Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За припомняне на Стефан

    Първоначално публикуван от Георги Иванов (gorbi) Преглед на мнение
    От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

    Двете страни имат, ама дебила Гиркин вече се похвали, че са свалили украински самолет, имат си и видео... Наиграха се, дебили...

    [ATTACH=CONFIG][/ATTACH]
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • Самодържец
      Самодържец коментира
      Редактиране на коментар
      Да, имаше някаква снимка от руска страна,на която някакво украинско су-27 показваха

  • Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    Да. И той отдавна има отговор. Който обаче е трудно разбираем за мерзавците, които защитават военнопрестъпници.
    Понеже в тая кочина НЕ руснаците палят живи хора и доубиват с тояги ранените, НЕ те изнасилват и бесят бременни жени, НЕ руснаците стрелят по дворовете на училищата, в часа, в който първокласниците се събират за първия си учебен ден.
    А някаква фашистка измет го прави, и се гордее с това.
    Е, същите тия хора значи леко и непринудено свалят пътнически самолети, а после трупат вината за това на друг. А защитниците им, по моему са също толкова гнусни недохора като тях. Или още пО. Понеже ония от това се мъчат да изкарат някъв келепир, а страничните им поддръжници не могат да го имат по принцип.
    Единствения въпрос който ми остава, е какви и какво са защитниците на военнопрестъпниците.
    Ма ти вярно ли си мислиш, че може да убедиш някой, как тези ДНР-ейци и ЛНР-ейци не са Русия!
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Ма ти вярно ли си мислиш, че може да убедиш някой, как тези ДНР-ейци и ЛНР-ейци не са Русия!
      davc,
      ти от пиедистала си на отявлен русофоб във форума,

      (сори за израза , не си русофоб за мене, но така го играеш за да си фешън шуй)

      как ще убедиш населението на ДНР и ЛНР, че не са етнически руснаци?! СМЕХ!

      Иди при тях и ги наречи украинци, татари или каквото се сетиш, ако ти стиска.
      Последно редактирано от Prytzi; 02-12-20, 20:56.

      Коментар


      • Kirilpm
        Kirilpm коментира
        Редактиране на коментар
        Кой бе? На давца ли не му стиска?Та той е толкова мазен и убедителен, че със сладки приказки може да ги убеди, че са мексиканци

    • Аз и нямам никакво такова намерение!
      И впрчем изобщо не съм "русофоб", само не съм безродник.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • Интересно, че тук никой не пише за тези съществени сякаш не са съществували . Ако се разрови човек из побликациите за за трагедията става ясно , че украинския диспечер водещ самолета изчезна яко дим, пилота на Су-25 9(летял в района на трагедията) първо го наградиха, после повишина й накрая го самоубиха.

        Коментар


        • Mais
          Mais коментира
          Редактиране на коментар
          Частушка или не тя истина рано или късно ще излезе на яве. Явно целия прокурорски доказателствен материал е частушка щом 6 години само доказателства от частушки . (набрани от виртуалното пространство)...

        • DBRS
          DBRS коментира
          Редактиране на коментар
          Не разочароваш - за виртуалното е нова частушка
          Щи подскажа, че за "истребителя су25" е стара, но пък ще е забавно да опишеш, как Су25 сваля 777 за 7сек. (сигурен съм,че незнаеш защо трябва да са не повече от 7сек.) (толкоз седмици, туй еврейска раута )

        • Mais
          Mais коментира
          Редактиране на коментар
          Явно знаещ и можещ човек сте! Искрено Ви се възхищавам! Като дойдат избори кандидатирайте се (за Европарламента)ще гласуваме за Вас! От трибуната Еропекслоя шарламент в Брюксел да ги накажем лошите руснаци!

      • Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
        Интересно, че тук никой не пише за тези съществени сякаш не са съществували . Ако се разрови човек из побликациите за за трагедията става ясно , че украинския диспечер водещ самолета изчезна яко дим, пилота на Су-25 9(летял в района на трагедията) първо го наградиха, после повишина й накрая го самоубиха.
        Аз понеже не следя темата отблизо, може ли информация за:

        - украинския диспечер, дето изчезнал
        - пилота на украинската сушка, дето първо го наградили и после го самоубили
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • Амбразурчици, сър. Мразят собствения си род, заради сляпа вяра в залязваща империя.
          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

          Коментар


          • DBRS
            DBRS коментира
            Редактиране на коментар
            зарежи политиката, да им дадем шанс технически да се докажат.
            случая с толкова подробности е пълен, че няма мърдане, само може да се връткат и все по-глупави да се докарват с кремлевски частушки.

        • Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
          Интересно, че тук никой не пише за тези съществени сякаш не са съществували . Ако се разрови човек из побликациите за за трагедията става ясно , че украинския диспечер водещ самолета изчезна яко дим, пилота на Су-25 9(летял в района на трагедията) първо го наградиха, после повишина й накрая го самоубиха.
          Моля опишете, как Су25 9 сваля 777 за 7сек. (сигурен съм,че незнаете защо трябва да са не повече от 7сек.) (толкоз седмици, туй еврейска раута )
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Аз и нямам никакво такова намерение!
            И впрчем изобщо не съм "русофоб", само не съм безродник.
            А токмо свiдомiй украинец? Из западнэнцив?
            Щото не виждам друга причина да защитаваш абсурдна, и значи незащитима теза.

            Коментар


            • NovemberCharlie
              NovemberCharlie коментира
              Редактиране на коментар
              Стефане, излагаш се. Много при това. Ти си тоя, който е сляп и не вижда, че защитава абсурдна теза. И вземи прочети доклада от разследването вместо да пишеш глупости.

          • Досев, срещу тая крава, Су-25 преспокойно минава за изтребител. Еле па в истинското си изпълнение, без буква Э. И по състава на въоръжението въобще, и по това, с което е излетял онзи.
            Как става прехвата, и колко секунди трябват за това, пише в учебника за прехващачи, и който се качва в такъв самолет, го е чел.

            Коментар


            • DBRS
              DBRS коментира
              Редактиране на коментар
              Моля опиши, как Су25 сваля 777 за 7сек. Иначе чудесно начало, приемаме за истина, че Су25 оперира свободно на 9-10км. Колко и кои ракети използва и така полечка...(прехватите приемаме че са ИДЕАЛНИ, опиши как зануляваш 777 за 7сек.)

              (сам знаеш, че ти е незащитима тезата, ама като си решил - пък да се повеселим)

          • Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение

            Аз понеже не следя темата отблизо, може ли информация за:

            - украинския диспечер, дето изчезнал
            - пилота на украинската сушка, дето първо го наградили и после го самоубили
            Нема- нема и току някой изтупа прахта от сборника с легенди и предания святого Владимира
            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
              Амбразурчици, сър. Мразят собствения си род, заради сляпа вяра в залязваща империя.
              Не бе, то аз също съм амбразурчик. И не съм голям фен на майданятата. И двете са лесно проследими по писанията ми тук.

              Ама...
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • NovemberCharlie
                NovemberCharlie коментира
                Редактиране на коментар
                Да си фен или не-фен няма отношение към въпроса. Имаш си аргумент - представяш го. Ако доказателствата и логиката на аргумента са ок, аргументът е валиден. Ако не са - аргументът не става. Амбразурчиците нямат аргументи, пък даже и лоши. Имат само омраза към всичко, което е различно от талибанската им вяра.
                Последно редактирано от NovemberCharlie; 02-12-20, 22:26.

              • windwarrior
                windwarrior коментира
                Редактиране на коментар
                Е да де, горе долу така и аз ги виждам нещата.

            • Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              Досев, срещу тая крава, Су-25 преспокойно минава за изтребител ...
              Забрави! Дъвкано е вече в темата. Су-25 ни таван има, ни скорост да гони да сваля Боинг 777, на който крейсерската е горе-долу като максималната на Су-то и обикновено лети на височина, на която стандартно Су не може да се качи.
              Ако се абстрахираме от горното, с Р-60 няма как да направиш на парчета във въздуха голям пътнически самолет. И ракетата по-скоро ще отиде в двигател, а не в пилотската кабина.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • DBRS
                DBRS коментира
                Редактиране на коментар
                + Р-60 има поне още два проблема, дето не пасват за случая....

            • От към края на Афганистан, техните могат. И да стрелят по цел с превишение могат, освен кислорода.

              Самолетът не е станал на парчета във въздуха. Всичките му парчета са на едно място, и то малко. Когато се разпадне нависоко, се разлитат на голяма площ.

              Коментар


              • Кой доклад, от кое разследване? Това, което съдията май не ще да приеме ли?

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X