Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паметка на мобилизирания или какво всъщност ще ни трябва при война/ мобилизация....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Паметка на мобилизирания или какво всъщност ще ни трябва при война/ мобилизация..

    Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
    ...(с къси крачоли и голЕм г@з)...
    Ти нали имаш представа кога са шити тия гащи. Акселерация приятел (а г@зовете, не че са им били големи, ми за свобода на движенията, пък и "актуалности").
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Паметка на мобилизирания или какво всъщност ще ни трябва при война/ мобилизация..

      Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
      Е , от тук почват проблемите. Създай проблем и го реши. Ако си бе намокрил тапетите можеше да ги остържеш вместо да ги шкуриш.Ако толко ти е мерак за противогаз ще ти потърся . Само чукни едно ЛС.

      Иво, говорех по-горе за състоянието след ремонта. Фин прашец имаше навсякъде. Ремонтътго прави бригада. Омрънало ми е от тапети, притова тапети, които все сам слагах. Знам каксесвалят тапети. Иначе онази фината прах, беше послдица от шкурнетона шпаклованите повърхности..
      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

      Коментар


      • От: Паметка на мобилизирания или какво всъщност ще ни трябва при война/ мобилизация..

        Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
        "Светенето" на камуфлажите се дължи в голяма степен не от самата шарка а от материалът от който е произведен съответният камуфлаж-за проба погледнете през нощен прицел нашият "Балкан",обикновен немски "флектарн" и камуфлаж от НОМЕКС,нашият незнам от каква синтетика е правен ама свети като крушка,НОМЕКСА поради това,че е като облеклата на пилотите от Ф1 негорим(топлоотдаването при него е най-ниско). най слабо "свети"
        Именно - точно за това говоря.Оборудван с ловджийски камуфлаж ще засвети цялата позиция - такъв не го ща на по малко от 50 метра от мен ако стане патакламата.С две думи пазаруването на кило никак не е вариант в мирно време.Между другото и ние произвеждаме добри камуфлажи които почти не "светят".Отделно от топлоотдаването на материята светенето зависи и от структурата и.
        BMW X6

        Коментар


        • От: Паметка на мобилизирания или какво всъщност ще ни трябва при война/ мобилизация..

          Дай-име на българския камуфлаж.Имам ловни дрехи Хюман,стар камуфлаж от БА ,от преди 15г-Карловски и китайски .

          Коментар


          • От: Паметка на мобилизирания или какво всъщност ще ни трябва при война/ мобилизация..

            Име не знам.Знам че плата е разработка на Мак- Габрово.В производство е от последните 2-3 години.Не знам дали правят само плата или и шият от него - предполагам че и шият все пак.Приключих с камуфлажите преди години...надявам се...
            BMW X6

            Коментар


            • От: Паметка на мобилизирания или какво всъщност ще ни трябва при война/ мобилизация..

              Хм. Очаквах до сега вече да сте стигнали до проблемите пред "публично-частното партньорство" в осигуряването на джаджите от списъка на първа страница. Пък то най-забавното от всичко изписано се оказват вицовете за програмисти.
              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

              Коментар


              • От: Паметка на мобилизирания или какво всъщност ще ни трябва при война/ мобилизация..

                Някои напредваме,вече не ми дреме и кой калибьр имат за Калаша в скада
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Паметка на мобилизирания или какво всъщност ще ни трябва при война/ мобилизация..

                  То ясно, че някои напредваме. първият 45мм НУРС ще стане в съвсем обозримо бъдеще Е, с парашут вместо БЧ, ама това са подробности. Та мен ми не дреме имат ли въобще Калаш в склада
                  - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                  - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                  Коментар


                  • От: Паметка на мобилизирания или какво всъщност ще ни трябва при война/ мобилизация..

                    Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                    "Светенето" на камуфлажите се дължи в голяма степен не от самата шарка а от материалът от който е произведен съответният камуфлаж-за проба погледнете през нощен прицел нашият "Балкан",обикновен немски "флектарн" и камуфлаж от НОМЕКС,нашият незнам от каква синтетика е правен ама свети като крушка,НОМЕКСА поради това,че е като облеклата на пилотите от Ф1 негорим(топлоотдаването при него е най-ниско). най слабо "свети".
                    Уредите за нощно виждане на какъв принцип работят? Инфраред, или, по някакъв начин усилват видимия спектър?

                    Коментар


                    • От: Паметка на мобилизирания или какво всъщност ще ни трябва при война/ мобилизация..

                      И двете

                      Коментар


                      • От: Паметка на мобилизирания или какво всъщност ще ни трябва при война/ мобилизация..

                        Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                        Хм. Очаквах до сега вече да сте стигнали до проблемите пред "публично-частното партньорство" в осигуряването на джаджите от списъка на първа страница. Пък то най-забавното от всичко изписано се оказват вицовете за програмисти.
                        Ако искаш и за проблемите във връзка с прилагането на ЗОП, при възлагането на обществени поръчки за задоволяване нуждите на БА, мога да ти говоря??
                        ПЧП-то в България няма как да работи.....Или ще е в зачатъчна форма....То ПЧП-то не работи добре във Великобритания, в Чехия и Полша, които са къде, къде по-добре функциониращи и по-малко корумпирани държави, та камо ли у нас..
                        ПЧП-то е популярно главно за СМР, на огромна стойност...
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Паметка на мобилизирания или какво всъщност ще ни трябва при война/ мобилизация..

                          Уредите за нощно виждане най общо са активни и пасивни.С активен уред също си е самоубийство понеже при включването му пак ще засветиш цялата позиция...зависи от противника де - срещу туземци от ловна дружинка рунтаФ косАм върши работа.
                          BMW X6

                          Коментар


                          • От: Паметка на мобилизирания или какво всъщност ще ни трябва при война/ мобилизация..

                            И двете едновременно, или има различни видове?

                            Коментар


                            • От: Паметка на мобилизирания или какво всъщност ще ни трябва при война/ мобилизация..

                              Първоначално публикуван от hoshi78 Преглед на мнение
                              И двете едновременно, или има различни видове?
                              Тук: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=198870
                              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                              Коментар


                              • От: Паметка на мобилизирания или какво всъщност ще ни трябва при война/ мобилизация..

                                Тука като гледам сериозна дискусия се е разгърнала.
                                Няма да се плашите - вече казаха - ще ни купуват , няма да ни окупират.
                                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                                No man left's behind !!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X