Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МАНУАЛИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: МАНУАЛИ

    Искам да попитам дали някой може намери мануал за ямаха тт 600 94 година, във форума намерих един но той е за тт 86 година а то има доста разлики с мойто,а тези в нета които намирам са само колко масло побира двигателя с какви гуми да се кара и тем подобни.Разглобил съм мотора понеже му пребоядисвах рамката и му правя пълен ремонт и сега при сглабянето го гледам като индианец пишеща машина.
    Последно редактирано от metalgiar; 08-02-10, 16:40.
    0 8 76 36 8 542

    Коментар


    • До: МАНУАЛИ

      Някой има ли мануали за cagiva 125sx
      [SIZE=1]Ако съм пропуснал препинателни знаци, тук има резевни:.......,,,,,,,,,---????!!!![/SIZE] :wink:

      Коментар


      • До: МАНУАЛИ

        Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
        Искам да попитам дали някой може намери мануал за ямаха тт 600 94 година, във форума намерих един но той е за тт 86 година а то има доста разлики с мойто,а тези в нета които намирам са само колко масло побира двигателя с какви гуми да се кара и тем подобни.Разглобил съм мотора понеже му пребоядисвах рамката и му правя пълен ремонт и сега при сглабянето го гледам като индианец пишеща машина.
        Ако е ямаха тт 600 тя се прави мисля че до 93 г ако ти трябва за ТТR 94 г май го имам някъде.
        Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

        Коментар


        • До: МАНУАЛИ

          Първоначално публикуван от Радо Преглед на мнение
          Ако е ямаха тт 600 тя се прави мисля че до 93 г ако ти трябва за ТТR 94 г май го имам някъде.
          Да ямахата е тт600 93 но ако може ми го дай мануала понеже задното окачване и двигателя са същите като на ттр а на мен точно там ми е трудноста при сглобяването
          0 8 76 36 8 542

          Коментар


          • До: МАНУАЛИ

            Здравейте.Търсих много в интернет,но неможах да намеря нищо освен няколко картинки за ето този модел мотор Honda CX 500 EC Euro Sport модела е 1982г.

            Не е ендуро,но ако има някой който знае от каде мога да намеря мануал за него,ще съм му много благодарен да даде един линк.

            Коментар


            • До: МАНУАЛИ

              Някой да има мануала за КТМ 250 двутактовия 1996г?
              [COLOR=darkorange][B][SIGPIC][/SIGPIC][SIZE=7] [/SIZE][SIZE=5]
              [/SIZE][/B][/COLOR]

              Коментар


              • До: МАНУАЛИ

                Колеги търся ръководство за BMW F659 ST -то не GS 99 година.
                До сега намирам само за GS.
                Land Rover Range Rover 2,5 DT
                Land Rover Discovery 200 TDI
                BMW F650ST - RIP
                "Совите не са това което са"

                Коментар


                • До: МАНУАЛИ

                  Здравейте колеги. От скоро съм собственик на кавазаки кдх 125 мисля че спецификацията ми е SR защото има километраж, но ако има някакъв начин по номер на рама и двигател да разбера моля кажете.
                  Другото и по-важното е , че не мога да си на меря Repair Manual и Service Manual za kdx 125. В нета намерих само за КДХ 200. Моля ако някой има мануали за 125 да даде линк или да ми ги изпрати на скайп: bascho . Благодаря

                  Коментар


                  • До: МАНУАЛИ

                    Здравейте колеги, намират ми се мануали за Yz426f и за 450, ако някой е зайнтересован да пише, ще помогна с удоволствие..!

                    Коментар


                    • До: МАНУАЛИ

                      Първоначално публикуван от Я.Стоичков Преглед на мнение
                      Здравейте колеги, намират ми се мануали за Yz426f и за 450, ако някой е зайнтересован да пише, ще помогна с удоволствие..!
                      Здравей колега! Имам yz450f и се интересувам от мануал за него 2003
                      Последно редактирано от boiko73; 23-04-10, 12:39.
                      YAMAHA YZ450F / Mitsubishi Pajero 3000 V6 / Opel Astra/ suzuki samurai 1.3i

                      Коментар


                      • До: МАНУАЛИ

                        колеги на някой да му се намира мануал за Honda CRM/NSR 125 98г. на английски ???

                        Коментар


                        • До: МАНУАЛИ

                          Колеги ако някой още не е намерил менуал за своя мотор и му трябват някакви по обикновени данни за мотора мисля че този сайт ще ви свърши работа: www.motorcyclespecs.co.za там има данни за огромен брой мотокциклети( без MX), вкл. ретро. всеки е представен със спецификаций, статий от различни списания и др.

                          пс: все пак е тема за менуали ако модераторите смятат че никому няма да е полезно да трият
                          Последно редактирано от danail612; 28-04-10, 02:09.
                          [SIZE=4]HONDA CRF 450 R 2005[/SIZE]

                          Коментар


                          • До: МАНУАЛИ

                            за собствениците на Yamaha XT225 Serow - Owner's Manual и който е по-важен- Service Manual . Само, че той е малко големичък и има разбивки на отделни файлове за отделните части- двигател, шаси и тн.

                            http://www.enduco.com/xt225/service_...ice_manual.htm

                            Коментар


                            • До: МАНУАЛИ

                              Първоначално публикуван от huntergencho Преглед на мнение
                              Колеги търся ръководство за BMW F659 ST -то не GS 99 година.
                              До сега намирам само за GS.
                              И аз търся за BMW F650 ST 94 година,но немога да намеря никаде на английски или български, моля ако някой намери да пише плс,че имам проблем с пиньона!

                              Коментар


                              • До: МАНУАЛИ

                                Здравейте, някои можи ли да ми намери service manual за KTM GS 250 84-85 година

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X