Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новини и любопитно

    Нашите БМП 23 са на базата на МТ - ЛБ и се карат много леко .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • Re: От: Новини и любопитно

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Нашите БМП 23 са на базата на МТ - ЛБ и се карат много леко .
      Наистина е така. Доста пъргава машина. Единствено скоростния лост е гаден и на мен ми беше супер неудобен, може би ако свикнеш на дали е проблем.

      Имахме и влекачи. Т 62 без купол. С 15 тона по лек вървеше чудесно.
      Последно редактирано от Daniel; 24-04-16, 05:49.

      Коментар


      • От: Новини и любопитно

        Първата снимка е БРЕМ на база Т 72, втората и третата са Т55 като третата е чешка разработка.

        Дани сигурно става дума за това



        http://vestnik-rm.ru/news-4-4959.htm
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • Re: От: Новини и любопитно

          Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
          Първата снимка е БРЕМ на база Т 72, втората и третата са Т55 като третата е чешка разработка.

          Дани сигурно става дума за това



          http://vestnik-rm.ru/news-4-4959.htm
          Такова е само че нашите нямаха този мравуняк отгоре. Просто бяха заварили права плоча на дупката от купола и толкова. В горна баня карах такова 3 месеца - наряд, дежурен влекач.

          Коментар


          • От: Новини и любопитно

            Между другото това нещо някой виждал ли го е или е само прототип и, или еденични бройки?
            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
            0878 79 20 61 Борис

            Коментар


            • От: Re: От: Новини и любопитно

              КНДР изстреля балистична ракета от подводница



              Изглежда, че Северна Корея е изстреляла балистична ракета от подводница, разположена до източното крайбрежие на страната.


              Това съобщават от Обединения генерален щаб на Южна Корея, цитиран от Ройтерс.


              Информацията излиза на фона на сигнали, че КНДР подготвя нов ядрен тест или изпитание на ракета преди ключовия партиен конгрес.


              Северна Корея изстреля ракетата в североизточна посока от източното крайбрежие на страната в 18:30 часа местно време, уточняват от щаба.


              Към момента не се разкриват подробности.


              По-късно агенция Йонхап потвърди информацията, позовавайки се на южнокорейския Генерален щаб на армията.


              Балистичната ракета е изстреляна от 2000-тонна подводница клас Sinpo в Източно море.


              За момента не може да се каже дали опитът е бил успешен, но ракетата е летяла само няколко минути на кратка дистанция и е паднала във водата.

              https://news.bg/world/kndr-izstrelya...dvodnitsa.html
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • От: Re: От: Новини и любопитно

                Изпитания на бронезащитата на Ми 28 - с човек в кабината !

                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • От: Re: От: Новини и любопитно

                  Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                  Изпитания на бронезащитата на Ми 28 - с човек в кабината !
                  Това е съкратена версия на видеото - само с изпитания на стъклата. Ето по-пълен вариант:

                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Новини и любопитно

                    Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                    Между другото това нещо някой виждал ли го е или е само прототип и, или еденични бройки?
                    Около 50-на са доработените Т-62 в ТВ-62,ето и снимки на различните варианти-само с плоча отгоре и с рязан купол от Т-54/55
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...=175672&page=3

                    Коментар


                    • От: Новини и любопитно

                      Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                      Руснаците взеха че направиха от "кучето/мулето" на DARPA боен робот. Разбира се, ще трябва да го видим в действие.
                      http://pikabu.ru/story/rossiyskiy_robotmul_4153113
                      Има го вече


                      Сори, ама не се сдържах

                      Коментар


                      • От: Новини и любопитно

                        Интересна прицелна система:

                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • От: Re: От: Новини и любопитно

                          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                          Наистина е така. Доста пъргава машина. Единствено скоростния лост е гаден и на мен ми беше супер неудобен, може би ако свикнеш на дали е проблем.

                          .
                          Въпрос на свикване . Такава беше концепцията на тези машини да оцеляват най вече за сметка на скорост и маневреност щото с 12 до 20 мм броня са за никъде . Концепцията им беше да карат пехотата покрай танковете и да покриват с плътен огън с 23 милиметровото пространството отпред . Сама БМП трудно би оцеляла на бойното поле . До колкото съм чувал отзивите са добри от нашите които бяха в Ирак . Нямаме загубена или тежко повредена в бой машина въпреки че това не са точно условията за които е проектирана машината .
                          Последно редактирано от sek.1; 25-04-16, 04:39.
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Новини и любопитно

                            Су-30МКИ мята 26 бомби (ФАБ-250) на някакво учение в Индия.

                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • От: Новини и любопитно

                              Да им е честито на французите, Австралия купува 12 подводници за 40 милиарда долара от тях.
                              Ще се строят в Австралия, което мисля, че е нормално за такава огромна поръчка, а и на австралийците не е да им липсва опит.

                              http://www.reuters.com/article/us-au...-idUSKCN0XM2F5
                              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                              0878 79 20 61 Борис

                              Коментар


                              • От: Новини и любопитно

                                Цялата програма е на стойност 50 милиарда австралийски долара(около 37 милиарда американски) и е разчетена на период от 50 години.Самият строеж ще струва около 15-18 милиарда $,останалите за въоръжение,обучение на екипажи , подръжка и модернизация по време на целият им експлоатационен цикъл до 2070 г.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X