Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чорапи, калъфки, презервативи и още нещо, ама за мотор!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чорапи, калъфки, презервативи и още нещо, ама за мотор!!!

    Де му мислят сега зайците с този силен фар
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

  • #2
    От: KTM 350 EXC-F Six Days 2012

    Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
    Безобразие Ванка, безобразие!!!
    Това гараж ли е, или секретна лаборатория, моята спалня е по-мизерна (не казвам, че е мръсна , просто гаража е излизан отвсякъде), само ти липсва бяла манта, бели ръкавици, бяла маска и бяла шапка, за другия път да се поправиш

    И друго забелязвам - тая година май си решил сам да си правиш нещата, доколкото съм забелязал обикновено някой друг се нагърбва с тази задача

    Давай в същия дух, излишно е и аз да казвам, че мотора ти е мечта за всеки ...
    Да отговоря вместо него той е много зает това не е гараж а съблекалнята на басейна.

    А мотора всяка зима сам си го обслужва за наказание че не може да си го кара
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • #3
      От: KTM 350 EXC-F Six Days 2012

      Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
      Гаража направо е супер и изглежда доста уютен! Единственото нещо, което липсва и предполагам, че Ванката не го е забравил, е да покани комшийката, която да пререже лентата на обекта А ако това вече е станало, то може да качи снимки да я видим
      Комшийката предпочита един етаж по нагоре !!!!

      Коментар


      • #4
        От: KTM 350 EXC-F Six Days 2012

        Къде ги продават тези цедки?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          Би ли споделил цената на тази цедка?
          2015 KTM EXC 450 six days Argentina
          Toyota Land Cruiser KDJ 125

          Коментар


          • #6
            От: KTM 350 EXC-F Six Days 2012

            Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
            Би ли споделил цената на тази цедка?
            Около 70-80лв. май беше при Еди, иначе наистина се зарежда много бавно през нея, за 3-4месеца що гняз беше уловила при мене не е истина ама вадиш, обръщаш чорапчето измиваш и пак си ти.
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • #7
              От: KTM 350 EXC-F Six Days 2012

              Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
              Около 70-80лв. май беше при Еди, иначе наистина се зарежда много бавно през нея, за 3-4месеца що гняз беше уловила при мене не е истина ама вадиш, обръщаш чорапчето измиваш и пак си ти.
              Oпределено го отчитам като невероятна екстра,която май за България е задължителна.
              Евала на КТМ ако са го измислили те !!!

              Коментар


              • #8
                От: KTM 350 EXC-F Six Days 2012

                Взе да ми става интересно с тези тунинги , тез американци отворени бе. Иначе колко струва тази мрежичка ?
                Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                Коментар


                • #9
                  От: KTM 350 EXC-F Six Days 2012

                  Ето една доста голяма тема със снимки на мото-гаражи, който има време да ги разгледа......около 340 страници
                  http://advrider.com/forums/showthread.php?t=212142

                  Коментар


                  • #10
                    От: KTM 350 EXC-F Six Days 2012

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение



                    Петьо, не знам кой го е измислил, но още по-невероятна екстра е мрежата за въздушният филтър, и веднага обяснявам защо!!!
                    На шестдневката заминах с 4 броя изпрани и омаслени въздушни филтъра, плюс масло и препарат за миене на същите.
                    ОБАЧЕ бях сложил и мрежичка, прахоляка няма да ви го описвам Август месец, още повече, че аз винаги се движех по средата и пред мен беше АД.
                    Мишо69 беше с мен, държехме заедно един гараж в Казанлък на мой приятел и всеки ден след като финиширахме, заедно си подготвяхме моторите за следващият ден.
                    Аз свалях мрежичката и ООооооо чудо, филтъра ми беше като нов, пръсках малко Меглио на мрежичката, после на чешмата и я слагах веднага все едно е чисто нова.
                    И така, аз изкарах цялото състезание с филтъра с който и заминах, а Мишо переше и сменяше всеки ден, от тогава и той е с такава мрежичка, нищо че на нея пише КТМ, стана и на Хондата.
                    Друга екстра е, че ти пази чиста и филтърната кутия, не я осираш при слагане и махане на филтъра, абе за мен е тунинг номер 1.

