Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Не си гледал пуснатите от теб самия клипчета, явно. А са кратки. Не че казват нещо ново или полезно, но поне няма да загубиш много време. Гледай ги
    Виждам те, че ги разбираш нещата. И от клиповете. Предлагам ти да застанеш на сто метра, аз да взема един неточен гернански автомат произведен в съветския съюз, да го орезаредя с две секунди по-бавно и ти да докажеш всичко. Също така имаш право да избереш броя патрони, тоест може и да е само един изстрел. Ще ти сложа и столче да седнеш, да ти е удобно. Ако оцелееш след теста, ще ти остане само да докажеш и за автоматичния огън. Айде да не е на 25, на 50 метра стоиш и ти пускам половин пълнител. Сигутен съм, че ще го направиш, имаш какво да доказваш.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

      Успокойте топката малко че взехте да се пуцате, вярно виртуално ама...
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

        После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

        Коментар


        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

          Ей не останаха девствени кози при Алах баси,тия са сила
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

            Ето я класиката им



            И вероятния наследник

            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

              И на втория клип ключалката е подобрена, може са я стигаш с пръста от спусъка, че и от двете страни. Елементарна доработка, подобна на CZ Scorpion Evo3. Същото за което говорих преди няколко страници. И предпазител от двете страни. И селектор за газове при работа със заглушител. Много наподобява Белгийска SCAR и Чешката Брен.
              Зехтъ Радкееее! Кога е по магазините?

              Подобрена ключалка с цел по-бърза смяна на пълнител на снайперска пушка. А на АК кога?
              Последно редактирано от NIKSD; 02-03-19, 20:33.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                И на втория клип ключалката е подобрена, може са я стигаш с пръста от спусъка, че и от двете страни. Елементарна доработка, подобна на CZ Scorpion Evo3. Същото за което говорих преди няколко страници.

                Подобрена ключалка с цел по-бърза смяна на пълнител на снайперска пушка. А на АК кога?
                Човек, не слушаш какво говорят. Например казват, че УСМ-а същия като на СВД-то, не го променят защото за тях това работи добре и е достатъчно. Същите изисквания важат и за АК. А ако толкова те дразни липсата на тази приставка на калашника, ще ти пратя една тука е около 20$ ваши пари ,шипинга за твоя сметка. Даже е така направена, че освен че отключва и избутва пълнителя.
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Подобрена ключалка с цел по-бърза смяна на пълнител на снайперска пушка. А на АК кога?
                  Никога. "Совершенство не требует изменений"
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                    Човек, не слушаш какво говорят. Например казват, че УСМ-а същия като на СВД-то, не го променят защото за тях това работи добре и е достатъчно. Същите изисквания важат и за АК. А ако толкова те дразни липсата на тази приставка на калашника, ще ти пратя една тука е около 20$ ваши пари ,шипинга за твоя сметка. Даже е така направена, че освен че отключва и избутва пълнителя.
                    Аз може да не слушам, ама от това което виждам, на класическата ключалка има изведени 2 ушички под скобата на спусъка- със пръста от спусъка можеш да натиснеш надолу от коя да е страна на спусъка и да си откопчееш пълнителя.

                    За дразненето, ИЧ не ме дразни. Имам достатъчно железа, които са с ОК ключалки, трябват ли ми такива ключалки, просто разравям из сейфа, и вадя нещо за ушите. Както казах и преди, ние сме лесни, други да му мислят.

                    пъ съ- чукни си на гуглето “усм винтовка чукавина” и се загледай в ключалката. Ще разбереш за какво говоря. И мравката пускаше клипчета, и се оборваше сам с тях. Какво говорят е ясно, ама ключалката се отключва и със спусковият пръст и от двете страни.
                    Ако ти се рови, чукни cz scorpion evo3 enhanced magazine release, има ги даже цветнички. Само дето тук натискаш надолу а не напред. Ще е елементарна преработка при АК, ама виж Гагича какво пише...
                    Последно редактирано от NIKSD; 02-03-19, 20:49.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Чудя се на отговорните лица, за какво те търпят в темата, след като наистина не си в състояние да кажеш каквото и да било по нея. Или просто желанието е да си форумния шут. Тъпото е, че не си забавен.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                        Аз може да не слушам, ама от това което виждам, на класическата ключалка има изведени 2 ушички под скобата на спусъка- със пръста от спусъка можеш да натиснеш надолу от коя да е страна на спусъка и да си откопчееш пълнителя.

                        За дразненето, ИЧ не ме дразни. Имам достатъчно железа, които са с ОК ключалки, трябват ли ми такива ключалки, просто разравям из сейфа, и вадя нещо за ушите. Както казах и преди, ние сме лесни, други да му мислят.
                        Да, казах ти такава приставка за АК е двайсетина долара. Даже са много за това малко парче пластмаса. Но ти казах и защо на новото АК я няма. По същата причина, поради която и на това СВЧ не са му създавали нов УСМ. Казва го човека във видеото.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                          Самодържец, абе аз ли не се изразявам правилно, или ти ме четеш на криво? Ще приемат снайперска пушка с “бърза” ключалка /че много му трябва на снайпериста/, а ще оставят АК с “бавна” ключалка”. Това за мен е противоречие.
                          Или ще спорим и за това, коя от двете е по бърза?

                          А че изменението на ключалката е стотинки, го казах преди сума и страници.
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                            Самодържец, абе аз ли не се изразявам правилно, или ти ме четеш на криво?
                            Всъщност аз по това недоумение не изпитвам. Знам, че ти (и други разбира се) ме четеш криво. А ти самия не се изразяваш криво, просто криво си пречупваш всичко през твоята призма, без да се опитваш да влезеш в обувките на другите.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                              И тук кратко "представяне https://www.youtube.com/watch?v=JPO5WnACzQU
                              Посоката им е вярна.......

                              Коментар


                              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                                Чудя се на отговорните лица, за какво те търпят в темата, след като наистина не си в състояние да кажеш каквото и да било по нея. Или просто желанието е да си форумния шут. Тъпото е, че не си забавен.
                                Казвам същото като теб:
                                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                                ...не го променят защото за тях това работи добре и е достатъчно.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X