Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ирак, последни новини...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ирак, последни новини...

    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
    Само това ли ви останало, да се молите?!
    Да пратим войска да се бие вместо иракската армия?!?
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Ирак, последни новини...

      Войска?

      Коментар


      • От: Ирак, последни новини...

        Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
        Войска?
        ?. И що не- ще платим и ще си купим.

        Коментар


        • От: Ирак, последни новини...

          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
          Войска?
          Каквато има де. И в същност, какви са ти претенциите?!? Ирак и др. подобни са места, където вие, американците и още някой и друг играч си бъркате по дупките. Едни бъркат кашите, а после "международната общност" да се оправя.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • Събудете се и погледнете, колко добре ( в сравнение с ИДИЛ) екипирана иракската армия, и какво става в момента с нея? Турците нехаят и нищо не правят по въпроса, или правят само за да се отчете някакво движение. И какво правиме тогава?

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Каквато има де. И в същност, какви са ти претенциите?!? Ирак и др. подобни са места, където вие, американците и още някой и друг играч си бъркате по дупките. Едни бъркат кашите, а после "международната общност" да се оправя.
            Нещо май съм пропуснал, ние, руснаци ли сме виновни за ставащото в Ирак?
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 27-10-14, 16:56.

            Коментар


            • От: Ирак, последни новини...

              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
              Ти си наред, зад голямата локва. Ние да си му мислим.
              Удобно
              Да беше с мен да пробваш един цял ден да се свържеш неуспешно с брат ми който работеше на 10 метра от близнаците без да го знаеш жив ли е, ако искаш заповядай и на някоя полицейска проверка с гайгерови броячи на всяко второ влизане в метрото, пък после да мерим кой е по-наред и къде ?

              Какво си я забил тая сметана ? Не разбра ли че няма да хване ?

              Голямата опасност - банда новообучени събрани от кол и два кола и оставени да се справят сами от обучаващи дето днес ги има утре ги няма - не може да се справи с група надъхани, добре обучени и още по-добре финансирани ветерани обучавани от местни - кадри на предишната иракска армия, и от каква ли не още сган която цял живот е държала пушка. И какво ще стане като биха иракската армия ? Ще прегазят Турция ли ? Или ще минат през Русия ли ?

              Кога пък стана такава голяма сила тази иракска армия, дето до вчера никой не я знаеше каква е и коя е (и дето е обучавана нали и тя от армия дето и приписват всичката некомпетентност на света), та да треперя че са ги смачкали ?

              Ако ще трябва задължително да разпалваме страхова истерия - доста ще се замисля дали да се плаша повече от банда изроди отвъд силна Турция или от братоубийствени конфликти от които ме дели една Румъния. Щото ако съседа може да причини това на брата си - не знам какво може да причини на съседа си. Хайде стига демагогия вече.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • От: Ирак, последни новини...

                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                Събудете се и погледнете, колко добре ( в сравнение с ИДИЛ) екипирана иракската армия, и какво става в момента с нея? Турците нехаят и нищо не правят по въпроса, или правят само за да се отчете някакво движение. И какво правиме тогава?



                Нещо май съм пропуснал, ние, руснаци ли сме виновни за ставащото в Ирак?
                И какво трябва да направим според теб, попитах по-горе?

                А дали вие или американците сте забъркали кашата - все тая, ако ме питаш мене. Не сме ние, които ще я оправим.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Ирак, последни новини...

                  Прав си, стига с демагогиите и спам!

                  Коментар


                  • От: Ирак, последни новини...

                    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                    Прав си, стига с демагогиите и спам!
                    Ами спри се де!

                    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                    Само това ли ви останало, да се молите?!
                    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                    По-добре да я изчакате покрай булките, демек?
                    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                    Ти си наред, зад голямата локва. Ние да си му мислим.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Ирак, последни новини...

                      За разлика от 99% пишещи в този форум, аз ги видях наживо, тези персонажи. Затова мога смело да кажа че са наистина ОПАСНИ. Е, аз знам какво ще направя когато семейството ми и приятели ще бъдат заплашени от тях. А вие?

                      Коментар


                      • От: Ирак, последни новини...

                        Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                        За разлика от 99% пишещи в този форум, аз ги видях наживо, тези персонажи. Затова мога смело да кажа че са наистина ОПАСНИ. Е, аз знам какво ще направя когато семейството ми и приятели ще бъдат заплашени от тях. А вие?
                        Пак те питам ти какво предлагаш да правим! Ако нямаш отговор, спри да ми размахваш плашила и да мрънкаш, че някой спамел.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Ирак, последни новини...

                          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                          Прав си, стига с демагогиите и спам!
                          Я да поспамя - приел съм, че конфликта и ИДИЛията са създадени да държат ниска цената на петрола......мнения по въпроса?
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: Ирак, последни новини...

                            С какво я държат ниска ?
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • От: Ирак, последни новини...

                              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                              С какво я държат ниска ?
                              Дедо търси мнения, защо нафтата все още е под 2 ЕВРА.

                              Коментар


                              • От: Ирак, последни новини...

                                Сибирски е ясен - а са му посегнали на "ценностите", а ги е разбил. Както го е направил в Афганистан навремето и от тогава грижи няма. Е, сега тук не му е баш най-уютно, но пък винаги може да се прибере на топло и сигурно. Да играе екип с някого - никога. Само ...в краен случай.

                                В това, че Асад (а не и американците), е единственият виновник за създаването на "Ислямска държава в Сирия и Леванта", вярват само отделни московски експерти.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X