Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За гумите DEESTONE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За гумите DEESTONE

    Много хора твърдят, че гумите Deestone, които като се порових се оказа че са тайландски а не китайски както си мислех, не ставали за нищо.
    На състезанието в София карах моя КХ125 с чисто нова задна такава и честно казано съм доволен. Гумата се износи умерено, държеше прилично на камъните, калта и тревата. Даже се наложи по-голямата част от трасето да спирам само с нея щото счупих лостчето на предната спирачка още в началото
    Основното предимство на тази гума си остава цената - ако ме изкара до края на годината без да се окъса зверски направо трябва да почерпя щото я взех за 45лв.
    При слагането върху каплата обаче си пролича по-ниското качество на гумата - каучука е сравнително твърд и се поизмъчих докато я вкарам на мястото й. Смятах, че по камънаците ще се окърти повече отколкото се получи в действителност, защото твърдия каучук го предполага.

    Ако има някой да е карал повече с такива гуми - нека каже какви са му впечатленията.
    2010 CRF 250 R

  • #2
    Re: За гумите DEESTONE

    Първоначално публикуван от Dimitar
    Даже се наложи по-голямата част от трасето да спирам само с нея щото счупих лостчето на предната спирачка още в началото
    Депутате, аз видях едно твое спиране, на финала. Като натресе Митков отзад, щяха да му изпадат пломбите!
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      Re: За гумите DEESTONE

      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
      Първоначално публикуван от Dimitar
      Даже се наложи по-голямата част от трасето да спирам само с нея щото счупих лостчето на предната спирачка още в началото
      Депутате, аз видях едно твое спиране, на финала. Като натресе Митков отзад, щяха да му изпадат пломбите!
      Аз добре, че нацелих Митков иначе не ми се мисли какво можеше да стане Доста народ имаше наоколо и някой можеше да пострада . Организаторите нещо с таз финална линия не можаха да се справят - къде беше точно така и не разбрах
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • #4
        митков има много здрави зъби
        пломби имам само две и те са мнооого отдавна

        Коментар


        • #5
          Митков, като те продаваме, ще вървиш по-скъпо с тая здрава ограда!
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #6
            За колко мислите да ма продавате за 30 сребърника

            Коментар


            • #7
              моето мнение е от наблюдения и слухове

              съседа ското си взе такава гума, само че на ендуро мотор, каза че е много впечатлен от стабилността на мотора и общо взето е доволен как се държи на всякакви терени, като се има в предвид цената й може би е добро съотношение цена качество, лошото което съм чувал е че се къртят бутоните й което за по нервен и мощен мотор може би ще се окаже пречка, за ендуро или иж не

              на стара загора си взех чисто нова C10 на митас. вярно че терена беше доста каменлив и съжалих защо съм я сложил след финала, просто ми прилоша като я видях на какво прилича (мотора ми е хонда CR125 за тези които незнаят) ... та се чудя ако бях с дестонето дали щях изобщо да имам грайфери на финала щом митаса така здаде багажа. Това може да стане само с проба според мен, но ако Митака остане доволен може и аз да пробвам една такава
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #8
                а митаса си е добра гума особенно с10 ,на ерзберг имаше участници с митас с10

                Коментар


                • #9
                  Събирам пари за нови гуми. Със сигурност Митас (искам да пробвам С10) ще са защото са най евтини. Току що си сложих нова задна гума МИТАС С8 , за да я пробвам. Размерът на гумите които искам да си купя е: предна 90/90-21'' и задна 120/80 18''. Сяка от гумите да е максимум 80-90 лева!

                  Коментар


                  • #10
                    Моето мнение е, че Митас-а "работи" добре докато се закръгли леко протектора, после се сговнява рязко, ама за цената си ...
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #11
                      ВТака и не мога да разбера точно кога гумата е за смяна В темата мотори съм асъл ламер!

                      Коментар


                      • #12
                        Хора, стига сте пестили от гуми! Отивате на състезание на 100+ километра, трошите мотори за много пари, ако се контузите още повече разходи и какво правите??? спестявате 30-50лв от гума, като увеличавате многократно шанса да се:
                        1. пребиете
                        2. да се износят(отлетят) бутоните 2 пъти по бързо отколкото от една истинска гума
                        3. да загубите мин 5-10мин от времето си поради боксуване, подмятане и т.н.т
                        4. да спукате гума (особено предна митас!) +30мин на състезание
                        5. да се блъснете в партньора си пред вас.

                        А да не говорим че като се сметне това, че хубавата гума няма да и се разлетят бутоните и за първи път ще смените гума поради ИЗНОСВАНЕ!

                        Коментар


                        • #13
                          Събине, абсолютно си прав! Досега веднъж съм карал с Дънлоп предна кросова, чесно казано като се има предвид че съм свикнал с митас, Дънлопа е Мерцедес, а Митаса трабанче Класна и хубава гума ама на скъпа цена. Събине, колко струва една хубава задна гума дънлоп?

                          Коментар


                          • #14
                            Просто искам да си направя сметка Ако ся си купя 250 2Т ще ми трябва доста добри гуми

                            Коментар


                            • #15
                              120лв 100/??/18
                              130лв 110/??/18
                              19"-ките са още 10-тина лв. по скъпи.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X