Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    Забранено ни е в Калифорния, защото мексиканците, педерасите /не гейовете/ и хипитата гласуват за демократите.
    -Цевта е под 16 инча,
    -пълнителя се сваля без инструменти
    -приклада е регурелуем
    -пълнителите събират над 10 патрона
    -мога да обхвана задния хват с пръста си
    -ако и името му е определено /има забранени по име- казваш ли се Тошко, значи си кофти/.
    ...
    И още има, ама ми трябва кафе, пък и се нервирам. Ама то и Глок 4/5 са ни забранени де. Кретении. Демократи, какво да ги правиш...

    И всичкото това горе го заобикалям с парче пластмаса и една нитачка. Простотии ви казвам...
    Това само у вашия щат или въобще ?
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Това само у вашия щат или въобще ?
      Ще ти кажа, ама недей да се хилиш много.

      Цевта е под 16 инча, - федерален
      -пълнителя се сваля без инструменти- сваляш ли го само с пръсти е кофти, Калифорния
      -приклада е регурелуем- много е опасно да можеш да си нагласиш приклада, Калифорния
      -пълнителите събират над 10 патрона- тоя нит дето блокира пълнителя, лошия няма да го махне, Калифорния и още няколко щата демокраси
      -мога да обхвана задния хват с пръста си - ако нямаш добър контрол над подскачащото оръжие си по безопасен, Калифорния
      -ако и името му е определено /има забранени по име- казваш ли се Тошко, значи си кофти/.
      ...
      И още има, ама ми трябва кафе, пък и се нервирам. Ама то и Глок 4/5 са ни забранени де. Кретении. Демократи, какво да ги правиш...Глок 4то и 5то поколение бойната игла не набива серийния номер на оръжието на 2 места на гилзата. Ъхъ, точно четеш. Ако знаеш как става, обади се, тия от Глок са навити на камион с пари да дадат само да разберат как става тая магия. Либералния съд в Калифорния се произнесе “невъзможно не е неконституционно”. Калифорния

      После що Тръмп спечелил.... ама да не го обръщаме на политика.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

        А с името какъв е проблема?
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

          Първоначално публикуван от NIKSD
          Ще ти кажа, ама недей да се хилиш много.

          Цевта е под 16 инча, - федерален
          -пълнителя се сваля без инструменти- сваляш ли го само с пръсти е кофти, Калифорния
          -приклада е регурелуем- много е опасно да можеш да си нагласиш приклада, Калифорния
          -пълнителите събират над 10 патрона- тоя нит дето блокира пълнителя, лошия няма да го махне, Калифорния и още няколко щата демокраси
          -мога да обхвана задния хват с пръста си - ако нямаш добър контрол над подскачащото оръжие си по безопасен, Калифорния
          -ако и името му е определено /има забранени по име- казваш ли се Тошко, значи си кофти/.
          ...
          И още има, ама ми трябва кафе, пък и се нервирам. Ама то и Глок 4/5 са ни забранени де. Кретении. Демократи, какво да ги правиш...Глок 4то и 5то поколение бойната игла не набива серийния номер на оръжието на 2 места на гилзата. Ъхъ, точно четеш. Ако знаеш как става, обади се, тия от Глок са навити на камион с пари да дадат само да разберат как става тая магия. Либералния съд в Калифорния се произнесе “невъзможно не е неконституционно”. Калифорния

          После що Тръмп спечелил.... ама да не го обръщаме на политика.
          Сега разбирам защо китайските СКС имат толкова фенове в определини щати.

          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

            А това че се сваля лесно пълнителя какъв им е проблема.Зер трябва да имаш инженерно образование за целта или по-бавно сменяш пълнителя, по-малко убити?

            Коментар


            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

              Аз до сега един убиец да спазва закона не съм видял,а и още чакам обир на банка да се случи с 10 заряден,един вид със законно да си я обереш незаконно
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                А с името какъв е проблема?
                Никакъв. То и с останалите точки е така, ама вие търсите локига, та за това не разбирате идеята. Идея няма, всички тези неща са забранени, защото е звучало добре на предизборна кампания. Някой идиот е гръмнал с пушка “Иван”. Някой политик демокрас се е изпъчил и е казал “ще забраним пушките Иван”. И готово. Фабриката следващия ден сменя щампата на Драган, политика печели няколко гласа, всички ръкопляскат...

                Сввалянето на пълнотеля с инструменти е заради горната причина. Ако си с обикновен класически приклад, няма проблем да сваляш без инструмент. Вижте CZ EVO3 и Ruger PC9- еднакви пушки, цев, калибър, начин на действие, пълнители... ама едното е забранено, защото изглежда страшно, тактическо...
                Ама всичкото това не е интересно. Някой да каже как бойната игла ще изпринтира серийния номер на оръжието на 2 места по гилзата, тя даже на 1 не може. Аааа, и смяна на бойна игла НЕ е забранена, струват левчета.
                Абе, демокраси. Не търсете логика, няма. Ама преди да ни се хилите, че си избрахме Тръмп, се сетете за тия неща. И за границата със стената е така, и за много други неща.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                  Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                  Сега разбирам защо китайските СКС имат толкова фенове в определини щати.

                  Ама аз знам, че и по същата причина до леглото имам заредено нещо подобно. Да не дава Господ да го използвам по предназначение, няма как да кажат, че ползвам “нападателна пушка”- тая не е нападателна, значи сигурно е “отбранителна”. Идиотииии. Мога и да ви кажа защо се стрелят и по училищата, ама съвсем ще отместим темата.
                  Казармата е хубаво нещо, учи хипитата кое какво е. Ама тук я няма. И кръгли очилца, тревичка, дълги коси и “правете любов, а не война”. Аз пък съм точно на обратното мнение.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                    Кво па и е на любовта
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                      Малко по "диагонал" ,но дано не се повтаря-Шак-12 за специалните при градски условия и за "слончета" с този калибър.https://www.youtube.com/watch?v=k5MmtqiQuA0

                      Коментар


                      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                        И аз не разбрах, ма като казва Ники не спорим! А кой е по-големия от вас двамата, наистина не знам?

                        Братоци я кажете нещо за руските 9Х21 какво се чува при вас?



                        Не знам 9Х21 IMI дали е популярен и какво има при вас в този калибър.
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                          Gabocvet, за тия нищо не знам. Ама, модела ако е на годините на Глок 4 или по нов- забранен в Калифорния, бойната игла не принтира серийния номер на оръжието на 2 места на гилзата. Не го казвай на руснаците, ще станем за резил пред чужденците...
                          Тук е малко странна ситуацията с железата. Купува се най напред това, което ще забраняват. И понеже демокрасите съвсем фанатически започнаха да я карат, ние купуваме докато има. И за това даже не съм се интересувал от това оръжие и калибър. Ама на руското оръжие така или иначе има запор, след Кримския полуостров или нещо такова беше.
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                            Ники по-стари са нещата

                            Това е руснака https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%A0-1

                            Примерно да кажеш за Берета 92fs има го в калибър 9Х21 за 9Х19 знаем.

                            https://ru.wikipedia.org/wiki/9_%C3%...0%BC%D0%BC_IMI
                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                              Имам Берети, ама са в класическия 9х19. За другия калибър нищо не знам.
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                                Тия пичове го оценяват това като корейския СКАР от преди 30 години. Също е интересно и че е със заемки и от м16 и от ак-47.

                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X