Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

    От утре в София ще гостува сифу Филип Байер за тридневен семинар по Винг Чун. Надявам се да имам честта да го "пипна". Ето го и него:
    http://www.youtube.com/watch?v=2AY0hrKf8vg
    http://www.youtube.com/watch?v=ZcWcy2NA1pk
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

      Преди около десетилетие беше един от най-бързите в света. Голяма работа е ...
      Къде ще е семинара, или е тайна ?
      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
      0888 315 794
      LZ1UPI
      A1 (Rh+)

      Коментар


      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

        Къде ще е семинарът?
        "Light travels faster than sound. That is why some people appear bright before you hear them speak."
        LZ1NWW
        B(+)

        Коментар


        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

          127мо Училище 150 евро е входа. Поне на едно място това видях.

          Старт:
          София 09.02.2015г. /понеделник/ от 11,00ч.
          Край:
          София 11.02.2015г. /сряда/ до 16,00ч.,
          Мястото на провеждане: 127-мо СОУ "Иван Денкоглу", ул. Парчевич 43, гр. София
          Такса за участие:
          150 евро
          Местата за тренировъчните сесии са ограничени!

          Коментар


          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
            От утре в София ще гостува сифу Филип Байер за тридневен семинар по Винг Чун...
            Покрай този спорт подвизава ли се още Станислав Багалев или вече го няма на хоризoнта?
            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

            Коментар


            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

              Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
              Покрай този спорт подвизава ли се още Станислав Багалев или вече го няма на хоризoнта?
              Не е спорт и да - подвизава се ... съвсем друг е въпроса, дали за добро или за лошо..
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                Не е спорт и да - подвизава се ... съвсем друг е въпроса, дали за добро или за лошо..
                На времето се имаше за доаиен на бойното изкуство. Предвид характера му (на Станислав) обаче долавям какво имаш предвид....

                Като съм почнал да питам- а Георги Георгиев-Джоси още ли е на линия? Сещам се за разни имена от близкото минало, когато бях по-млад, а питам тука защото вече не съм в БГ и не знам актуално кой, какво и как. А очевидно тук има колеги, които са в час.
                Последно редактирано от Dagobar; 09-02-15, 14:42.
                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                Коментар


                • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                  Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                  А очевидно тук има колеги, които са в час.
                  Ами, в час! Не бях влизал в зала по Винг Чун от 1997г.! Просто сина стана на 15 и започна да ме врънка да тренираме, издирих старите си познати и се започна пак...
                  Станислав Багалев не го познавам, но ще разпитам. А Джоси не беше ли каратист от началото на 90-те?
                  А Байер го "пипнах" днес! Страхотен е, въпреки 60-те му години- много бърз и пъргав, с изключително добре премерена сила.
                  Последно редактирано от Георги Василев; 09-02-15, 15:21.
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                    Ами, в час! Не бях влизал в зала по Винг Чун от 1997г.! Просто сина стана на 15 и започна да ме врънка да тренираме, издирих старите си познати и се започна пак...
                    Станислав Багалев не го познавам, но ще разпитам. А Джоси не беше ли каратист от началото на 90-те?
                    Да, и поне на времето се водеше най-добрия по карате-до за България, именно за времето за, което говориш. Имал съм честа да бъда и за малко на негови тренировки в началото на 90тте. После станаха събитията в Дескрим и след това постепенно нещата се разсъхнаха.

                    Пак по същото време се изявяваше и Багалев (97-2000 ). Предположих, че вече са в "семейна" възраст и бойните им заниманя са минали на втори план, ако въобще още са в играта.
                    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                    Коментар


                    • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                      https://www.youtube.com/watch?v=O2st2ba4Na8
                      Сами може да си намерите разликите с Баер... все е "сифу" и все е по ушким едно и също бойно изкуство ... (за да няма недоразумения, не смятам, че причината е в школата)
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                        Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                        От утре в София ще гостува сифу Филип Байер за тридневен семинар по Винг Чун. Надявам се да имам честта да го "пипна". Ето го и него:
                        http://www.youtube.com/watch?v=2AY0hrKf8vg
                        http://www.youtube.com/watch?v=ZcWcy2NA1pk
                        Удоволствие е да го гледаш! Тези клипчета много добре показват защо на Винг Чун му викат "АК-47 на бойните изкуства"...

                        Коментар


                        • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Днес завърши Семинар с един от последните "Първи", сенсей Масахико Танака 8дан JKA (Японска Карате-До Асоциация), в Самоков. Чудесен сняг, страхотни приятели и незабравими три дни ЗОР...

                          [ATTACH=CONFIG]776387[/ATTACH]
                          За взех назаем едно ГИ за финалната фотосесия
                          Късметлия си ти!!! Радвам се, че си във форма и практикуваш... Ошамариха ли те подобаващо..?!!

                          Коментар


                          • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                            Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                            https://www.youtube.com/watch?v=O2st2ba4Na8
                            Сами може да си намерите разликите с Баер... все е "сифу" и все е по ушким едно и също бойно изкуство ... (за да няма недоразумения, не смятам, че причината е в школата)
                            Аааууууу!! Немам думи!
                            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                            Коментар


                            • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              Късметлия си ти!!! Радвам се, че си във форма и практикуваш... Ошамариха ли те подобаващо..?!!
                              Ближа рани. Имам мускулна треска и на ушите
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: БОЙНИ ИЗКУСТВА-ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС?

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                Ближа рани. Имам мускулна треска и на ушите
                                Разкажи повече, ако не те мързи (и на снимки и видео няма да се разсърдим)...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X