Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

    Хубава е машинката ти колега и аз имам такава голям фен съм на модела.Колко подобрения съм и направил постоянно гледам в Ибей за нещо ново,ако не си с Кейхин карбуратора те съветвам да си сложиш разликата е огромна и разхода е по-малък.

    Коментар


    • #62
      До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

      Със закъснение и от мен "ЧЕСТИТО"Почитател съм на марката и мога да те поздравя с избора.Кончето изглежда екстра,да се слушкате.Безаварийно и безинцидентно каране.Но кажи и ти нещо за характера му..
      HUSGVARNA 630 SMR
      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

      Коментар


      • #63
        До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

        Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
        Със закъснение и от мен "ЧЕСТИТО"Почитател съм на марката и мога да те поздравя с избора.Кончето изглежда екстра,да се слушкате.Безаварийно и безинцидентно каране.Но кажи и ти нещо за характера му..
        Еееееееееееее, най-сетне прочетох и твоето мнениеДнес имах възможност да измия и да покарам, и двата ми мотора, като разликата по между им изпъква с голяма силаНа косъм, но сузукито се вмества в желанието ми за силен мотор, като в тази област КТМ-а е много по-хард За момента успявам да го изпъна до краен предел, а относно стабилността на пътя и липсата, на каквито и да е било вибрации, спокойно мога да кажа, че сузукито е №1Ще проверя, какъв ми е карба, защото мнението на колегата ме заинтригува
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • #64
          До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

          Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
          Еееееееееееее, най-сетне прочетох и твоето мнениеДнес имах възможност да измия и да покарам, и двата ми мотора, като разликата по между им изпъква с голяма силаНа косъм, но сузукито се вмества в желанието ми за силен мотор, като в тази област КТМ-а е много по-хард За момента успявам да го изпъна до краен предел, а относно стабилността на пътя и липсата, на каквито и да е било вибрации, спокойно мога да кажа, че сузукито е №1Ще проверя, какъв ми е карба, защото мнението на колегата ме заинтригува
          А моето искаш ли.Това е марката.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • #65
            До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

            Ето колега Helik това е Макунито без ускорителната помпа оригиналния на S и SM имам няколко такива в гаража
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #66
              До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
              А моето искаш ли.Това е марката.
              Разбира се
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • #67
                До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                БРАВО, БРАВОСамо кажи, кога ти е РД за да ти купим едни жълти или бели гардове
                Ех как не съм прочел преди рожденния ден
                Честито и на теб.
                Аз тези дни регистрирах моя и го карам в града... голяма забава, адски лек и поврътлив е но е много шумен.
                Лошото е че ще трябва пак да минавам през кат тъй като ми дадоха само голям талон поради липсата на мигачи ( Моят е Е модела)

                Коментар


                • #68
                  От: До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                  Първоначално публикуван от rrsss Преглед на мнение
                  Ето колега Helik това е Макунито без ускорителната помпа оригиналния на S и SM имам няколко такива в гаража
                  Колега а да ти се намира и някой с ускорителна помпа случайно,защото искам на мойто ТЕ 610(супермото)да му сложа карб с ускорителна помпа?
                  Киа Спортидж-2.0-16V-128к.с

                  Коментар


                  • #69
                    От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                    Здравейте колеги, от няколко дена имам дрз 400см 2005г. обаче мисля, че имам проблем със загряването на мотора на четвъртата минута включва перката нормално ли е това и от какво може да е това.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                      колега,аз също карам дрз 400 /к4/от два месеца,перката до сега ми се е включвала само веднъж,но бях натоварил мотора достатачно за това,погледни си антифриза на какво ниво е/дали не е на минимум/ ако трябва даже го смени ,вземи си на мотул,казва се motocool провери на хелата дали го има зад механото,ако ли не ще ти кажа от къде другаде в Бургас можеш да си го набавиш,погледни и за течове по радиаторите и ни дръж в течение и нас какво се случва с машинката ти,успех

                      Коментар


                      • #71
                        От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                        Колеги и аз съм се запътил към ДРЗ 400 супермото, само чакам да излезе някоя хубава машинка и дано в най-скоро време с някой се засечем по пътищата поздрави

                        Коментар


                        • #72
                          От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                          Моторчето го закарах на майстор и каза, че е нормално да си е цъка толкова рано.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                            Някой ако знае някъде да се продава някой ДРЗ супермото да си казва.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                              В Мобиле,555.бг,базар.бг и много други.Тук в раздел продава също можеш да потърсиш.Но мога да ти покажа един пример и то евтин.
                              http://www.mobile.bg/51277620072605024
                              Киа Спортидж-2.0-16V-128к.с

                              Коментар


                              • #75
                                От: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                                Аз го знам този ДРЗ колега, ама той замина.. мерси между другото в базар.бг не бях погледнал

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X