Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ирак, последни новини...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ирак, последни новини...

    Първоначално публикуван от Fraxinus Преглед на мнение
    Само местен диктатор с който може да се разговаря ще ги кротне тия. Ма вече го няма.По правилният подход щеше да е побутване на някаква ислямска местна сила да воюва без открита подкрепа.
    То само Башар Асад остана за сега, и той не е много в позиция да разговаря с тях
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

    Коментар


    • От: Ирак, последни новини...

      Първоначално публикуван от Fraxinus Преглед на мнение
      Поредна глупост на Обама , сега тези дето се чудят коя страна да вземат вече са решили-към тези които се борят с кръстоносците...
      Да бе, те са се скъсали от колебания до сега, и баш разпердушинването на няколко артилерийски установки на изис ще ги шокира дълбоко и катурне към тях

      За съжаление ще си остане с това вероятно. Щатите в общи линии си казаха че няма да се месят при положение че самото иракско правителство вместо да си гаси чергата се карат кой да седи на стола.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • От: Ирак, последни новини...

        Знае ли някой тия бомби, дато пише, че са с лазерно насочване. Та ако са такива, се насочват от екип долу или от друг самолет? Щото ако е първото е друга по - дебела работата...

        Коментар


        • От: Ирак, последни новини...

          Мисля, че на няколко видеота от такива акции се разбираше, че целеуказването много често става от безпилотник.
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Ирак, последни новини...

            http://offnews.bg/news/%D0%A1%D0%B2%...B5_374575.html
            Продължават...
            Чудя се, руснаците ще стоят и гледат както винаги ли? Нали претендират каква световна военна сила са, сега е момента да се покажат. Примерно в Сирия, че им е удобно. Хем знаят какви боклуци са тия. Ма Ц...

            Коментар


            • От: Ирак, последни новини...

              Доставки на въоръженията не е ли достътчна мярка? Или трябва и там да се нахендрим? Според мен, който сготвил тази каша, нека той и да я оправя!

              Коментар


              • От: Ирак, последни новини...

                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                Доставки на въоръженията не е ли достътчна мярка? Или трябва и там да се нахендрим? Според мен, който сготвил тази каша, нека той и да я оправя!
                Разбирам, но някак се размиват нещата. Забъркалия до вчера се дърпаше и още се дърпа, а тия си разиграват коня.

                Коментар


                • От: Ирак, последни новини...

                  Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
                  Забъркалия до вчера се дърпаше и още се дърпа...
                  Отговор е в поста #553 на ув. Гоблин. Забъркалия не се дърпа изобщо!

                  Коментар


                  • От: Ирак, последни новини...

                    Вече има информацията за детайли на авиаударите. Във втория бил исползван БПЛА MQ-9, унищожил батарея минохвъргачки, а в първия удар двойка F/A-18 унищожила ЕДНО 155мм оръдие на джихадисти, според мен изоставено, поне така аз го видях на видеото.

                    Коментар


                    • От: Ирак, последни новини...

                      В ббс спрягаха първия удар като унищожил движеща се колона от седем мпс, но може да има разминаване в данните.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • От: Ирак, последни новини...

                        Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                        Доставки на въоръженията не е ли достътчна мярка?
                        На ислямистите или на другата/гите страна/и?
                        На всички я ясно, че там всички външни интереси са за петрола. В света има 2 големи износителки на петрол - Саудитска арабия и Русия, те нямат нужда от конкуренция и статуквото в района ги устройва. САЩ не ги устройва и за това се бъркат там. Кой спечели повече от забъркването на САЩ там е много спорен въпрос. Петрола скочи и износителките спечелиха, САЩ пък малко или много добиха...
                        Как и кой финансира всичко там в последните 20 години всеки сам да си прави сметката.
                        Това естествено е само мое мнение и не натоварвам с него никой.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • От: Ирак, последни новини...

                          Самотни оръдия, движещи се малки колони... Вече съм фен на "съветниците", добри са!

                          Коментар


                          • От: Ирак, последни новини...

                            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                            На ислямистите или на другата/гите страна/и?...
                            Имаш ли някаква информация че Русия помага по било какъв начин на ислямисти, или просто фантазираш?

                            Коментар


                            • От: Ирак, последни новини...

                              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                              Имаш ли някаква информация че Русия помага по било какъв начин на ислямисти, или просто фантазираш?
                              Фантазирам си... нямам информация.
                              Ти пишеш за доставки на въоръжение и за това питам на кого?
                              За какъв чеп Русия ще се меси там при положение, че сегашната ситуация там ги устройва напълно и при намеса може само да загуби.
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • От: Ирак, последни новини...

                                Ми вземи прочети малко в тази темата, има доста материали за ВТС (Военно-Техническото Сътрудничество) между Русия и правителството на Ирак.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X