Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Френската полиция след атентата,играчки и питанки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

    Сагата беше преди 30 години,минало бешало,сега са с пушките тук.

    Тая снимка е от еврейский магазин или поне 24 часа СЛЕД братята,а и тия не са какви да е полицаи викнати да отцепят сьседния квартал,а полицаи поемащи заложниците в непосредствена близост до атаката.И честно да ви кажа ми е все тая ако ще по прашки да са,а и това да ползват като орьжие,резултатите са ми важни.


    Знам си моето защото гледам снимките и се чудя аз ли криво гледам,втория ли поне трябваше да последва.........????Гледай пак видеото около 40тата секунда да видиш как си подмята щита врьхчето и как се крие зад стената та мангала излезе чак на тротоара и ги постави в ситуация на крьстосана стрелба.Помпи размахват,а една нямаше там.

    След като свьрши лесно се дават акьли и не ми е идея пак казвам това да го правя,просто се чудя ако тия така реагират и са едни от най-добрите какво остава за едни посредствени.
    Последно редактирано от BENZBOSS; 10-01-15, 06:45.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #47
      От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Сагата беше преди 30 години,минало бешало,сега са с пушките тук.

      Тая снимка е от еврейский магазин или поне 24 часа СЛЕД братята,а и тия не са какви да е полицаи викнати да отцепят сьседния квартал,а полицаи поемащи заложниците в непосредствена близост до атаката.И честно да ви кажа ми е все тая ако ще по прашки да са,а и това да ползват като орьжие,резултатите са ми важни.


      Знам си моето защото гледам снимките и се чудя аз ли криво гледам,втория ли поне трябваше да последва.........????
      Не бъркай полицията и службите с армията...

      Коментар


      • #48
        От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Не бъркай полицията и службите с армията...
        Това пьк в какьв смисьл?От кьде сега тая армия намеси?
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #49
          От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Това пьк в какьв смисьл?От кьде сега тая армия намеси?
          Те са там но чакат и аз предпочитам да си чакат!
          Grand Vitra ddis 2008
          SEAT Althea XL tsi 2010
          Mitsubishi Canter

          Коментар


          • #50
            От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Това пьк в какьв смисьл?От кьде сега тая армия намеси?
            В смисъл за пушкалата, униформите и т.н... Видимо е, че тези антики са извадени и раздадени на полицаите от зор. Никой не държи адекватни оръжейни складове в градовете и по-точно в полицейските управления/участъци (понякога масите имат навика да пощуряват, да ги разбиват и да се въоръжават спонтанно..). Лично за мен, франсетата се справиха повече от добре - в рамките на 48 часа всичко приключи (сигурен съм, че ако нямаше заложници, направо щяха да минат на "дузпите"..). Онези с бомбите на маратона в Бостън, за колко време ги оправиха...?!

            Коментар


            • #51
              От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
              В смисъл за пушкалата, униформите и т.н... Видимо е, че тези антики са извадени и раздадени на полицаите от зор. Никой не държи адекватни оръжейни складове в градовете и по-точно в полицейските управления/участъци (понякога масите имат навика да пощуряват, да ги разбиват и да се въоръжават спонтанно..). Лично за мен, франсетата се справиха повече от добре - в рамките на 48 часа всичко приключи (сигурен съм, че ако нямаше заложници, направо щяха да минат на "дузпите"..). Онези с бомбите на маратона в Бостън, за колко време ги оправиха...?!
              Справиха се наистина много добре .
              Grand Vitra ddis 2008
              SEAT Althea XL tsi 2010
              Mitsubishi Canter

              Коментар


              • #52
                От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                Не си спомням,но мога да проверя.Не виждам врьзката обаче,тия са си били на списьк даже,а ако намесим и личната карта в колата.......то така и аз мога.Никой не дьржи адекватни орьжия викаш,кой щат да вадя?
                Не ми е идея да сравнявам кой да е с каквото и да е,просто се чудя склада им кьде е,че много часове след пьрвата атака са им овисили по едно такова като гресьорка.




