Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Новини и любопитно

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Не е далавера да го потопиш а да поемеш контрола. Шиткаш един два такива примерно на сомалийските пирати и гледай какъв купон ще стане
    Добре а сега ми отговори как ще хакнеш нещо което не работи в Интернет среда.Хакера ще го гони да му навре кабела в компа?

    Коментар


    • #62
      От: Новини и любопитно

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Не е далавера да го потопиш а да поемеш контрола. Шиткаш един два такива примерно на сомалийските пирати и гледай какъв купон ще стане
      Както и да е. Тия, гореспоменатите - и те всичките са изпонахакнати и изпонашиткани на пиратите.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #63
        От: Новини и любопитно

        Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
        Добре а сега ми отговори как ще хакнеш нещо което не работи в Интернет среда.Хакера ще го гони да му навре кабела в компа?
        Все от някъде има вход към системата .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #64
          От: Новини и любопитно

          Да навярно има и тя е чрез директен достъп.И стана-"руски хакери водолази се опитаха да се качат на USS...... за да го хакнат"

          Коментар


          • #65
            От: Новини и любопитно

            Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
            Да навярно има и тя е чрез директен достъп.И стана-"руски хакери водолази се опитаха да се качат на USS...... за да го хакнат"
            А американците как ще го контролират в реално време без връзка с него ? И те ли ще го гонят с моторници да се качат на борда ?
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #66
              От: Новини и любопитно

              Ами за това си има ИИ,Link 16,TADIL.

              Коментар


              • #67
                От: Новини и любопитно

                Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                Ами за това си има ИИ,Link 16,TADIL.
                Нищо не ми говорят тези системи . По принцип крадеца обикновено влиза през вратата през която си влизаш и ти . Понякога и през прозореца рядко къртят стената но и това го правят ако си заслужава .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #68
                  Re: Новини и любопитно

                  Хаква се. Има ли връзка има и начим. Няма да се изненадам и да е хакната. Просто никой нищо не прави за да не се конпрометира. Но съм сигурен че при реална ситуация, хакерите ще бъдат един от основните проблеми за всички смарт технологии. И колкото е по смарт, толкова ще е по голлям проблем. Руснаците нямат такъв проблем. Много важно че комуникацията няма да работи тя и без да я хакват толкова си може.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Новини и любопитно

                    Аха,да разбирам,че само великата руска лампова техника не може да се хакне.Защото "нет аналогов"

                    Коментар


                    • #70
                      Re: Новини и любопитно

                      Логично е колега. Как може да има проблем с нещо което работи когато и както си иска. Ярко си спомням вътрешната комуникация в т55, викаш като идиот, нищо не се чува и обикновено се разбирахме с шутове по това нещо наречено шлемофон. Нещата рязко загрубяват, ако се наложи да говориш със съседния танк. Та какво да му хакваш на това. Ох сетих се, че имаше и един идиот, който даваше команди на танковете с флагчета. Просто и надежно [emoji1]

                      И е по правилно да се каже, защото аналогов, а нет цифров [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

                      Коментар


                      • #71
                        От: Новини и любопитно

                        Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                        Ами за това си има ИИ,Link 16,TADIL.
                        А тези системи защо си мислиш че не могат да се хакнат ако ползват радио ефира за комуникация? Единствено ако работи по предватително зададен план без да комуникира има шанс. Припомнете си как иранците приземиха един дрон при тях в пустинята. Това че не се хакват масово в момента не значи че не може. По хубаво е врага ти да си мисли че не може да се хакне, отколкото да му покажеш че може и да промени концепцията.
                        Ники

                        Коментар


                        • #72
                          От: Новини и любопитно

                          Първоначално публикуван от infineon Преглед на мнение
                          Това че не се хакват масово в момента не значи че не може. По хубаво е врага ти да си мисли че не може да се хакне, отколкото да му покажеш че може и да промени концепцията.
                          Да видя дали съм разбрал - кораба вече е хакнат, това по принцип е тайна (за да се държи врага в неведение), но ти някак знаеш за нея (защото си от малцината посветени) и пишеш за това в открит форум (като по този начин алармираш врага и той ще промени концепцията). Правилно ли чета ситуацията? По времето на Йосиф Виссарионович за такива работи са разстрелвали....
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Новини и любопитно

                            Основната разлика между летящ и плаващ дрон е, че много по-лесно може да се свие плаващ в състояние годно за ривърс инженеринг . Руснаците/китайците/индийците/севернокорейците добарат ли цял такъв е само въпрос на време да го "прочетат" и айде, дори да е навъзможно за хакване ( присвояване на управлението ), то поне ще знаят как да го оглупят при нужда.
                            Та на мястото на собствениците на лодката с дистанционно управление, не бих я оставял без пряк надзор.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Новини и любопитно

                              Севернокорейска ракета даде засечка за рождения ден на Ким Ир Сен

                              http://www.segabg.com/article.php?id=799836
                              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                              0878 79 20 61 Борис

                              Коментар


                              • #75
                                От: Новини и любопитно

                                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                                Да видя дали съм разбрал - кораба вече е хакнат, това по принцип е тайна (за да се държи врага в неведение), но ти някак знаеш за нея (защото си от малцината посветени) и пишеш за това в открит форум (като по този начин алармираш врага и той ще промени концепцията). Правилно ли чета ситуацията? По времето на Йосиф Виссарионович за такива работи са разстрелвали....
                                Не казвам че е хакнат кораба/дрона просто имам основателно съмнение че разни хора са го хакнали или ако не са ще продължават опитите да го хакнат. И нали не си мислиш че като успеят веднага ще се похвалят какво могат?
                                Ники

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X