Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

    Е значи грубо ще наруша мерките за безопасност,всичките Араби и Афганци все с оригинала стрелят.Ресурса може да му се намали,от 130 000 на 100 000 та и там ми е все тая.

    Твьрдо не се издьржа така и ще се пробва пьк да видим.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #77
      От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

      Не съм го измислил аз-казвам какво пише, а пък оръжието си е твое. Едва ли ще смъкне ресурса с толкова много, дори няма и да разбереш. За онези маймуни е ясно, тя и стрелбата им е едно към гьотере-показва АК-то зад ъгъла и налива пък каквото стане.
      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

      Коментар


      • #78
        От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

        аз не казвам,че си го измислил,всичките резервни части за тия пукала ги взимам с идеята АКО ми потрябват,а тогава ще ми е все тая кьде му отива ресурса и дали има половин % шанс да се раздуе.

        Просто ми стана интересно как така цял свят бие сьс сбирщайн,всичките други пушки които имам не им дреме какьв болт им слагаш пьк това идва женено едно за друго и аз трябва по указания да сьм нежен с него.Я па то,точно с това никак не сьм нежен,2 пьти с ножовката леко го подкастрях,а какво остава за резервен болт да не му набия.

        Мерси за инфото
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #79
          От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

          Не, че аз не съм правил селски тунинг (с пила например или с джамджийско чукче)
          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

          Коментар


          • #80
            От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

            Това не е (няма да е) селски тунинг, а ремонт, чрез смяна на една част с друга (оригинални, фабрични, идентични с тези първо вграждане). Да съвпадат всички елементи на оръжието по сериен номер (служебно зачисленото), много се държи по други причини. Много съществени, но нямащи общо със сигурността и функционирането му.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #81
              От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!



              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • #82
                От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                Поне за мен приключи вечният спор АК или АР. Отгвора е с каквото стреляш по-добре.
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • #83
                  От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                  Това ще е АРка,че принципно е по-удобна,по-лека пьк и повечето тия дни имат по-добри оптики които за разлика от Калаша лесно се монтират.Кое е по-здраво обаче и дьржи на бой е ясно - едното го дьржиш чисто па нам си с какво го мажеш,па нам си каква пружина искало.........за другото ако питам каква грес да му купя и ще настьпи смях - от нафта до моторно масло,грес за печки,лагерна и каква се сетиш пак става,че и на сухо си млати.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #84
                    От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                    И варианта на АР 15 с газово бутало.



                    Хънтаре моля събери ми постовете.
                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • #85
                      От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                      Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                      Хънтаре моля събери ми постовете.
                      Няма нужда, и така е добре.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • #86
                        От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Това ще е АРка,че принципно е по-удобна,по-лека пьк и повечето тия дни имат по-добри оптики които за разлика от Калаша лесно се монтират.Кое е по-здраво обаче и дьржи на бой е ясно - едното го дьржиш чисто па нам си с какво го мажеш,па нам си каква пружина искало.........за другото ако питам каква грес да му купя и ще настьпи смях - от нафта до моторно масло,грес за печки,лагерна и каква се сетиш пак става,че и на сухо си млати.
                        То в армията на времето пък и сега има само 2 смазки за поддръжка на оръжието ГОИ и РЧС . С тях се чисти и смазва като почнеш от ПМ та стигнеш до 122 милиметровата Гвоздика . Аз лично ползвам за почистване Балистол или всеки друг подобен препарат защото е в спрей и е удобно да работиш с него .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #87
                          От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                          Аз ползвам какво ли не и за различните пушки различно мазило,Калаша го смазвам с грес за картечници ма и с олио Калиакра да го намацам ще му е все тая - на единична с 10 зарядни пълнители си откачаш пръста и пак не загрява до пушене.Е гума и дърво по него нямам ма и да има все тая.

                          Опит да ги гушна в единия куфар ма си искат големия,няма място за пълнителите.И едното и другото се чисти и маже с едно мазило и една грес,да не се сърди белгийката която по информация от тук и там е яка колко Калаша.
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от BENZBOSS; 22-03-16, 04:51.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #88
                            От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                            То това му е ценното на военното оръжие че е непретенциозно от към обслужване . В реални бойни условия къде ще му търсиш специалните смазки . Кръстиш се с две ръце да има повече патрони .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #89
                              От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                              Е за това ми е смешно като почнат да сравняват АРка с Калаш - ма стреляла ако я държиш чиста,но ако погледнеш колко от тия които могат да избират оръжие стрелят нещо което не е бутално и .........
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #90
                                От: КОЙ КАЗА ЧЕ АК-47 Е НАЙ–ЗДРАВОТО ПУШКАЛО..?!

                                А този "дунапрен", дето прилича на кора за яйца - как му се отразяват смазките? Аз намерих и пробвах тук един, който се продава като шумоизолация, обаче играта му се разказва от нея.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X