                То ако нямаше заложници и аз и ти можеше да се пробваме,Адидас нали имаш,другото от мен.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #53
                  От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                  Има една ,,малка''разлика между полиция и армия след края на всяка операция.Едните може да се наложи да пишат 100страници за това което са правили а другите НЕ!!!
                  Grand Vitra ddis 2008
                  SEAT Althea XL tsi 2010
                  Mitsubishi Canter

                  Коментар


                  • #54
                    От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                    Някъде полицията е само с палки и чифтета от време оно, други са специалистите....
                    Grand Vitra ddis 2008
                    SEAT Althea XL tsi 2010
                    Mitsubishi Canter

                    Коментар


                    • #55
                      От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gign_2.jpg
Прегледи:1
Размер:28.6 КБ
ID:5633832

                      Револвери Манурхин,нищо ново за тях.Кой обаче е левака в случая и кьде трябва да бьде според тьпата логика?
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #56
                        От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Не си спомням,но мога да проверя.Не виждам врьзката обаче,тия са си били на списьк даже,а ако намесим и личната карта в колата.......то така и аз мога.Никой не дьржи адекватни орьжия викаш,кой щат да вадя?
                        Не ми е идея да сравнявам кой да е с каквото и да е,просто се чудя склада им кьде е,че много часове след пьрвата атака са им овисили по едно такова като гресьорка.




                        То ако нямаше заложници и аз и ти можеше да се пробваме,Адидас нали имаш,другото от мен.
                        Връзката е, че за нула време знаеха кои са, къде са (не забравай, че онези дето удариха списанието "избягаха"...), згащиха ги и им изпълниха последното желание - да умрат като мъченици!
                        Който и щат да извадиш - в градовете няма нищо или почти нищо! На редовите полицаи дълго нарезно (автоматично/полуавтоматично) не се води и в участъците бройките от него са в пъти по-малко от личния състав! Не защото нямат по-принцип или не могат да си го позволят, а защото утре няколко хиляди н*гра като тръгнат да палят и мародерстват (вкл. и полицейски участъци), да не се чудят как да ги разоръжават после (което като мярка за САЩ малко няма смисъл със всичкото законно оръжие по къщите на хората и препълнените оръжейни магазини през няколко преки, еле пък в Тексас примерно...). Това имам предвид.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          18+

                          Само да не помисли някой,че критикувам,чудя се един вид и на орьжие и на мммм тактика ли,какво ли е това???Пуснаха му гранатите,половин минута след това в редичка и пред магазина,влезе пьрвия и втория спря,третия се бутна в него,след това се изпозастреляха на вратата един друг.От дивана лесно ма тия трябва да са едни от най-добрите в света.


                          http://www.liveleak.com/view?i=869_1420833044

                          Като гледам клипа и няколко въпроса ме зачовъркаха............защо само един полицай влезе............защо не разбиха стъклената врата на парчета влизайки с някоя четириколесна машина направо.........нямаше шокови гранати преди влизането...........щората кой я вдигна така удобно............тоя магазин няма ли други врати......................и защо стреляха така панически, без да има щурм, а само се показваха като на електронна игра..........и нямат ли истински щитове, че видимо тия им бяха малки...................и те така

                          Коментар


                          • #58
                            От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                            Револвера има един много голям +в сравнение с автоматичните пушкала при близък бой и крайни ситуации .
                            Grand Vitra ddis 2008
                            SEAT Althea XL tsi 2010
                            Mitsubishi Canter

                            Коментар


                            • #59
                              От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              Който и щат да извадиш - в градовете няма нищо или почти нищо! На редовите полицаи дълго нарезно (автоматично/полуавтоматично) не се води и в участъците бройките от него са в пъти по-малко от личния състав! Не защото нямат по-принцип или не могат да си го позволят, а защото утре няколко хиляди н*гра като тръгнат да палят и мародерстват (вкл. и полицейски участъци), да не се чудят как да ги разоръжават после (което като мярка за САЩ малко няма смисъл със всичкото законно оръжие по къщите на хората и препълнените оръжейни магазини през няколко преки, еле пък в Тексас примерно...). Това имам предвид.
                              Колко пьти си спиран от полицейска без дьлго в нея?Не говоря за участька и какво става при терористичен акт,а за проста полицейска.

                              Тук БТРче си взеха пьк дьлго да нямат.И си е град,има/няма 7 милиона

                              Ако не ти се чете цялото то виж само последното изречение.


                              http://www.utsandiego.com/news/2013/...atform-rifles/
                              Последно редактирано от BENZBOSS; 10-01-15, 07:31.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #60
                                От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                                Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                                Като гледам клипа и няколко въпроса ме зачовъркаха............защо само един полицай влезе............защо не разбиха стъклената врата на парчета влизайки с някоя четириколесна машина направо.........нямаше шокови гранати преди влизането...........щората кой я вдигна така удобно............тоя магазин няма ли други врати......................и защо стреляха така панически, без да има щурм, а само се показваха като на електронна игра..........и нямат ли истински щитове, че видимо тия им бяха малки...................и те така
                                Те така правят по Боливуд,пардон Холивууд.
                                Grand Vitra ddis 2008
                                SEAT Althea XL tsi 2010
                                Mitsubishi Canter

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X