                    [ATTACH=CONFIG]534641[/ATTACH]
                    Аз за тази мрежа говоря от 2009г. ама никой не ме слуша. От както я имам досадното пране на филтри намаля драстично
                    Иво Георгиев
                    Gworkshop

                    Коментар


                    • #11
                      От: KTM 350 EXC-F Six Days 2012

                      Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
                      Аз за тази мрежа говоря от 2009г. ама никой не ме слуша. От както я имам досадното пране на филтри намаля драстично
                      +1. От около две години ползвам такъв "чорап". Пера го след всяко каране (малко меглио и готово), филтъра го мия на 10-тина карания (че и по-рядко) и то по-скоро профилактично. Това е една от най-задължителните екстри за всеки ендуро/крос мотоциклет, без значение от марката.
                      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                      Коментар


                      • #12
                        От: KTM 350 EXC-F Six Days 2012

                        Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
                        Тези свещи са за състезателно каране, не мисля че стават са всеки карач. Картинг състезателите ги ползват и то само някои от тях. За нашето ендуро си мисля, че не са много удачен вариант
                        Колега ти пробвал ли си ги тези свещи,попитах за колеги къде са пробвали и могат да изразят мнение от личен опит,ако бяха само за картинг нямаше да ги има за почти всички разновидности на моторите като се започне от крос през ендуро и се стигне чак до пистовите прахосмукачки
                        http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_no...park+plugs+ktm
                        Който не кара той не пада :mrgreen:
                        http://vbox7.com/play:84a1f27e

                        Коментар


                        • #13
                          От: KTM 350 EXC-F Six Days 2012

                          Първоначално публикуван от Kawasaki KLX Преглед на мнение
                          Колега ти пробвал ли си ги тези свещи,попитах за колеги къде са пробвали и могат да изразят мнение от личен опит,ако бяха само за картинг нямаше да ги има за почти всички разновидности на моторите като се започне от крос през ендуро и се стигне чак до пистовите прахосмукачки
                          http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_no...park+plugs+ktm
                          A ти защо се стряскаш на човек който иска да ти помогне? На всичкото отгоре го и обвиняваш в неща който не е казал. Отговорил ти е, не че са само за картинг, а че знае че ги карат по картингите.

                          Чинел сори за спамчето ама няма как. Заради подобни писаници много качествени хора спряха да посещават или да пишат във форума.
                          Иван Маринов
                          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                          ЕНДУРО ВАРНА

                          Коментар


                          • #14
                            От: KTM 350 EXC-F Six Days 2012

                            Първоначално публикуван от Kawasaki KLX Преглед на мнение
                            Колега ти пробвал ли си ги тези свещи,попитах за колеги къде са пробвали и могат да изразят мнение от личен опит,ако бяха само за картинг нямаше да ги има за почти всички разновидности на моторите като се започне от крос през ендуро и се стигне чак до пистовите прахосмукачки
                            http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_no...park+plugs+ktm
                            Никъде не съм казвал, че са само за картинг. Имам честа да се познавам с доста от картинг състезателите и съм събрал мнение от там. За тези свещи знам доста отдавна, говорил съм с тях и предавам част от разговора си. Аз лично ползвам стандартна свещ от КТМ, дали ще ми вдигне +3к.с. и ще ми свали 5% от разхода при моя мотор не е много от значение.
                            Сори за темета на Чинела
                            Иво Георгиев
                            Gworkshop

                            Коментар


                            • #15
                              От: KTM 350 EXC-F Six Days 2012

                              Към колегата Vladislav Kostevski признавам си от 2 години карам с такъв чорап на филтъра и от тогава филтър не съм сменял.За притока на въздух наистина намалява но след малък реглаж от винта за сместа всичко си е наред.Другото което е че спира и най-фините частици и после само измиване с вода и е чисто нов.



                              0878424143
                              0887424150

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X