Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От къде да купя спици и капли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От къде да купя спици и капли?

    здравейте,
    интересувам се от къде в софия мога да си намеря спици и капли
    било то нови или втора употреба (но да са читави!!!)

    по конкретно ме интересува капла 17" 3,5 с 36 дупки за спици

  • #2
    Отиди в Мото супер маркет гр.София,кв.Борово ул.Нишава 97 там може и да има ето ти и телефон ако искаш обади се и питай 02/958 62 29.
    Може да се обадиш и в MOTO CENTER ей ти телефон 02/920 17 96 ,но нямам адреса им.
    от кал не се пази:)

    Коментар


    • #3
      Ул. Пиротска N 101,магазин ЕНДУРО Тел.9201854
      "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
      А+
      LZ1DRZ

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Evgeni Enduro
        Ул. Пиротска N 101,магазин ЕНДУРО Тел.9201854
        е там точно питах преди 1 седмица и мацката каза че нямало...

        Коментар


        • #5
          Аз имам такава,но е в комплект с о6те една 17х4,25.Бях си напревил Хондата супермото.Докараха ми ги от Гърция и със спиците ми излязоха към 400 евро.Има6е и по-евтин вариянт без еоксация-с алуминиевия си цвят (моите са 4ерни),но трябва6е да 4акам а състезанието идва6е.Но пък тия са доста по-красиви.
          Aко някой се интересува-Продавам ги за 300евро със спиците.Перфектни са.Карал съм ги на 3-4 състезания.Разглобени са естествено.Главините струват майка си и ба6та си.Аз използвах оригиналните.
          К. Кулев

          Коментар


          • #6
            400лв то струва такъв обръч Excel чисто нов.

            Коментар


            • #7
              А, как стои въпросът със взаимозаменяемостта между различните модели? Например главините на KX и KDX съвпадат ли? Ясно, че е най-добре да се измерят и сравнят, обаче тези, които гледам са в Германия и са класифицирани по модели. Повечето ги дават "универсални" - изброяват един куп марки и модели за тях. С обръчите е по-лесно като дават размер и брой отвори, обаче за целите търкала не ми е ясно как е.

              Коментар


              • #8
                Ами трябва да се мери. Важно за задна гума е разтоянието между спирачният диск и пиниона да са по малко и равно на оргинала. Също оста трабва да е по галяма или равна на оригинала. Калпата се центрова с нови втулки и ако трябва диска/пиниона се изкарва навън с посложка и по дълги болтове. Има и някакъв вариант при по широка главина да се вземе на фреза малко леглото на спирачният диск/пиниона но зависи от главината. Повечето са толкова олекотени че всичко излишно е свалено и рискуваш да се наиграеш...

                Коментар


                • #9
                  на повечето японски марки главините са взаимозаменяеми
                  от ямаха стават на хонда от сузуки на кавазаки от кавазаки на хонда ...абе ширини и диаметър на оста са едни и същи
                  особенно задната капла предни по не съм разменял
                  различни са захващането на пиньона и диска както и диаметрите на дисковете
                  от кх на кдх няма ама никъв проблем
                  даже и задните зъбчатки захващането е едно и също на кх и на кдх

                  между другото даже и буталата на кх и на ср хонда специално за 250 моделите между 89 и до към 2000 та модели стават от едните на другите има и други взаимозаменяеми части

                  Коментар


                  • #10
                    Спици!! Откъде да си купя

                    Зех си нова задна гума ... обаче майстора ми каза че някои спици са хлабави и като тръгнал да ги притяга те се късали ...

                    Откъде в София мога да си купя нови спици за 19 цолова гума?
                    [Metal Mulisha]
                    KTM: Ready to Race

                    Коментар


                    • #11
                      къде ги давата за настройка джантите...че аз ги дадох на един Бай Сандо възрастен господин ама нещо се бори 3 ден вече....
                      [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

                      Коментар


                      • #12
                        точно при него...

                        Коментар


                        • #13
                          Бихте ли дали кординати на този Бай Сандо нещо телефон или адрес.
                          Ако знаете и други хора които се занимават с стягане на спици че ако Бай Сандо е зает да не го чакам.
                          Стефан май беше споменал някъде в темите за някой на Мотопистата че занимава с това.

                          Коментар


                          • #14
                            От кръстовището на опълченска и Стамболийски тръгваш по стамболийски към пазара Димитър Петков- подминаваш пазарчето и първата пряка след него завиваш в дясно към края на улицата отляво се пада сервизчето - пише поправям велосипедни гуми или нещо такова. Ако не питаш някой местен там те го знаят.
                            [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

                            Коментар


                            • #15
                              това за наплитането и центровката добре, ама спци откъде вземате
                              заото аз обиколих бая магазини за мотори и всички ми казахаче спици не продавали

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X