Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МАНУАЛИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: МАНУАЛИ

    търся МАНУАЛ за yamaha yz250f 2002
    Последно редактирано от fanatika_kz; 10-11-11, 12:59.
    луд умора няма!!!

    Коментар


    • От: МАНУАЛИ

      Търся мануал за Сузуки ХС 250. Интересът ми е насочен към двигателя който е SJ45A.
      Последно редактирано от VESO4AR; 10-11-11, 15:15.

      Коментар


      • От: МАНУАЛИ

        Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
        Търся мануал за Сузуки ХС 250. Интересът ми е насочен към двигателя който е SJ45A.
        Свали си за DRZ 250, същият мотор е с малки изменения, ако не можеш да го намериш из нета пиши и ще кача някъде моя....
        Life is good... on a dirt bike!

        Коментар


        • От: МАНУАЛИ

          Свали си за DRZ 250, същият мотор е с малки изменения, ако не можеш да го намериш из нета пиши и ще кача някъде моя....
          Прав си колега, двигателят е същият затова написах моделният номер. Проблемът е че нещо аз не мога да намеря безплатен мануал. Намирам само каталог с парт номерата на ДРЗ-250:
          https://htftp.offroad-bulgaria.com/Chaveto/Manual for Suzuki Dr 250-350cc 1990-1994/Каталог Части - 250cc DR-Z250K6-7 DJ43A-SJ45A 2007.pdf
          Търся описание на натоварванията на сглобките при монтаж. Зацепване на ангренажна верига и валове........
          Ако имаш такова четиво ще съм ти особено благодарен ако го качиш някъде.

          Коментар


          • От: МАНУАЛИ

            Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
            Прав си колега, двигателят е същият затова написах моделният номер. Проблемът е че нещо аз не мога да намеря безплатен мануал. Намирам само каталог с парт номерата на ДРЗ-250:
            https://htftp.offroad-bulgaria.com/Chaveto/Manual for Suzuki Dr 250-350cc 1990-1994/Каталог Части - 250cc DR-Z250K6-7 DJ43A-SJ45A 2007.pdf
            Търся описание на натоварванията на сглобките при монтаж. Зацепване на ангренажна верига и валове........
            Ако имаш такова четиво ще съм ти особено благодарен ако го качиш някъде.
            Не знам дали ги има всичките работи които ти трябват, че е бая страници и не съм го разглеждал целия, но се води full manual 135mb е и логично би трябвало да ги има...

            Ето линк за сваляне http://dox.bg/files/dw?a=3c51bc0ec9
            Life is good... on a dirt bike!

            Коментар


            • От: МАНУАЛИ

              Благодаря ти колега! Разгледах ги всичките. Има информацията която ми е нужна. Направо си заслужи няколко бири.
              П.П. Направи ми впечатление, че това е същият с мотор с друга маска и по-малък резервоар.

              Коментар


              • От: МАНУАЛИ

                Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
                Благодаря ти колега! Разгледах ги всичките. Има информацията която ми е нужна. Направо си заслужи няколко бири.
                П.П. Направи ми впечатление, че това е същият с мотор с друга маска и по-малък резервоар.
                Да на практика са еднакви моторите, просто xc-то японците го преименуват на drz и го пускат на американския пазар от 2001 с малки изменения. Освен това, което си писал от 2004,5 май беше му слагат вакум карб и малка промяна в предния амортисьор, иначе всичко друго е еднакво. И в този ред на мисли за нашите машини е много по лесно да се намерят части, ако се търсят за drz 250 от колкото с собствените им имена, даже в ebay от време на време пускат и втора ръка части...
                Life is good... on a dirt bike!

                Коментар


                • От: МАНУАЛИ

                  Колеги много спешно ми трябва менуал за Хонда XR250 преди96г. !
                  Много ще съм благодарен ако някой ми помогне.

                  Коментар


                  • От: МАНУАЛИ

                    Колега и аз съм търсил ,но няма но пък имам книгата за хр 250 кажи какво ти трябва? Правих на моя доста неща(големи ремонти) и сега ми остана от него само тя!
                    KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                    Коментар


                    • От: МАНУАЛИ за cagiva w12 350 1995g

                      Много моля, ако някой има или знае как и от кЪде да се сдобия с техническо рЪководство за тоя модел Сagiva w12 350 1995g да сподели или направо да ми го продаде тел,0896 83 67 84

                      Коментар


                      • От: МАНУАЛИ за cagiva w12 350 1995g

                        Първоначално публикуван от Пламен1969 Преглед на мнение
                        Много моля, ако някой има или знае как и от кЪде да се сдобия с техническо рЪководство за тоя модел Сagiva w12 350 1995g да сподели или направо да ми го продаде тел,0896 83 67 84
                        Мислех,че е проста работа,но и тук в италианските сайтове не мога да намеря нищо за този модел.Ще се пробвам пак,иначе ми попадна един сайт в който го продават,не знам какъв е,но има всички модели.http://fletchersite.com/cagiva.html
                        Ако намеря до утре нещо гратис,ще го публикувам веднага.Не съм много на "ти" с компа,но ако имаш възможност,влез в италианският Гугъл,като напишеш подробно марката и модела.Може пък ти да успееш.
                        Beta 450 RR-Factory
                        0039 3206052599

                        Коментар


                        • От: МАНУАЛИ

                          аз бях намерил нещо но не сьм в час по какьв начин става плащането

                          Коментар


                          • От: МАНУАЛИ

                            Попаднах на един материал за тунинговане на 2-Т двигатели. В общи линии се показва, как се разпиляват, портовете на цилиндъра, размери, ъгли, диаметри, дължина на резонаторите, формули за изчисление, подобрение на карбуратори и електроника и т.н. Може да се види на някой стара (на години) информацията, но идеята е тунинг на 2-Т мотор.
                            http://www.djunreal.co.uk/bikedocs/2 stroke tune.pdf
                            Силата е нищо без контрол.

                            Коментар


                            • От: МАНУАЛИ

                              Ясно нЯма да се получи нищо!

                              Коментар


                              • От: МАНУАЛИ

                                http://www.carlsalter.com/motorcycle-manuals.asp
                                Но за Кадживата няма и няма
                                Тук трябва да се пусне и-мейл със запитване http://www.ebay.com/itm/1993-1994-19...item231695d06b
                                Последно редактирано от dab4i_125; 17-12-11, 16:53. Причина: допълване

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X