Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снайперска стрелба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Снайперска стрелба

    ми айде де, чакам да кажете къде и кога..... той таргата даже Драгунов може да осигури, ама е чак във Варна

    веселба ще е, ама някой да носи пушка, че с Валтера съм до 25м.
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • До: Снайперска стрелба

      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
      ама някой да носи пушка
      Това ми прилича като да ходим на бал и да кажеш, доведете си жените, че ще дойда сам!
      Има пушки /при Тошо/, ама ако не я познаваш е като чужда жена, нито знаеш къде да стиснеш, нито знаеш дали няма да ти обърше шамар!

      Коментар


      • До: Снайперска стрелба

        Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
        Това ми прилича като да ходим на бал и да кажеш, доведете си жените, че ще дойда сам!
        Има пушки /при Тошо/, ама ако не я познаваш е като чужда жена, нито знаеш къде да стиснеш, нито знаеш дали няма да ти обърше шамар!
        хубу, аз оставам ням зрител

        ако стигнете до надстрелване с прашки, може да се включа, щот имам собствена
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • До: Снайперска стрелба

          Няма да останеш воаьор!

          Ще направим същия номер и с патлаците!

          Само че там, аз за да уцеля капсул на 25 метра с моята "Сянка", ще трябва да сложим дъното на артилерийски снаряд, а това ще е проблем за околните!

          Коментар


          • До: Снайперска стрелба

            Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
            Ако успееш с въздухарка да удариш капсула на 50 метра, ще ми събереш очите!
            Бог е милостив и помага на слабите.
            С малко тунинг и дизел в чашката траекторията се изправя нагоре, но се изкривява на къде ли не.

            Коментар


            • До: Снайперска стрелба

              Дори и 25 метра ако я нацелиш, значи си невероятен стрелец /казвам го сериозно/, защото според мен е невъзможно... на практика, попадението трябва да е 1/1, т.е. целта е с размера на сачмата.
              Ако не е тайна, каква е тази зловеща въздухарка?
              Защото има едни с крачни помпи, дето са по 2000 левчета и теоретично би трябвало да го могат!

              Коментар


              • До: Снайперска стрелба

                Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                Дори и 25 метра ако я нацелиш, значи си невероятен стрелец /казвам го сериозно/, защото според мен е невъзможно...
                Ако не е тайна, каква е тази зловеща въздухарка?
                Защото има едни с крачни помпи, дето са по 2000 левчета и теоретично би трябвало да го могат!
                Могат, мамка им. И с такава стрелях. Нямам думи. И нея мога да взема.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • До: Снайперска стрелба

                  Знам, че е много трудно и дори невъзможно, но от въздухарка до въздухарка има ралика, както отбеляза. Мойте са елементарни евтини боклуци. Турски и китайски. Имах 3, две разглобих и остана 1.
                  Китайче 4.5 с лост за зареждане. Не е много мощна, но с дребни птици се справяше и отката е поносим.
                  Тия с чупещата се цев не ги харесвам, че нещо всеки път като заредиш и "пантата" избегала, колкото и да я стягаш. С това китайче стрелям успешно по 9 милиметрови гилзи на 10 метра. Обаче на 25 метра вече кибритена кутийка е предизвикателсво. Скоро не съм стрелял.

                  Коментар


                  • До: Снайперска стрелба

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    Могат, мамка им. И с такава стрелях. Нямам думи.
                    Я кажи, кажи......

                    Коментар


                    • До: Снайперска стрелба

                      Абе не са като огнестрела, но са вършат работа. Друг е въпроса за тия пари каква хубава "винтовка" може да се вземе.

                      Тоя си пуца на 200 метра
                      http://www.youtube.com/watch?v=I5md7...eature=related
                      http://www.youtube.com/watch?v=uQSjO...eature=related

                      Тия трепят диви прасета
                      http://www.youtube.com/watch?v=OXY0K...eature=related

                      Има и разни клипове с бизони и други дивотии

                      Коментар


                      • До: Снайперска стрелба

                        Когато сачма от въздухарка на 200 метра отхвърли на 1 метър и пръсне бутилка от бира, значи е преминала във втора космическа скорост и ще излезе в орбита...

                        Веднъж стрелях с въздухарка по празна пластмасова затворена с тапа бутилка от Кока Кола - 1 л.
                        Показвах на децата - от 15 метра - сачмата рикошира и ме прасна по челото - не се бъзикам !

                        Коментар


                        • До: Снайперска стрелба

                          Кво да ти кажа, бих я предпочел пред фоберка до 100метра. Бърза и точна.Безобразно точна. Кара по 15 сами преди да почне да пропада групата. И мога да си я нося на задната седалка. Ма немам манги сега.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • До: Снайперска стрелба

                            Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                            Когато сачма от въздухарка на 200 метра отхвърли на 1 метър и пръсне бутилка от бира, значи е преминала във втора космическа скорост и ще излезе в орбита...

                            Веднъж стрелях с въздухарка по празна пластмасова затворена с тапа бутилка от Кока Кола - 1 л.
                            Показвах на децата - от 15 метра - сачмата рикошира и ме прасна по челото - не се бъзикам !
                            Пробива строителния шперплат. По бутилка с кола (2л) стрелях и аз, ама пълна с вода. Помислих че не съм я улучил. Въобще не трепна. А имаше 2 дупки.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • До: Снайперска стрелба

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Пробива строителния шперплат. По бутилка с кола (2л) стрелях и аз, ама пълна с вода. Помислих че не съм я улучил. Въобще не трепна. А имаше 2 дупки.
                              Кой бе, тоя 2 см?!
                              Ако е така, значи трябва да е някакво неразрешено налягане!
                              Нали ги ограничават!

                              И въпреки всичко, ако някой пръсне и премести на 1 метър бутилка от бира с въздухарка от двеста метра, ще му подаря 1000 сачми по избор! /да не се изхвърлям с облога ,че някой ще изнамери сачми от обеднен уран и ще ми прибере главата/!

                              П.С. Ако беше стрелял по празна, а не пълна бутилка - можеше да те светне и теб по челото!
                              Когато е празна и затапена е като батут!
                              Последно редактирано от Volk; 02-01-09, 23:10.

                              Коментар


                              • До: Снайперска стрелба

                                Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                                Кой бе, тоя 2 см?!
                                Ако е така, значи трябва да е някакво неразрешено налягане!
                                Нали ги ограничават!

                                И въпреки всичко, ако някой пръсне и премести на 1 метър бутилка от бира с въздухарка от двеста метра, ще му подаря 1000 сачми по избор! /да не се изхвърлям с облога ,че някой ще изнамери сачми от обеднен уран и ще ми прибере главата/!
                                Няма нужда от обеднен уран, продават подкалибрени стоманени, в силиконов контейнер. Да , 2 сантиметровия. Налягането е от водолазна бутилка-220атм. Манометъра на пушката е до 250, ама не искат да надуват компресорите толкова.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X