Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    Може го въпреки че не там му е силата .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...

      Въпроса не е само до това машината да ти го позволява и да е във възможностите й. Важното тук е, че екипажите развиват тези възможности и с машините, изначално не предназначени за това.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        По-скоро Slow pass защото се движат с околопосадъчна скорост .
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          Това по уредите ли, че не съм обърнал внимание?
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            А къде видя уреди по време на "свръхполета"? Там, където се виждаше нещо, висотомера не слезе под 1000 метра. И все пак да уточним дали иде реч за полет на ПМВ или полет по релефа на местността. Щото си мисля, че МИГ-25 малко не го може второто. А полет на пределно малка височина беше показан над полосата и други равнинни терени, които не са проблем и за нашите пилоти на МИГ-21, доколкото съм чел спомени на такива.
            Последно редактирано от коко келеша; 01-09-14, 20:16.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Ами казва се, че е на пределно малка височина, и така изглежда на някои от кадрите. Не се наемам да определя скоростта по това, което виждам, за това и се доверявам на написаното в сайта, и задавам въпроси дали не си забелязал нещо, което се вижда на уредите.

              Ето какво пише във въпросния сайт, в който често качват снимки и клипове на подобна тематика -

              [Video] Flying at treetop altitude with a Russian Mach 3 Mig-25 Foxbat interceptor


              Awesome video of the Mig-25 Foxbat flying at very high speed and ultra low altitude some years ago in Russia.


              Designated Foxbat-E by NATO, these fast fighter planes conducted ultra-low level training missions (like those flown today by the Russian Air Force jets); the following video, with footage filmed in various periods, from the end of the 1980s to the end of the 1990s, shows some treetop flying, aerobatics and formation flying.


              http://theaviationist.com/2014/08/31...5pd-low-level/
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                  [ATTACH=CONFIG]736886[/ATTACH]
                  Ха-какво е туй хАмериканско хвърчило с червени звезди на верт. стабилизатори и знака на USAF под кабината...?
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    F-18
                    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                      Ха-какво е туй хАмериканско хвърчило с червени звезди на верт. стабилизатори и знака на USAF под кабината...?
                      Aggressor squadron ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...





                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          Първоначално публикуван от Самодържец;258185



                          [ATTACH=CONFIG
                          737089[/ATTACH]
                          Не знам защо гравираните и нашарени оръжия не са ми по вкуса /лично мнение/.
                          Обичам оръжието да е гладко, лъскаво и изчистено /то кой ли и ме пита /
                          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                            Не знам защо гравираните и нашарени оръжия не са ми по вкуса /лично мнение/.
                            Обичам оръжието да е гладко, лъскаво и изчистено /то кой ли и ме пита /
                            И аз така.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              И аз, и аз!

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Популярен напоследък Град БМ-21, залп от само една кола.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X