Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От къде да купя спици и капли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    предъвквана тема - спици

    имаше две скъсани спици на задната капла (18") и беше малко крива. както си карам по асфалта се скъсаха още 3 и се наложи да правя авариен ремонт, колкото да измина оставащите ми 200км до софия.
    откъде мога да си взема спици и кой може да ми нареди каплата? има ли смисъл да сменя всичките спици, защото предполагам, че и тези, които ги имам, може би са видяли малко зор и не са съвсем благонадеждни?

    Коментар


    • #17
      Аз съм търсил спици ... ама не намерих - може би трябва да се поръчат от чужбинка...

      в Ади-95 на околовръстоно имат, но само за да си вършат работата - там пренареждат и балансират... поне така казцаха като ги питах, но отказаха да ми продадат само спици ...
      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

      Коментар


      • #18
        ХМ! Защо няма споменато за какви спици става въпрос??
        Дай повече информация ако искаш някаква помощ. На какъв мотор е тая капла 18" - марка, модел, година, задна, предна. Доколкото знам не всички са еднакви

        На мен ми се мотаят в мазето едни спици, но са от задна капла 19" на КХ125 1996г.

        Мога да ти намеря колкото искаш спици за 18" капла ...... от ИЖ

        Виждал съм в каталога на AUNER че продават отделно спици.
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #19
          Спици се продават в магазина на ул. Одрин - по 1лв. Обаче за моята джанта бяха тънки (3мм вместо 4мм).
          Също Свилен от Кокаляне продава, не помня дали имаше нови, но си бях купил от него на старо за 12лв 3 спици.

          Коментар


          • #20
            xt600 tenere е мотора. днес ще проверя за едни спици втора употреба. изненадан съм, че не могат да се намерят спици - какво чак толкова сложно има във внасянето на спици? в краен случай наистина ще се поръчват от чужбина

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от klapaucius
              ....изненадан съм, че не могат да се намерят спици - какво чак толкова сложно има във внасянето на спици? .....
              има сложно ..... много рядко се купуват
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • #22
                спици

                Спици се продават в магазина в Севлиево bobimx-7лв и Нико моторс - Благоевград 3-4лв. Или пък пишете на penev_us да ви каже как лесно, евтино и бързо да си направите здрави спици.
                Иво Георгиев
                Gworkshop

                Коментар


                • #23
                  спици

                  интересувам се колко пари са спиците за капла 18 цола , ии на каква цена някои от софия може да ми даде добра капла 2-ра употреба ?
                  [url]http://snimka.bg/album.php?album_id=64575&photo=1[/url]

                  Коментар


                  • #24
                    Re: спици

                    виж тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...F1%EF%E8%F6%E8 преди да пускаш тема потарси
                    KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                    Коментар


                    • #25
                      скъсани шпици за xt600

                      Ако може ниякои да каже каде се продават шпици или от какво е възможно дасе преспособият, за задна капла на yamaha xt600 в долния краи са извити.

                      Коментар


                      • #26
                        До: скъсани шпици за xt600

                        Първоначално публикуван от xl600r Преглед на мнение
                        шпици
                        Спици колега Спици,порастърси се във форума има тема за това
                        MG RACING

                        Коментар


                        • #27
                          До: скъсани шпици за xt600

                          от MZ стават и са по левче

                          Коментар


                          • #28
                            До: скъсани шпици за xt600

                            в яхиново при емо

                            Коментар


                            • #29
                              До: От къде да купя спици и капли?

                              спици има също и в бултрако за всички модели хонда
                              CRF - Contingency Reaction Force

                              Коментар


                              • #30
                                До: От къде да купя спици и капли?

                                Първоначално публикуван от plakatista Преглед на мнение
                                От кръстовището на опълченска и Стамболийски тръгваш по стамболийски към пазара Димитър Петков- подминаваш пазарчето и първата пряка след него завиваш в дясно към края на улицата отляво се пада сервизчето - пише поправям велосипедни гуми или нещо такова. Ако не питаш някой местен там те го знаят.
                                Задната ми капла много бие и реших да я занеса при този майстор ама там се строи блокче, питах но никой не знае къде е. Дали някой знае майстор за центровка на капла в София ?
                                [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X