Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Moto GP вече и в България!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Moto GP вече и в България!

    Това е новината!
    Една мечта се сбъдва!
    Един сън става реалност!
    Мото феновете на една страна стават още малко по-щастливи!


    "България получи разрешение за строежа на писта от MotoGP, стана ясно на среща между промоутъра "Дорна Спортс" и организаторите от българска страна.

    На срещата е постигнато принципно съгласие за строежа на пистата и е подписано писмо, което е предварителен документ на договора.

    Плановете, представени от президента на Българска федерация по мотокрос (БФМ) Богдан Николов и председателя на Организационния комитет на Гран при на България - Румен Петков, са одобрени лично от изпълнителния директор на промоутърите Кармело Еспелета.

    Очаква се България да приеме първия си кръг от Гран при на MotoGP през 2012-а година, а ако някой от домакините се откаже, има възможност и за по-ранна дата.

    През месец февруари 2009-а година Еспелета ще пристигне в България за среща с организаторите, премиера Сергей Станишев и президента Георги Първанов."


    Сега остава и от F1 да ни одобрят. Дано стане!

    п.п. Инфото е взето от http://www.motocross.bg.tc/

  • #2
    До: Moto GP вече и в България!

    Това е наистина страхотна новина,в България ше наблюдаваме пистарки,супер!!!
    [I]Радослав Димчовски[/I]

    Коментар


    • #3
      До: Moto GP вече и в България!

      Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение

      Сега остава и от F1 да ни одобрят. Дано стане!

      п.п. Инфото е взето от http://www.motocross.bg.tc/
      Ще ни одобрят,ама незнам къде ще кацат самолетите,че не остана писта.А може би няма да е в Плевен.

      Коментар


      • #4
        До: Moto GP вече и в България!

        При вас ще е пистата.
        Иначе пистата си е добре, какво...?!
        Самолета най-много да хване некой трапец от супермотото, ама к`во ти пука

        Коментар


        • #5
          До: Moto GP вече и в България!

          Страхотно!
          А пистата ще бъде изцяло новопостроена или ще се ползва тази в Долна Митрополия?

          Коментар


          • #6
            До: Moto GP вече и в България!

            Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
            Плановете, представени от президента на Българска федерация по мотокрос (БФМ) Богдан Николов и председателя на Организационния комитет на Гран при на България - Румен Петков, са одобрени лично от изпълнителния директор на промоутърите Кармело Еспелета.
            Само това не знам кой така хубаво го е разтълкувал, ама ...

            За проекта се знаеше още миналата година по това време, но сега вече стана официална НОВИНА !
            Ха, да ни е честито !

            Искам сега да чуя тези "кандидат световни шампиони", на които Богдан не им е дал пари, та да се развиват в мотоциклетните спортове ...
            ... демек, да ги изхарчат за този дето духа !
            Я кажете, кое е по-добре за България !

            И искам да стане пределно ясно на всички следното: Аз защитавам една правилна политика, а не един човек !
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #7
              До: Moto GP вече и в България!

              Пичове,не бързайте да се радвате!
              Има огромна разлика между това да имаш лицензирана писта за GP , от това да имаш кръг от GP.
              Някой има ли повече информация-къде точно ще е пистата(това че е в Плевен всички го знаем),върху старо трасе ли ще се прави или на гола поляна,с чии пари,кой ще я прави,има ли проект........?От двете публикации не се разбира много (освен името Долна Митрополия).
              Кажете за да разберем има ли реален шанс скоро на живо да видим Доктора и компания!?
              А иначе новината , наистина е ТОП НОВИНА!!!
              Последно редактирано от ЕМО; 23-12-08, 18:32.
              Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


              "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
              Джон Кенеди

              Коментар


              • #8
                До: Moto GP вече и в България!

                Екстра , това си е наистина добра новина. Много го плюеме Богдан, не че няма съвсем за какво, ама ако след Горна Росица и супермотото, осъществи и мото ГП, му давам да си живее във виличка в Кайлъка с чисто сърце. Няма много хора с такива успехи за България в която и да е сфера. Все пак да не бързаме да го хвалиме, де..., но лъч на надежда и гордост проблясва в тази тема. Дай Боже, повече такива...

