Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Кавазаки КМХ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Кавазаки КМХ

    Проми ми се двигателя но запалихме го и ето какво стана.. давам газ и изхвърля маслото от скоростите ето Видео

    Thanks
    eat my dust

  • #2
    От: Проблем със Кавазаки КМХ

    Up
    eat my dust

    Коментар


    • #3
      От: Проблем със Кавазаки КМХ

      Знаеш ли курса на китайския юан ?

      Коментар


      • #4
        От: Проблем със Кавазаки КМХ

        Колега, може и аз да не виждам добре на клипчето, за това давам горе-долу на изуст. Маслото е побеляло т.е. го меши или с вода, или с бензин. Ако го изхвърля... сигурно изпуска компресия от цилиндъра и за това го изхвърля.
        Вариант 1: Фибъра е скъсан или нещо повреден и го меши с вода.
        Вариант 2: Семеринг на коляновия вал от дясната страна - меши го с вода.
        За това се сещам.
        '05 Suzuki RM 250

        Коментар


        • #5
          От: Проблем със Кавазаки КМХ

          Проблема е оправен маслото е било гъсто и съм го препълнил и го е хвърляло
          eat my dust

          Коментар


          • #6
            От: Проблем със Кавазаки КМХ

            Здравейте пак излезе ми нов проблем както си карах и си го ръчках изведнъж загасна тръгвам да ритам и гърми губи компресия.И тръгнах да го бутам на скорост запали един път и като дадох газ почна нещо да чука и го загасих и го прибрах във гаража и днес го изкарах сутринта ритах не става и със баща ми прегледахме свещта и карбуратора но не е от това дава си ток обаче сега не чука а като го бутнеме и пука
            eat my dust

            Коментар


            • #7
              От: Проблем със Кавазаки КМХ

              Според мен ще се наложи отваряне.Така през компютъра няма да стане.
              Симеон Симеонов - 0878666200
              Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
              Suzuki - A way of life

              Коментар


              • #8
                От: Проблем със Кавазаки КМХ

                Първоначално публикуван от vratzassfront Преглед на мнение
                Според мен ще се наложи отваряне.Така през компютъра няма да стане.
                ами и аз така мисля ама...Нали да се допитам!.. а като го отворя ще пиша и снимам въобще не иска да запали дано не е спукана главата да е прегрял
                eat my dust

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем със Кавазаки КМХ

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0106.JPG
Прегледи:1
Размер:97.0 КБ
ID:5398749Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0107.JPG
Прегледи:1
Размер:118.4 КБ
ID:5398750Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0109.JPG
Прегледи:1
Размер:127.0 КБ
ID:5398751Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0110.JPG
Прегледи:1
Размер:111.6 КБ
ID:5398752Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0112.JPG
Прегледи:1
Размер:86.5 КБ
ID:5398753Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0113.JPG
Прегледи:1
Размер:108.4 КБ
ID:5398754Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0115.JPG
Прегледи:1
Размер:77.4 КБ
ID:5398755Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0116.JPG
Прегледи:1
Размер:82.3 КБ
ID:5398756 Добре се е подредило и някой ако знае каде се продават ризи нови за моя модел
                  Последно редактирано от Yoannn; 11-08-12, 14:15.
                  eat my dust

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем със Кавазаки КМХ

                    При мен е следното мотора ми е

                    Kawasaki Kmx 125cc

                    карам го 1-2 пъти във седмицата това са 20 лв за бензин
                    масло съм сменил на скоростите 16 лв
                    маслото за мотора ми е 25 лв
                    до сега това съм сменил след разработката иначе основния ремонт ми струваше 255 лв



                    Страшен ремонт му е направен на този мотор,може ли да попитам кой е майстора.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем със Кавазаки КМХ

                      Първоначално публикуван от betta Преглед на мнение
                      [ATTACH=CONFIG]480791[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]480792[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]480793[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]480794[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]480795[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]480796[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]480797[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]480798[/ATTACH] Добре се е подредило и някой ако знае каде се продават ризи нови за моя модел
                      Ти не прави ли съвсем скоро основен ремонт??Много мацано с червен силикон по тоя двигател....

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблем със Кавазаки КМХ

                        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                        При мен е следното мотора ми е

                        Kawasaki Kmx 125cc

                        карам го 1-2 пъти във седмицата това са 20 лв за бензин
                        масло съм сменил на скоростите 16 лв
                        маслото за мотора ми е 25 лв
                        до сега това съм сменил след разработката иначе основния ремонт ми струваше 255 лв



                        Страшен ремонт му е направен на този мотор,може ли да попитам кой е майстора.
                        абе брат значи взех го преди половин година дори и повече собственика каза че му е направен основен ремонт и ми каза че дал 255 лв и аз за това написах питайте ме преди да пишете колеги от тогава не съм пипал нищо по двигателя и сега думна незнам кой е майстора
                        eat my dust

                        Коментар


                        • #13
                          От: Проблем със Кавазаки КМХ

                          Биелата трябва ли да има малко луфт ? или трябва да е затегната
                          eat my dust

                          Коментар


                          • #14
                            От: Проблем със Кавазаки КМХ

                            Колега закарай тази машина на някой свестен майстор, защото го от разните му опити го е докарала до там! Виждайки снимките и богатото наличие на червения силикон, на всички ни говорят, че този който е правил основния ремонт си е оставил пръстите там. Недопустимо е да правиш основен ремонт на двигателя и да не подмениш гарнитурите му!!! Тук във форума можеш да получиш помощ, но както ти казах, тя ти е необходима не сам да си правиш ремонтите, а да отидеш при правилния човек! Дето се вика, почукай и ще ти се отвори. Желая ти късмет в преодоляването на проблема
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Проблем със Кавазаки КМХ

                              Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                              Колега закарай тази машина на някой свестен майстор, защото го от разните му опити го е докарала до там! Виждайки снимките и богатото наличие на червения силикон, на всички ни говорят, че този който е правил основния ремонт си е оставил пръстите там. Недопустимо е да правиш основен ремонт на двигателя и да не подмениш гарнитурите му!!! Тук във форума можеш да получиш помощ, но както ти казах, тя ти е необходима не сам да си правиш ремонтите, а да отидеш при правилния човек! Дето се вика, почукай и ще ти се отвори. Желая ти късмет в преодоляването на проблема
                              Благодаря но знаете каква е тръпката човек да си направи мотора! (сам) и с бащина помощ
                              eat my dust

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X