Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Френската полиция след атентата,играчки и питанки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Колко пьти си спиран от полицейска без дьлго в нея?Не говоря за участька и какво става при терористичен акт,а за проста полицейска.

    Тук БТРче си взеха пьк дьлго да нямат.И си е град,има/няма 7 милиона
    Дълго, ама гладкоцевно (говоря за САЩ, у нас - каквото има на кръста - това е)... Говорим си за обикновени полицаи! Взели са им БТР-че ама на SWAT или на някое друго спец. звено...

    Коментар


    • #62
      От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      Връзката е, че за нула време знаеха кои са, къде са (не забравай, че онези дето удариха списанието "избягаха"...), згащиха ги и им изпълниха последното желание - да умрат като мъченици!
      Те като какви са искали да умрат си е техен проблем . Още от шейсетте години евреите пък и доста други възприеха тактиката живи терористи да не залавят защото после техните отвличат примерно самолет и искат освобождаването им . Така няма терористи няма потенциални проблеми след време .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #63
        От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Дълго, ама гладкоцевно (говоря за САЩ, у нас - каквото има на кръста - това е)... Говорим си за обикновени полицаи! Взели са им БТР-че ама на SWAT или на някое друго спец. звено...
        Дълго и нарезно, помпите отделно. Стандартния AR15 които ползват си е 5.56 калибър, 1х7 нарези, 16 инча цев, 30 заряден пълнител. И обшо взето взеки си го има в колата.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #64
          От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
          Дълго, ама гладкоцевно (говоря за САЩ, у нас - каквото има на кръста - това е)... Говорим си за обикновени полицаи! Взели са им БТР-че ама на SWAT или на някое друго спец. звено...
          Няма да споря с тебе,написано го има,аз не говоря за Спец.части или помпи за пьдпадьци,а за нормална кука с АРка в багажника.

          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #65
            От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

            Прочетох статията - признавам старо ми е инфото! С тази сакатлъци дето взеха да стават (имам предвид всякаква откачена сган без оглед на религиозната и принадлежност) през няколко дена - обосновано е... Както ще е обосновано и във Франция и по други места от тук насетне, предполагам..?!

            Коментар


            • #66
              От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Те като какви са искали да умрат си е техен проблем . Още от шейсетте години евреите пък и доста други възприеха тактиката живи терористи да не залавят защото после техните отвличат примерно самолет и искат освобождаването им . Така няма терористи няма потенциални проблеми след време .
              А когато стане така че има жив после има ...при опит за бягсто или пък се подхлъзнал та паднал...

              Едно време тези дето гръмнаха ПЕЧ-Сливен и влака се опитаха да избягат ...неуспяха.
              Grand Vitra ddis 2008
              SEAT Althea XL tsi 2010
              Mitsubishi Canter

              Коментар


              • #67
                От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

                Револвери Манурхин,нищо ново за тях.Кой обаче е левака в случая и кьде трябва да бьде според тьпата логика?
                Преди десетина години един приятел от нашите им беше на гости та от него знам че при французите револвера се явява основно при късите а пистолета е спомагателно . Защо е така и той не можа да ми обясни но всяка специална част си има свой тертип на работа .
                Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
                А когато стане така че има жив после има ...при опит за бягсто или пък се подхлъзнал та паднал...

                Едно време тези дето гръмнаха ПЕЧ-Сливен и влака се опитаха да избягат ...неуспяха.
                На времето . Сега е по добре да се действа на момента щото после човешки права и тнт . Смъртна присъда няма в ЕС а да държиш примерно с доживотна присъда такива терористи е неоправдан риск и разходи .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #68
                  От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Прочетох статията - признавам старо ми е инфото! С тази сакатлъци дето взеха да стават (имам предвид всякаква откачена сган без оглед на религиозната и принадлежност) през няколко дена - обосновано е... Както ще е обосновано и във Франция и по други места от тук насетне, предполагам..?!
                  Е те това ми е чуденката и на мен - имаха време колкото искаш да се подготвят,а както е видно по някои снимки са им раздали кой каквото е имал в театьр Сьлза и смях.Тук полицая може да си го купи ако шефа му е сьгласен,сьщата работа и с военните,каквото ти трябва си го купуваш.Много трудно ще намериш полицейска кола без дьлго в нея / ЛА и Румьнеца с бронята не го забравят /,а и да не му е в колата ще си го грабне от тях.

                  Всяко зло за добро,гледай сега как ще се накьлват франсетата с НК и ФН пукала след тия терористични престрелки.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #69
                    От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                    НЕ ,пазят ми детето от изперкали скапаняци.


                    Револвера Манурхин от край време си се ползва от частите им,имаше един случай с едни заложници в един самолет.Преди 20 години,Eьр Франс кризата.

                    https://www.1911addicts.com/threads/...n-mr-73.13924/


                    As in combat, you’ll also find that this was the gun used during the hijack of Air France plane in 1994. Flight 8969 was hijacked by 4 members of Armed Islamic Group whom intended to blow up the plane over the Eiffel Tower in Paris. GIGN, a special operation group of French Armed Forces, stormed the plane when it reached Marseille, France. Captain Thierry P, armed with a 5.25-in Manurhin MR 73, killed 2 terrorists and wounded another before shot 7 times by the 4th terrorist. The third and fourth terrorists were killed by Captain Thierry’s partner, who used an HK MP5. Captain Thierry P survived. This is considered as one of the most successful anti-terrorist operations in history, according to Thomas Sancton of the Time magazine.
                    Последно редактирано от derhunter; 10-01-15, 14:51.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #70
                      От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                      Мисли каквото искаш. Тук сума и идиоти си купуват железа и ги оставят на телевизора. И после сума и полицаи умират от ръцете на 12-13 годишни гангстерчета. По закон полицая може да стреля при самозащита, ако му насочиш пистолет. За половин секунда полицая няма как да знае дали е пластмасов или не. Вината е на родителите на детето. Да ти показваме ли снимки със железа и пластмаси? Трябва да си гений да разбереш кое е истинско и кое фалшиво.

