги да ми пречат .
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: CZ Scorpion Evo S1

                    Брат ми, отчитай, че има хора пенсионери на които да им е скучно, и им трябва някой с когото да се заяждат. Има и постоянно неразбрали, и болни, слънчасали, тежкари... Всякакви има. Не го познавам Davs, но ясно се вижда, че му прави кеф да се заяжда. Заеби, остави го да си говори сам. И пробвай тая опция, готино нещо, за сефте ми е, ама започна вече да ми харесва- еквивалента на "мрънкай си, не ми пречиш...". Кеф!

                    "Това съобщение е скрито понеже davc е във вашия списък игнорирани."

                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: CZ Scorpion Evo S1

                      Отчел съм го преди няколко страници вече ма се чудя Гатлинг с манивела автоматично ли е или не,че ако няма манивела ми електромотор то какво идва да бъде,миксер???

                      никой не казва кои са дебелите книги,да ги избягвам
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: CZ Scorpion Evo S1

                        Пичове, остави та остави - заяждал се, та заяждал се...
                        Ама вие обратното го разбирате като да си се самонавивате и припявате един на друг, без друг да ви се меши, каквито и глупости да дърдорите! Разбирам, че ви е кофти да ви развалям седянката, но сте в грешка, ако си мислите, че това е ваша частна седянка. Прескачате с провокативни реплики от един елемент на друг, без обаче да довършите нито едно от започнатите (от вас) зачеквания. Нито пък проявявате склонност за някакво, дори елементарно аргументиране, извън цитати от рекламни брошури.
                        Като почнем от това, че евентуално пушка би била "карабина", защото сравнително къса, пък пистолет става "карабина", когато е сравнително дълъг - до безкрайни предъвквания (със споменатите прескачания) на хаотичен принцип, по няколко пъти.
                        Последното за първите механични картечници - ми не са автоматични. И ясно съм го казал преди няколко страници, и още по-ясно съм казал защо!
                        И да, определящото едно оръжие да е автоматично, е именно режимът - автоматичен, или не. Само че вие понятие си нямате какво е автоматичен режим, не стига, ами агресивно защитавате правото си на неграмотност, дори когато ви се казва за каво става въпрос. А евентуални принципи, замествате с някакви интуитивни разсъждения, по внушение на именно рекламни дипляни.

                        И все пак. Очаквам нещо повече, по отношение на последния (засега) бисер: "Стрелба без зареждане"!
                        (Надали имате предвид, зарядът да се самозаражда в оръжието, но кой знае...)
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: CZ Scorpion Evo S1

                          Пичове, господина е вещ във всичко и не пропуска тема да го покаже. Не сте ли го срещали до сега?

                          Коментар


                          • От: CZ Scorpion Evo S1

                            Стрелбата без зареждане е твой патент,а как зарежда не определя дали едно оръжие е автоматично или не,как стреля е друго ма ти тия ги бъркаш
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: CZ Scorpion Evo S1

                              Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                              Пичове, господина е вещ във всичко и не пропуска тема да го покаже. Не сте ли го срещали до сега?
                              Не го очаквах в оръжейна тема и то по няколко въпроса по които за мен като новобранец уж 2 мнения няма,а за него след 40 години дебели книги е непростимо някак си - е хванал се със стрелба без зареждане,а това си е негов патент пак,не мой ма утре и това няма да го е казал.

                              Си ебало бабата,можеш ли да си представиш ако пусна тема Защо автоматичния ми Сиг не ги реди автоматично......форума ще е туш,а салатата пълна.......ма зарежда автоматично,че и гилза изхвърля за разлика от Катюшата която пък за разлика от гаубицата.......някой да сложи и оцет на салатата баси
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: CZ Scorpion Evo S1

                                Очаквай ако ще и тема за финна настройка на ВВЕР-1000/446 да се появи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X