Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Френската полиция след атентата,играчки и питанки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

    Охраната на парламента, като баш охранителя-церемониалмайстор е трябвало първо да си отключи сейфа за да вземе пистолета.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

      Охраната на охраната и кой охранява сейфа?Дано след тоя случай си сложи един на задника и на охраната по една пушка да раздадат,а не да бягат с тия пищовчета.

      Можело значи,но и французите са далеч от там.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

        Никой нищо не казва за терориста хаванат в България???
        Ердоган каза нещо след като смъмриха Турция-Знае ли са деийствията на братята и сие но ЗАЩО нищо не са направили.ЗАЩО ЛИ??? Подготвя се почвата за смяна на политиката във Франция и полека лека и в ЕС? Лепен печели 100% от това!!
        Grand Vitra ddis 2008
        SEAT Althea XL tsi 2010
        Mitsubishi Canter

        Коментар


        • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

          Първоначално публикуван от hhris08 Преглед на мнение
          Подсигуряване! За да има повече възможност за достъп до такова оръжие при различни ситуации(с различна ръка,от различни позиции на тялото...).
          Всички носят дълго, второ късо и трето така наречения back up което е малък револвер, компактен или субкомпактен пистолет

          Коментар


          • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            Дълго и нарезно, помпите отделно. Стандартния AR15 които ползват си е 5.56 калибър, 1х7 нарези, 16 инча цев, 30 заряден пълнител. И обшо взето взеки си го има в колата.
            Sorry на стандартната АR 15 е с 20 инчова цев. Според вида на тип цев и uper са излезли модификациите с букви отзаде

            Коментар


            • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

              Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
              Никой нищо не казва за терориста хаванат в България???
              Ердоган каза нещо след като смъмриха Турция-Знае ли са деийствията на братята и сие но ЗАЩО нищо не са направили.ЗАЩО ЛИ??? Подготвя се почвата за смяна на политиката във Франция и полека лека и в ЕС? Лепен печели 100% от това!!
              Пука му на ибрика. Пука му защото е ислямист а и е "Чаламбия" на недъгавия ЕС
              Последно редактирано от derhunter; 16-01-15, 11:09.

              Коментар


              • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
                Sorry на стандартната АR 15 е с 20 инчова цев. Според вида на тип цев и uper са излезли модификациите с букви отзаде
                Ние нали за полицаи говорихме? Не съм виждал много полицаи да си мъкнат 20 инчови цеви. Все късички гледам.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                  Ъхьм,пък на нас не ни дават.
                  Е за моята карабина има и 13 че и 10 инча,но им слизам под минимума на законната дължина и не можело.Половината полицаи са не само с къси ми и заглушители съм виждал,сгъваеми приклади / пак не не за нас /и къси цеви колко искаш.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                    https://youtu.be/g-GG2D3b2EI

                    на Френските полицаи им предлагам да разгледат това видео и да видят нападение на терористи в Тексаски стил какво е,кой какво си има в колата и до къде стига всеки изклатен с мътен поглед.

                    Дали вече са въоръжени Франсетата или продължават да играят на Смели сме и не ни е страх???
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      https://youtu.be/g-GG2D3b2EI

                      на Френските полицаи им предлагам да разгледат това видео и да видят нападение на терористи в Тексаски стил какво е,кой какво си има в колата и до къде стига всеки изклатен с мътен поглед.

                      Дали вече са въоръжени Франсетата или продължават да играят на Смели сме и не ни е страх???
                      На тези двамата трябва да им се признае куража и силата на вярата/невежеството, да изберат точно Тексас и Далас за подобна щуротия. Ако не ги бяха оправили полицаите, със сигурност щяха да го сторят местните...

                      Коментар


                      • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        На тези двамата трябва да им се признае куража и силата на вярата/невежеството, да изберат точно Тексас и Далас за подобна щуротия. Ако не ги бяха оправили полицаите, със сигурност щяха да го сторят местните...

                        Произнавам им тъпотията,тия не се славят като много умни ма да налетиш на въоръжена Тексаска охрана,че и да започнеш стрелба срещу тях.........това да не им е Париж,виж охраната и полицаите на какво приличат и с какво си ходят,не се подпичкват след сигнали за терор.

                        Това и като пример Може ли и ставало ли е въоръжен/и да спрат терористи.Е па може и още как ма се искат топки и правилния инструмент.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                          А темата на изложението си беше баш риболов на балъци..

                          Хитро, да изкарат на яве заспалите клетки.

                          Коментар


                          • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                            А темата на изложението си беше баш риболов на балъци..

                            Хитро, да изкарат на яве заспалите клетки.
                            Е затова съм признал мъдроста на Тони-Стария. Справка-първият ред от подписа ми.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              ...Справка-първият ред от подписа ми.
                              Винаги съм страдал по мъничко от таз несправедливост - аз я пуснах пръв в оная тема за дакарския джип строшен не знам на кое състезание дето един специалист ми обясняваше че клетката струвала 30000 евро, пък после се оказа че мълвата му казала че толкова струвала.
                              Ако Дедо ме е изпреварил - пледирам невинен и че еднаквите умове мислят еднакво

                              А за франсетата - нека не ги отписваме още, все пак от тогава до сега май осуетиха седем други заговора от същия тип.

                              Тия двамата в Тексас - все пак термина suicide by cop е измислен някъде там. Хубаво е че захапаха ядеца, но е и късмет че пробваха първо него.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                да изберат точно Тексас и Далас за подобна щуротия.
                                Не съм ходил в Щатите, но от разговорите ми с познати, оставам с впечатлението, че тия двамата наистина са изтеглили много къса клечка.
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X