                О! и няма да пълниме гърлата на надменните гърци с тяхната умряла Серес... 45 Евро на ден , за тази късичка писта с груб асфалт и ужасно отношение от персонала...
                Последно редактирано от iassen; 24-12-08, 11:45.

                Коментар


                • #9
                  До: Moto GP вече и в България!

                  Поживеем, па повидим...Аз съм писимист /ДАНО НЕ СЪМ ПРАВ/, но като гледам "бедните араби" правят писти за не по-малко от 3-4 годинки, а нашите ербапи ще я направят за от 2 до 3 год. Все пак трябва да е завършена поне преди края на 2011 и да бъде одобрена за 2012 г.
                  [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Moto GP вече и в България!

                    Смятам, хавата е пълен ташак ... ма дано не съм прав

                    Весела Коледа на всички двуколесни :-)

                    Коментар


                    • #11
                      До: Moto GP вече и в България!

                      Дано да се получат нещата.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Moto GP вече и в България!

                        Ами така е , но не се знае какво ще стане след изборите които предстоят в българия,Богдан и Румен Петков са много лоша комбинация двамата ,никога не оставт капо нито единия нито другия.От личен източник знам че са били в самолета на 15 декември пътувал за Испания, и в него са били светата троица ,Николов ,Петков и гн. Гагаузов.Се големи спотристи, някои от тях много добри на маса.Докато са личности като тях намесени в мотоспорта в БГ всичко ще е като по старо му.Точно тогава са летели за Испания зада искат пари и помощи за писта и лиценз за ГП.А кажете от послеените двама които изброих какво разбират от мотори че ги направиха такицва личности.И то ще бъде пак поредната спекула с мотоспорта в БГ.В коя държава се спират полети на военна авиация зада се провежда състезание с мотори,кажете ми моляви.За долна мога да говора много щото съм служил там година и половина и лично съм виждал как стават нещата.Всяка една такава инфра стуруктура добре изградена и птдържана както трябва има значение , но зависи и от кой се стопанисва и какъв интерес имат собствениците.
                        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Moto GP вече и в България!

                          Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                          Ами така е , но не се знае какво ще стане след изборите които предстоят в българия,Богдан и Румен Петков са много лоша комбинация двамата ,никога не оставт капо нито единия нито другия.От личен източник знам че са били в самолета на 15 декември пътувал за Испания, и в него са били светата троица ,Николов ,Петков и гн. Гагаузов.Се големи спотристи, някои от тях много добри на маса.Докато са личности като тях намесени в мотоспорта в БГ всичко ще е като по старо му.Точно тогава са летели за Испания зада искат пари и помощи за писта и лиценз за ГП.А кажете от послеените двама които изброих какво разбират от мотори че ги направиха такицва личности.И то ще бъде пак поредната спекула с мотоспорта в БГ.В коя държава се спират полети на военна авиация зада се провежда състезание с мотори,кажете ми моляви.За долна мога да говора много щото съм служил там година и половина и лично съм виждал как стават нещата.Всяка една такава инфра стуруктура добре изградена и птдържана както трябва има значение , но зависи и от кой се стопанисва и какъв интерес имат собствениците.
                          Пепи, въобще не съм съгласен с твоето мнение приятелю.
                          Според мен трябва да се гледа по-позитивно на такива проекти, първо. И второ, така категорично неможе да се заклейми случващото се около БФМ, пък макар и министри да са замесени.

                          Това е лично мнение. Така ги виждам аз нещата.
                          И винаги се опитвам да извлека позитивното от една подобна ситуация.
                          Ясно е че има негативи, НО според МЕН без такива неможе!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Moto GP вече и в България!

                            Жоро не съм песимист,и на мен ми се иска да имаме писта за ГП и то до ргад който е на 11 километра от където съм аз, но не вярвам че всичко ще стане както трябва и най важното няма да има никаква прозрачност на цялата история.Пак ще е този дочул,на онзи му казали и така.
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Moto GP вече и в България!

                              Ясене виждал ли си “Виличката“ в Кайлъка.Беше бивша почивна станцияна Заводски Строежи или СМК или нещо подобно.
                              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X