Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

    Всички DRZ-ти от К серията са сас тоя карб, CRVlat от там и разликата в мощността а тая система за топал старт просто обеднява горивната смес когато е влючена, което саответно намаля риска да се задави мотора при топлия старт този карб е с по големи жигльори

    Коментар


    • #47
      До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

      Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
      Не,въобще несъм имал впредвид че е калама а мислех дали не му е присаждан карб с ускорителна помпа но сега от новите снимки ми се струва че тея маркучета са байпасче от антифриза което минава през корпуса на карба да го подгрява а синьото копче освен да е прекъсввач на потока???На КЛХ 650 има подобна джаджа затова ми се струва че е така,но толко ли няма кой да каже със сигурност какво е туй копче???
      Понеже,колега си върви на пушка и без да го ползвам и затова бях престанал да се интересувам за какво служи.Но определено е свързан с охладителната течност.Както й да е.Благодаря на теб и колегите,който дадоха мнения.Живи и здрави
      HUSGVARNA 630 SMR
      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

      Коментар


      • #48
        До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

        Няма нищо общо с охлаждането, вакуум от генерацията преди карба чрез синьото копче отваря мембраната дет прилича на ускорителна помпа и от там ваздух от филтарната кутия влиза в карба и прави противодействие на подналягането а от там и на количеството гориво. Това е в общи линии.

        Коментар


        • #49
          До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

          Първоначално публикуван от lz2xkm Преглед на мнение
          Няма нищо общо с охлаждането, вакуум от генерацията преди карба чрез синьото копче отваря мембраната дет прилича на ускорителна помпа и от там ваздух от филтарната кутия влиза в карба и прави противодействие на подналягането а от там и на количеството гориво. Това е в общи линии.
          Поклон и сърдечно благодаряНа теб и на останалите
          HUSGVARNA 630 SMR
          PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

          Коментар


          • #50
            До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

            Темата малко позамря, а също така и моята мечта да си взема Сузуки ДР-З супермотоОт около месец чакам да дойдат документите на мотора от Англия, но засега напразноА мотор без документи не ми трябва, така че ако не дойдат всичко се проваля
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • #51
              До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

              месец си е нормален период,не го мисли.Един приятел за едно фордче транзин чака малко повече от един месец.Дай шанс на тромавите институций да си свършат работата.УспехДве седмици важи за територията на Англия,за подобна операция,така,че....Щом е писано-ще го бъде.
              HUSGVARNA 630 SMR
              PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

              Коментар


              • #52
                До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
                месец си е нормален период,не го мисли.Един приятел за едно фордче транзин чака малко повече от един месец.Дай шанс на тромавите институций да си свършат работата.УспехДве седмици важи за територията на Англия,за подобна операция,така,че....Щом е писано-ще го бъде.
                Благодаря за подкрепатаЧакането ме изнервя, но друго не може да се направиКакто казваш, ако ми е писано, ще бъде, така че се въоръжавам с още малко тъпрение, пък времето ще покаже
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • #53
                  До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                  Най-накрая чакането свърши и мотора ми кацна в гаражаБлагодаря на всички писали в темата, като се надявам скоро да мога да давам лично мнение по въпроситеМотора има леки забележки и след отстраняването им ще кача актуални снимки и ще пиша в темата за хвалбите
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • #54
                    До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                    Малко се забавих със снимките но много задачки имам.
                    Helik, ЧЕСТИТО
                    А ето я и моята



                    Сега съм я поразглобил за да има с какво да си играя докато се оправи времето. Скоро ще я снимам и с Enduro кита.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                      БРАВО, БРАВОСамо кажи, кога ти е РД за да ти купим едни жълти или бели гардове
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • #56
                        До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                        За хората, които следят темата и на които съм дал дума, нека гледат внимателно и след това да кажат мнението си
                        Прикачени файлове
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • #57
                          До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                          Браво само ще ти кажа,за мен няма какво да се коментира по тоя мотор-всичко нужно е налице и има стойка екстра.От тук нататък може да се търсят и по добър спирачен апарат,К&N въздушен филтър и най важното рейсингов карбуратор с ускорителна помпа,а и едно буталце с за висока степен на сгъстяване ако се сложи ще стане резачка.Но ако държиш на удоволствието от каране повече отколкото на честото ремонтиране си го карай така.И умната с прашните пътища.
                          При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                          Коментар


                          • #58
                            До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                            Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                            За хората, които следят темата и на които съм дал дума, нека гледат внимателно и след това да кажат мнението си
                            Браво! Със здраве да си го караш и да те слуша!
                            Радва окото

                            Коментар


                            • #59
                              До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                              Първоначално публикуван от DIMILIEV Преглед на мнение
                              Браво само ще ти кажа,за мен няма какво да се коментира по тоя мотор-всичко нужно е налице и има стойка екстра.От тук нататък може да се търсят и по добър спирачен апарат,К&N въздушен филтър и най важното рейсингов карбуратор с ускорителна помпа,а и едно буталце с за висока степен на сгъстяване ако се сложи ще стане резачка.Но ако държиш на удоволствието от каране повече отколкото на честото ремонтиране си го карай така.И умната с прашните пътища.
                              Пак съм писъл по инерция от на баща ми профила,нищо още веднъж много кеф и безаварийно каране.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Suzuki DR-Z 400-супермото, що за машинка е това?

                                Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
                                Пак съм писъл по инерция от на баща ми профила,нищо още веднъж много кеф и безаварийно каране.
                                Мотора има K&N въздушен филтър, но какъв му е карба още не знаяИскам да кажа, че вади много як звук и когато върнеш газта, примерно преди завой припуква от ауспухаБлагодаря за оценките, като очаквам още хора да се включат
                                SUZUKI DRZ SuperMoto

                                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X