Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За гумите DEESTONE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    ами вече няма D752 има тази

    Коментар


    • #62
      тая гума май ще е много добра
      вижте само за какъв голям набор терени я дават
      http://www.dunlopmotorcycle.com/info...tirecharts.asp
      супер трябва да се пробва

      Коментар


      • #63
        http://www.dunlopmotorcycle.com/tire...tire.asp?id=89
        а тук може да се види как изглежда
        по добра ще е от 752 да знаете

        Коментар


        • #64
          тая тема малко я позабравихме
          но все още си е актуална
          вижте резултата от теста на гума деестон
          преди това искам да кажа обаче че все пак гумата е карана на бистрица състезанието на хасково на сопот на похода до морето /над 300км / и до някое време държеше що годе
          беше сложена на мотора на димитър а той е лек и мотора не е рязък и много мощен
          накрая като взе да се скапва не я смени и вижте до къде се стигна



          Коментар


          • #65
            Пробвах 3-те разновигности на Пирели - 32. 18 и 16.
            Първата е предимно за полумеко/полутвърдо, втората за кал, третата с най-широко приложение.
            Никаква разлика няма И трите вида са чудесни за катерене, щом на Шумен на трета качвах всички участъци след 38-я километър, но за екстремно спускане...
            За спускане по-добра от Дънлопа няма, тъй като протекторът и е по-тесен, по-гъсто разположен и се закантва по-добре на хлъзгав терен
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #66
              пробвах такава гума на една хонда 250 дегрее, чисто нова.
              определено не ми хареса и то на този мазен мотор
              разликата дори от митас е огромна да не говорим за марковите.
              И като се има в предвид че тази гума в е 69 лв. за 19" а митаса е 74 лв. ..... поне в Севлиево е такава цената.

              ако беше макс 50-55 по се ядва, но за 69 определено е кофти вариант като цена и като гума
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #67
                е тая на димитър бе за 45 лева доколкото помня взехме я с голяма отстъпка

                Коментар


                • #68
                  последно си взех за 20 лв. супер пирели скорпион
                  дано не пресъхва тоя извор
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #69
                    Дестон според мен са добри за по слаби аз като имах 125италиански цял сезон без проблеми даже 30%на асфалт един приател има CZ 350 и тои доволен, като си купих новия мотор тоя от които го купих
                    ми го даде с 4исто нова митас ама не6то не сам доволен е верно
                    и по асфалт карахме ама колегата дето бе6е с дънлоп и доста пове4е изкара,
                    има в магазина неква дънлоп за 90 кинта ама пи6е за ендуро дали 6те
                    е добре за цр250
                    I got 5 on it

                    Коментар


                    • #70
                      Момчета Дестона е по добра гума от МИтас за мен. Протектора се износва равномерно както фирмените гуми а Митаса направо се къса на парчета.Аз съм доволен от Дестоне макар че сега карам с Дънлоп 752 - 140 лв.

                      Коментар


                      • #71
                        Първоначално публикуван от LAMYTA
                        Момчета Дестона е по добра гума от МИтас за мен. Протектора се износва равномерно както фирмените гуми а Митаса направо се къса на парчета.Аз съм доволен от Дестоне макар че сега карам с Дънлоп 752 - 140 лв.
                        Май с този Диестон бая ЖОКЕРИ изтегли.
                        много разбирам !!!

                        Коментар


                        • #72
                          незнам дали разгледахте добре снимката която качих на тоя деестон но повече от половината странични грайфери както виждате са се скъсъли и ги НЯМА
                          е верно че преди това доста бе карана но все пак
                          сега му дадох на димитър да сложи една дънлоп 756 която я бях взел 2 ра употреба и съм я карал мноооого и пак няма скъсан грайфер и е в много добро състояние

                          Коментар


                          • #73
                            Тоя Деестоун от снимката наистина е доста търкалян и за парите за които е купен може да се каже че е много на сметка. Страничните грайфери взеха да се късат когато гумата беше вече изтрита по средата.
                            Има една причина поради която обаче не ми се взима пак такава гума, а именно слагането и свалянето й. Голяма мъка е да се надене върху каплата и да се свали. Каучука е един такъв твърд и голяма борба пада.
                            Когато слагах дънлопа след като бях свалил деестоуна, имах чувство че ще влезне с двата пръста като я бутна и даже без инструменти.

                            Не съм слагал нова митас за да мога да направя сравнение с деестоуна. Мисля че нямат особено голяма разлика в качеството, съдейки по това което съм виждал на мотора на Митков
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • #74
                              Мисля че нямат особено голяма разлика в качеството, съдейки по това което съм виждал на мотора на Митков
                              ееее а стига бре

                              митас са бая по напред от деестоун
                              ама мнооого що се отнася до качество на изработката

                              Коментар


                              • #75
                                Определено митаса е много по добре гума като стабилност и държане на мотора а хората искат това. дестонето кара повече време защото е много твърда ама много и става само за слаби мотори. на силни мотори просто се късат бутоните.
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X