Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Moto GP вече и в България!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Moto GP вече и в България!

    Бях сериозен,ама вече може да се каже, че на почти-нищо невярвам,дано наистина станем зрители на този спектакъл ,както казваш,ще е велико шоу.
    Човешкото тяло е с перфектна механика, ама от калпав материал. Пазете го!! :wink::wink:

    Коментар


    • #32
      До: Moto GP вече и в България!

      Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
      Колега, не знам майтапиш ли се или наистина не си чул новината!?
      Но, вече има подписан договор с Дорна спорт за провеждане на състезание от Мото ГП през 2012 г. в България.
      Проектът на пистата е одобрен, инвеститор има, сключен дългосрочен договор с държателите на правата на Мото ГП също има - остава само Здраве и Живот да има, за да станем свидетели на този спектакъл!
      Ще си сменя името на "ТОМА НЕВЕРНИ". Не разбрах къде ще бъде пистата? И според мен дойде вече 2010 г. а строителство няма.
      [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

      Коментар


      • #33
        От: До: Moto GP вече и в България!

        Първоначално публикуван от АСЕН МИНКОВ Преглед на мнение
        Ще си сменя името на "ТОМА НЕВЕРНИ". Не разбрах къде ще бъде пистата? И според мен дойде вече 2010 г. а строителство няма.


        Какво стана с тая писта, някой ходи ли гледа ДОКТОРА??!!!
        Барабар Петко с мъжете...

        Коментар


        • #34
          От: До: Moto GP вече и в България!

          Първоначално публикуван от niketo Преглед на мнение
          Какво стана с тая писта, някой ходи ли гледа ДОКТОРА??!!!
          За сега на пистата съм ходил само аз, друг никой още. Гледах Доктора и медицинските му сестри само по касинки. Абе майтапа си е майтап, но нещо позатихна говоренето за пистата. Дали световната криза не застигна този проект или пък нещо друго, не се знае?
          Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

          Коментар


          • #35
            От: Moto GP вече и в България!

            Докато се сдобием с писта за Мото ГП Доктора ще ходи за пенсия всеки месец.
            Киа Спортидж-2.0-16V-128к.с

            Коментар


            • #36
              От: Moto GP вече и в България!

              Първоначално публикуван от SMR610 Преглед на мнение
              Докато се сдобием с писта за Мото ГП Доктора ще ходи за пенсия всеки месец.
              Абе има нещо вярно в тази цялата работа за доктора.
              Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

              Коментар


              • #37
                Re: Moto GP вече и в България!

                Като става въпрос за доктори, моето Джи Пи май си е взело мотор, така че в България има Мото Джи Пи. Ха-ха-ха. Изобщо много ми е чудно как може да се има доверие на такива лица като Р.Петк., а междудругото щом Богдан Николов има вземане даване с въпросното лице, значи и на него работата не му е много чиста. Ето сега - подписан е договор последния кръг от ФрийстайлМХ да се проведе в зала "Армеец" гр.София на 17 декември, 2011г. Ха, да видим.
                Последно редактирано от LightOfJah; 16-07-11, 14:56. Причина: правопис

                Коментар


                • #38
                  От: Moto GP вече и в България!

                  Въпросният Р.Петк.. може само да изпие и открадне всичко що е пари,това е обществена тайна.Така и не разбрах от къде и как се навря тая пияница в мотоспортът като ако го питаш какво е карбуратор ще си мисли че го питаш за някоя марка ракия.
                  Киа Спортидж-2.0-16V-128к.с

                  Коментар


                  • #39
                    От: Moto GP вече и в България!

                    В крайна сметка преполовихме 2011г., а от писта ни вест ни кост... лоша работа е шуро-баджанащината, особено в България! На мен съвсем ми умряха надеждите до няколко години да се строи каквато и да е писта, за какъвто и да е моторен спорт
                    [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                    Марин Маринов - 0885114702

                    Коментар


                    • #40
                      От: Moto GP вече и в България!

                      Аз лично още от самото начало не повярвах на изказванията за строеж на писта. До колкото си спомням се говореше за писта, която ще приема както MOTO GP, така и Формула 1. Някак си не мога да си го представя как нашата мизерна държава може да си го позволи. Ние не можем да си поправим улиците и нямаме никаква инфраструктура, която се изисква за подобен тип съоражение. Това да построиш такава писта е все едно строиш един малък град и е нужна страхотна организация и от това, което съм чел знам, че подобни съоражения изобщо не са от най-печелившите ами е по-скоро чест за самата държава. Някаде видях, че пистата в Турция продължава да губи по няколко десетки милиона годишно.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Moto GP вече и в България!

                        ...искаше ми се това найстина да е топ новина,но...поредната порция похабени надежди...ЖАЛКО,невярвам това да стане реалност,поне близките 20 години!Несъм очаквал ...То Формула,то GP...Нов бърдак със стари к....ви не бива,/...разбирате кой имам впредвид./
                        HUSGVARNA 630 SMR
                        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                        Коментар


                        • #42
                          От: Moto GP вече и в България!

                          Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
                          ...искаше ми се това найстина да е топ новина,но...поредната порция похабени надежди...ЖАЛКО,невярвам това да стане реалност,поне близките 20 години!Несъм очаквал ...То Формула,то GP...Нов бърдак със стари к....ви не бива,/...разбирате кой имам впредвид./
                          За старите к...ви си прав, айде едната поне има някакъв поглед и признание в мотоциклетният спорт, ма не знам другата от къде се навря точно там, и както е известно вече и на децата, тази втората е там защото става върос за пари. Е за това нищо не става.
                          При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Moto GP вече и в България!

                            ...за втората к...ва ми беше мисълта!Жалко найстина...!
                            HUSGVARNA 630 SMR
                            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X