Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

    Нищо му няма.но те не стоят в куфара,че дунапрена събира влага.Куфар на Сиг ССг3000,пеикан 1750 и тоя малкия см ги омазал и ни един не е сдал багажа.Сига е в брата тия дни,той да каже дали му има нещо.

    Ако се вгледаш ще видиш и грес по пушките,мацам яко аз
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #92
      От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

      Много е относително всичко това. Аз лично на АР ката вече и направих над 1500 без да я чистя. Чакам да почне да засича хи хи хи. Правилните смазки и правилна подготовка му е майката.
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • #93
        От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

        Не съм чул АР ,СКАР ,G36,М 4 или друго конкурентно на АК да е гръмнало и разпаднало се на някой в ръцете,освен М16 от Намската война.Лудо куче да не беше в Сирия?
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #94
          От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

          Шефче, туй розовкото да не е на момата
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #95
            От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

            Това на СКАРа на шината сигурно е некъв протекшън,ма па розов?!?.....
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #96
              От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

              Розовкото е на жена my, той си има скара ама неговата е с по-потентния калибър.

              На дунапрена нищо си му няма от клепане със смазки. Някъде четох, че бил специален дунапрен /на баба му шишарката, чиста гъба си е според мен/.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #97
                От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                Ми и дунапрена ви е дунапрен, маамустара, аз к'ви еквилибристики праа тук, не е за приказване.
                А-бе морските, гледам пишете едновременно, събрахте ли се? Пробвахте ли врътките със затворите? Аз съм сигурен, че проблем няма, ма толкова приказка се изприказва (в тази тема ли беше), че чак ми стана интересно.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • #98
                  От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Ми и дунапрена ви е дунапрен, маамустара, аз к'ви еквилибристики праа тук, не е за приказване.
                  А-бе морските, гледам пишете едновременно, събрахте ли се? Пробвахте ли врътките със затворите? Аз съм сигурен, че проблем няма, ма толкова приказка се изприказва (в тази тема ли беше), че чак ми стана интересно.
                  Бе, събрали сме се, ония е в Сан Франциско, аз съм си в нас /600 мили на юг/. Довечера си идва, утре, ако остане време, ще мислим за затворите.
                  След днешния Брюксел се замислям за още някакво пукало... Мамицата им гадове!
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #99
                    От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                    Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                    Много е относително всичко това. Аз лично на АР ката вече и направих над 1500 без да я чистя. Чакам да почне да засича хи хи хи. Правилните смазки и правилна подготовка му е майката.

                    НЕ,'ш спорим,от кога те чакам да се появиш та да поспоря с ТЕБ за орьжия


                    Розовкото е на жената / как си помисли,че е моя ма си прав де,на стрелбището е така ме / ьзможно най-леко и кьсо,патрони домашен пазител 4 пьлнителя и Аймпойнт ПРО с включена точка постоянно - взимаш,вдигаш,теглиш и БУМ.Сложих и розовки червейчета да не и драска прьстите пьк и да го познава в тьмницата,че зад нейната я моя пьк той е почти сьщия ако не броя оптиката.Мога да я направя черна за около минута ма така е по-секси пьк и децата я познават чия на кой е.




                    Брат давай да пробваме болтовете и да ги видя какво толко им било женено за Калаша.
                    За следващо предлагам Бял АУГ с 18 инча цев,Тавор с 18 цев или гледам има на далавера Вайпьр Молот и то на цена дето няма да я усетиш пьк и патроните ти ги имаш,аз да му мисля.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                      Бензбос малко с АР ка се заиграх аз .....
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FullSizeRender.jpg
Прегледи:2
Размер:156.7 КБ
ID:5707691
                      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                      No man left's behind !!!!

                      Коментар


                      • От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                        Дългата и с калибъра ли е нагоре?Щото разработваха варианти и като дължини и като калибри , да си ги сменяват според промените по време и място!Това е класа!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                          Дългата и с калибъра ли е нагоре?Щото разработваха варианти и като дължини и като калибри , да си ги сменяват според промените по време и място!Това е класа!
                          Не е като го гледам,просто единия ъпър е с 12 инч цев и оптика за близък бой,а другия е 16.5 инча с стрелби до 500 метра,че с точица добре до 200 ма после ти се губи погледа и си иска 4 или 6 увеличение.

                          Това зарежда с пръдня и още не мога да го побера в акъла си,гледам за ХК 556 буталка ма там пък 2700 кинта за АРка не ги преглъщам още..........ма като ти е на сърце и АРка трябвало да има човек..........

                          Куче кажи повече за тия,стига си мълчал като партизанин
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                            Босе почти позна.
                            14.5" и 10.5"
                            Нищо оригинално- подобна комплектовка е класика.
                            Просто късака е страшно удобен по наше село за хищници. Та съчетахме полезното с приятното.
                            Сега съм замислил един ъпър 7.62х39 и да кажа сбогом на аканоидите в перспектива.
                            А с пръдня си работи достатъчно надеждно ако имаш малко повече акъл.
                            Основният извод е - подбирай си пълнителите и смазките и ще си рахат.
                            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                            No man left's behind !!!!

                            Коментар


                            • От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                              Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                              Сега съм замислил един ъпър 7.62х39 и да кажа сбогом на аканоидите в перспектива.
                              Е от къв зор, заради некви евтинджос патрони ли?
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                                Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                                Босе почти позна.
                                14.5" и 10.5"
                                Нищо оригинално- подобна комплектовка е класика.
                                Просто късака е страшно удобен по наше село за хищници. Та съчетахме полезното с приятното.
                                Сега съм замислил един ъпър 7.62х39 и да кажа сбогом на аканоидите в перспектива.
                                А с пръдня си работи достатъчно надеждно ако имаш малко повече акъл.
                                Основният извод е - подбирай си пълнителите и смазките и ще си рахат.
                                Ей сбьрках с 2 инча баси ма като ме домьрзя да ходя да меря колко инча са 4 ребра на пикатинито............и карам на

                                Я обясни тогава защо 14.5 инча ми не 16.5 или 18 примерно?Кьсата ясно за чий кьса ма дьлгата защо кьсее и тя?




                                Аз мажа с грес SLIP2000 EWG всички пушки с релси,а за спусьци ползвам или тая тьнката или олиото на тия TW25B.Проблеми нямам ма и да не ги мажа пак няма да имам.Пьлнители ПМАХ 3 генерация,оригиналните на ФН и май някьде се тьркалят малко от тежките на ХК.

                                За Калаша ми пратиха един на ФАБ Дифенс който според мен е извьн спецификация,как всички други 7-8 броя стоят стегнато пьк тоя лопа,не се научиха прост пьлнител да направят.В приклада влизат спокойно пьлнители ако сьм ги заредил с 9 патрона,сложа ли десетия и заключва с шут или удьр в земята,само скапания ФАБ си заключва както си трябва



                                Това с прьднята го мисля още,никакви пари са в момента ма не ми го побира главата,все едно БМВ да си купя
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X