Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От къде да купя спици и капли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: От къде да купя спици и капли?

    Първоначално публикуван от toni_03 Преглед на мнение
    Задната ми капла много бие и реших да я занеса при този майстор ама там се строи блокче, питах но никой не знае къде е. Дали някой знае майстор за центровка на капла в София ?
    Тони и моята капла е доста накривена след събота, поради спукана гума... та мисля скоро и аз да я нося някъде да я поизправят. Има една голяма гумаджийница от ляво на НДК, преди моста, не помня как точно с казваше булеварда.... там съм чувал, че имат машини за гуми за мотори, лепат, сменят, центроват, може би и изправят джанти.... но не съм 100% сигурен.
    KTM Fen

    Коментар


    • #32
      До: От къде да купя спици и капли?

      Можеш ли да погледнеш в БГмапс точния адрес че не се сещам там къде може да има и аз ще проверя утре какво е положението
      !
      [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

      Коментар


      • #33
        До: От къде да купя спици и капли?

        Първоначално публикуван от toni_03 Преглед на мнение
        Можеш ли да погледнеш в БГмапс точния адрес че не се сещам там къде може да има и аз ще проверя утре какво е положението
        !
        http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=0f...Name=&oType=49
        бул. Фритьоф Нансен. Това е мястото, питай ги дали изправят капли.... мисля, че могат (но все пак) Поздрави!

        П.П. Тонка ще се видиме на Ябланица нали
        KTM Fen

        Коментар


        • #34
          До: От къде да купя спици и капли?

          Днес обиколих по Фритьоф Нансен ама няма никъде центровка на капли, да не си объркал улицата ?
          За Ябланица още незнам ама ако ходя ще ти пиша
          [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

          Коментар


          • #35
            До: От къде да купя спици и капли?

            Днес обиколих по Фритьоф Нансен ама няма никъде центровка на капли, да не си объркал улицата ?
            За Ябланица още незнам ама ако ходя ще ти пиша

            Ще ходи, ще ходи
            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

            Коментар


            • #36
              До: От къде да купя спици и капли?

              виж в мотосвят враца

              Коментар


              • #37
                До: От къде да купя спици и капли?

                И на мен ми трябват спици за 17'' капла и главина от 21'' , лошото е че не мога да си намеря спици, дали в магазина на одрин ще има ( те го преместиха ама знаете за кой става въпрос )
                http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                Коментар


                • #38
                  До: От къде да купя спици и капли?

                  Карчев от Суходол спомена, че внася спици. А бай Сандо наистина ли не е на старото място? Някой ако му има новите координати да казва моля, че върши страхотна работа.

                  Коментар


                  • #39
                    До: От къде да купя спици и капли?

                    Пробвайте от електроди!
                    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                    Коментар


                    • #40
                      До: От къде да купя спици и капли?

                      Абе момци млади ,не се занимаваите с глупости и тепърва да откривате топлата вода!!!!Обаждате се в Казанлък на Минчо спицата,и да знаете че пиете вода от каинака,наи добре тои да ви нареди каплата и си решавате всички проблеми .Слушаите Чичкави Фъра. Тел .на Минчо 0878650020 успех!!!
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • #41
                        До: От къде да купя спици и капли?

                        Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                        Абе момци млади ,не се занимаваите с глупости и тепърва да откривате топлата вода!!!!Обаждате се в Казанлък на Минчо спицата,и да знаете че пиете вода от каинака,наи добре тои да ви нареди каплата и си решавате всички проблеми .Слушаите Чичкави Фъра. Тел .на Минчо 0878650020 успех!!!
                        Браво ЧИЧКО много правилно ги прашташ тез хора Минчо и на мен прави на малкия мотор 20бр и са перфекни по 1.30бр

                        Коментар


                        • #42
                          До: От къде да купя спици и капли?

                          На мен ми трябват 17-18см. спици , някой ако знае от каде мога да си взема мерси предварително . Мисля че на ХТ задната капла е с такъв размер спици , някой може ли да ми каже дали е така ?
                          http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                          Коментар


                          • #43
                            До: От къде да купя спици и капли?

                            Нико Мотор.Има магазини в Благоевград и София!Човека ходи почти всяка седмица до Гърция и намира доста неща, а и доколто зная държи в наличност около тридесет размера спици.И аз в момента чакам да ми докара спици за моя КТМ.Благоевград:бул. "Димитър Солунски" 16тел.: 073/885659моб.: 0886 627474e-mail: nikomotor1@abv.bg


                            София:бул. "Св. св. Кирил и Методий" 130тел.: 02/9311115моб.: 0887 461332
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X