                      Заповядай, че и снимка има. За нечетящите езика- някой кретен нарочно е махнал оранжевия indicator на цефта. Застреляния е насочвал пистолета към минувачи, те са се обадили на полицията. Полицията спира с колата, ония държи пистолет и го вдига към полицаите.

                      Родителите на малкия са за разстрел. Е те това мисля аз!

                      http://www.vox.com/2014/11/24/727529...olice-shooting
                      Последно редактирано от derhunter; 10-01-15, 14:52.
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • #71
                        От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                        Първоначално публикуван от tanosliven
                        Точно това пиша/казвам.Ако утре моя синковец си играе на война с тайфата из махалата и ншкй се обади че ги плашата ,този ще го гърми ли????
                        Зависи

                        Научи сина си като чуе сирени да пусне каквото дьржи в рьцете си,като види полицай да слуша какво му се говори и да изпьлнява стриктно подадените команди.Ако не разбира да не мьрда,стои и чака,никой няма да го стреля ако просто си стои.

                        Крива снимка ма по-права нямам,6 и 3 годинки,голямия стоя наказан за насочване на пистолет кадето не трябва.Не може да го зареди още ма от 4 метра цели,трениран така да не отваря вратата на никой.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:78.5 КБ
ID:5633834
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #72
                          От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          [ATTACH=CONFIG]767963[/ATTACH]

                          http://www.dailymail.co.uk/news/arti...errorists.html



                          Да проверим и униформите,тия са нямали време май за дегизиране.
                          Кафеви обувки нямам,сини дьнки имам,чеврвена фанелка имам,черен Адидас имам,бяла с дьльг имам,брадясал като тоя с белезниците.........каска нямам и те тва си е.

                          Нямат орьжие верно,половината им стои като на свинче звьнче и то някакви антики почти непотребни срещу Калашник.Тоя сценарий май го е нямало в
                          тренировките.
                          Някои от службите просто нямат униформи! Така е и тук в БГ! Имат подготвката обаче и само в много извънредни случаи участват в такива операции само със оръжие и защитни средства! Да възможно е да си ги вдигнали от масата! Гледай видеото от Лос Анджелис май беше /обира на банката и последвалата престрелка / Когато залавят единият мисля някои от полицаите бяха по шорти с бронирани жилетки..бяха тръгнали от фитнеса!
                          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                            Първоначално публикуван от tanosliven
                            Значи ако не седи мирен веднага ще го застреля ли ,без да го обездвижи първо.Ако това е полицай -нямам думи.
                            Зависи

                            Не казвам,че е перфектен закона или действията на всеки един полицай,НО за да му повишиш шанса за оцеляване при среща с трепереща кука е добре да спазва някои правила които трябва ти да му набиеш в тиквата.

                            Да ти пратя снимка на единия от тия двамата с едно дьлго и да видим дали ще познаеш неговото ли е или едно от моите.И да видим как ще го обезвредиш на една децка площадка от 20 метра.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #74
                              От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                              Първоначално публикуван от tanosliven
                              Не е баш така .Директно го убиваме или го обезвреждаме първо .Там е разликата!!!Има си ред на стрелба или не е така.
                              Дори 89г когато стана напечено първо беше ..-обездвижване и според ситуацията довършжане''!!!

                              Реда за стрелба е- насочваш оръжие към полицай, полицая празни пълнител в централната част на тялото ти.

                              12 годишния е точната възраст в която влизат в гaнкстерските групи. Там пък има изпит, понякога е да гръмнеш някой. Ако детето ти си играе с пистолет с нарочно махнат оранжев индикатор, ако го насочва към минувачи да ги плаши, ако чуе сирени и още го държи, ако полицаи му кресне да го пусне а той го насочи към полицая, се сърди на себе си. И това ти го казвам като притежател на няколко къси и дълги оръжия, и като родител на 2 деца.
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • #75
                                От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                                Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                                Някои от службите просто нямат униформи! Така е и тук в БГ! Имат подготвката обаче и само в много извънредни случаи участват в такива операции само със оръжие и защитни средства! Да възможно е да си ги вдигнали от масата! Гледай видеото от Лос Анджелис май беше /обира на банката и последвалата престрелка / Когато залавят единият мисля някои от полицаите бяха по шорти с бронирани жилетки..бяха тръгнали от фитнеса!
                                Живял сьм в блок 212 в младост по онова време,от 19 до 22 етаж биха нинджи та долу горе знам как излизат по гащи ако се наложи да се борят някакви изперкали решили да се повозят на самолет до Виена пьк те ги стоварили вьв Варна.

                                Тук говоря за ЧАСОВЕ след пьрвия екшьн.Не мислиш,ли че е добра идея поне едно якенце да им каже шефа да си носят,а не по Нова Година на акция по фанелки червени да се шмиткат?ти ако си им шеф няма ли да им го натьртиш това?
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X