Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МАНУАЛИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: МАНУАЛИ

    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
    Амортисьорите на Сузуки и Хонда от тия години са на Showa, така че ако намериш мануал за CR сигурно ще ти свърши работа. Не съм много сигурен от кога започнаха да използват 2камерните предници от Хонда и Сузуки, евентуално може да има някакво разминаване в годините.
    Предницата ми е двукамерна и доколкото знам е една от първите, които монтират изобщо. Проблема е , че точно на тези години рм монтират не обратната преднцица, а до колкото знам на хонда май изобщо не са слагали такава... Ще погледна все пак. Мерси за съвета

    Коментар


    • От: МАНУАЛИ

      напротив , Хонда слагат twin chamber-a в далечната 97ма година.
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • От: МАНУАЛИ

        Първоначално публикуван от skreeper Преглед на мнение
        А някой ако ми намери service или owners мануал за рм 125 96-97 година, може и от 98, ще му бъда много благодарен. Имам чувството, че прерових интернет и не мога да открия... А може и за 250 да е пак тези години. Интересуват ме някои неща за окачването, а те на 125 и 250 са еднакви

        Имам пълен мануал на CLYMER RM125 1996-2000
        Ако си в София обади се да ти го подаря. Дай някъв тел. на лични.По добре е отколкото да събира прах на рафта.

        Коментар


        • От: МАНУАЛИ

          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
          напротив , Хонда слагат twin chamber-a в далечната 97ма година.
          Сузуки май слагат от 96 , но не ми беше това мисълта, а че хонда си слагат само обратни предници, а мойта е нормална

          Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
          Имам пълен мануал на CLYMER RM125 1996-2000
          Ако си в София обади се да ти го подаря. Дай някъв тел. на лични.По добре е отколкото да събира прах на рафта.
          Колега имаш ЛС ! Благодаря !

          Коментар


          • От: МАНУАЛИ

            колеги ако някои може да помогне мануал за honda cr125 2001 благодария .

            Коментар


            • От: МАНУАЛИ

              CLYMER мануала е от онзи ден при мен. Много полезна книжка, за която съм безкрайно благодарен на колегата " PETER BLIZNAKA" . Ако на някой му трябва нещо да ми пише, за да помагам. Мисля да го снимам целия и ако някой му трябва да му го пращам, обаче не знам кога ще намеря време , все пак е 300+ страници. Обаче ако на някой му трябва спешно нещо да ми пише ще се радвам да помогна

              Коментар


              • От: МАНУАЛИ

                Някой да има мануал за Honda crf450 2010г. , че не можах да открия никъде.

                Коментар


                • От: МАНУАЛИ

                  Manual за Honda CR 125 (1995-1997) старата рамка, много ми трябва.
                  Последно редактирано от Chinela; 04-01-11, 06:06.

                  Коментар


                  • От: МАНУАЛИ

                    Колеги,

                    от няколко дни съм с HONDA XR 125 L 2003 , търся инструкции

                    помогнете моля

                    Коментар


                    • От: МАНУАЛИ

                      Колегата buh пусна в подфорум УАЗ интересна информация.

                      Там намерих не малко инфо за старите соц мотоциклети и искам да го споделя тук, защото е ценно.
                      Това е единият линк - http://zanuda.offtopic.su/viewforum.php?id=45
                      А тук между инфото за автомобили се мярка и по някоя двуколесна машина - http://zanuda.offtopic.su/viewforum.php?id=40

                      Коментар


                      • От: МАНУАЛИ

                        Ако на някой му трябва за трансалп 600 89г. http://rapidshare.com/#!download|342...6-01.zip|47359
                        Slow download-е безплатно за другото искат пари

                        Коментар


                        • От: МАНУАЛИ

                          Първоначално публикуван от vvlasov Преглед на мнение
                          Manual за Honda CR 125 (1995-1997) старата рамка, много ми трябва.
                          Това колега върши ли работа http://www.filestube.com/fadb5aaee9b2def703e9/go.html изчакай да изтече времето и там ще се покаже безплатния бутон за сваляне

                          Коментар


                          • От: МАНУАЛИ

                            Първоначално публикуван от naughty Преглед на мнение
                            Колеги,

                            от няколко дни съм с HONDA XR 125 L 2003 , търся инструкции

                            помогнете моля

                            http://www.4shared.com/get/FpZza-RF/...EC58351B.dc211

                            това върши ли работа? изчакай да изтече времето и ще излезе бутона за безплатно сваляне!

                            Коментар


                            • От: МАНУАЛИ

                              Супер е, точно това ми трябва! Виртуална бира от мен

                              Коментар


                              • От: МАНУАЛИ

                                Първоначално публикуван от naughty Преглед на мнение
                                Супер е, точно това ми трябва! Виртуална бира от мен
                                Хах и едно виртуално мерси от мен
                                Последно редактирано от Chinela; 27-01-11, 17:22.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X