Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DR 350S 98г. - прекъсване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki DR 350S 98г. - прекъсване

    Здравейте имам следното питане при по тежък терен и висока скорост 30-40км. мотора като чели прекъсва четох някаде в интернет, че се дължало на притока на въздух и това било срещан проблем при ДР-рите.Въпроса ми е дали е вярно и ако да как се оправя?

    Това е страницата от кадето го четох:

    http://www.suzukidr350.com/suzukidr3...drproblems.htm

    темата е

    Suzuki DR 350 S Dual Sport Model Acting Up On Rough Terrain, Either Cutting Out Or Surging


    Мерси
    Всички сме земни.

  • #2
    До: Suzuki DR 350S 98г. каране през тежко пресечен терен?

    Намерих решението което е описано в линка казва се T-Vent Mod и няколко полезни смики за изработката му препоръчвам го на всеки които има Dual Sport да го направи,някои мотористи в американските форуми дори твърдят ,че се е подобрила мощността на мотора им.
    Прикачени файлове
    Всички сме земни.

    Коментар


    • #3
      До: Suzuki DR 350S 98г. каране през тежко пресечен терен?

      Аз имам сузуки др, но 250 куб.см.. Единствената разлика в кърбураторите май е че при мен маркуча за бензина влиза от ляво. Въпроса ми е за какво служи маркучето което продължава надоло
      (говоря за тази модификация).
      Кольо Динев

      Коментар


      • #4
        До: Suzuki DR 350S 98г. каране през тежко пресечен терен?

        Моя е Сузики др 250 дуал спорт и като му дам рязко газ прекъсва но му свикнах.Не съм имал проблеми като го карам по неравности
        Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
        Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

        Коментар


        • #5
          До: Suzuki DR 350S 98г. каране през тежко пресечен терен?

          Това специлано съм го чел само за 350 за 250 може би от разликите в кабуратора го няма проблем но иначе това с прекъсването може да е от много неща и е хубаво да го погледнеш, че да не стане по сериозно.
          Всички сме земни.

          Коментар


          • #6
            До: Suzuki DR 350S 98г. каране през тежко пресечен терен?

            Не е нещо сериозно погледнал съм го
            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

            Коментар


            • #7
              До: Suzuki DR 350S 98г. - прекъсване

              Първоначално публикуван от gdormishev Преглед на мнение
              Това е страницата от кадето го четох:

              http://www.suzukidr350.com/suzukidr3...drproblems.htm
              Страхотен сайт. Браво колега!

              DR 350 офроуд версията е един много, много добър мотор.
              Заслужава да има повече информация във форума за него.

              Коментар


              • #8
                До: Suzuki DR 350S 98г. - прекъсване

                Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                Страхотен сайт. Браво колега!

                DR 350 офроуд версията е един много, много добър мотор.
                Заслужава да има повече информация във форума за него.
                Да мерси за съжаление сайта не го обновяват вече, но е доста полезна информация има и сервизните книги за мотора.Относно мотора е супер много е здрав и иска минимална поддръжка за тези дето ги мързи . Ама аз обичам да си пипам и чистаАвгуст го взех като новобранец и съм много доволен и за не товече от 40-се часа общо каране доста му свикнах вече лек е и доста пъргав.Адаш виждам ,че си начетен я кажи мнение по един интересн въпрос.Четох по форома ама не намерих конкретен отговор.Мотора е докаран от Италия около 300 метра надморска височина аз съм на 1300 свеща ми е леко черна но не е керимидено иглата е по средата фиксирана с 9 литра минавам около 150 км само черен път да се пробвам ли да вдигам иглата за горивото или няма проблем и така да карам?

                Мерси
                Всички сме земни.

                Коментар


                • #9
                  До: Suzuki DR 350S 98г. - прекъсване

                  Много добър разход за тоя мотор. Това говори, че не е много богат.
                  Свеща трудно ще я докараш на керемидено. Важно е да не е супер черна от богато гориво. За масло по нея не говорим!
                  Свеща на тези машини винаги се гледа след интензивно каране на по-високи обороти. След такова каране, спираш, оставяш да изстине и гледаш свеща.
                  За нивото на иглата, ако я вдигнеш ще стане по-богат, ако я свалиш ще стане по-беден и това всичко при отвиване на ръчката на газта приблизително от половината и ход на татък...
                  Иглата сам трябва да прецениш къде да ти седи, обикновено се кара около срредата, но не пречи да експериментираш и да се убедиш сам къде ще ти е най-добре.
                  С какъв ауспух си?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Suzuki DR 350S 98г. - прекъсване

                    Това за Т-отдушника и аз го бях чел преди доста време, но не съм го направил на моя мотор, за да видя как е, пък и той си върви добре.
                    Разхода на гориво ми е сравнително нисък за мощността и кефа който се получава Не съм го засичал точно.
                    Сега му направих отворен аспух и сигурно ще трябва да се ръчкат настройките на карбуратора.
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • #11
                      До: Suzuki DR 350S 98г. - прекъсване

                      Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                      Много добър разход за тоя мотор. Това говори, че не е много богат.
                      Свеща трудно ще я докараш на керемидено. Важно е да не е супер черна от богато гориво. За масло по нея не говорим!
                      Ясно, масло няма
                      Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                      Свеща на тези машини винаги се гледа след интензивно каране на по-високи обороти. След такова каране, спираш, оставяш да изстине и гледаш свеща.
                      OK
                      Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                      За нивото на иглата, ако я вдигнеш ще стане по-богат, ако я свалиш ще стане по-беден и това всичко при отвиване на ръчката на газта приблизително от половината и ход на татък...
                      Това за хода на ръчката не се бях замислял ако не те мързи ще обясниш ли за ръчката.
                      Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                      Иглата сам трябва да прецениш къде да ти седи, обикновено се кара около срредата, но не пречи да експериментираш и да се убедиш сам къде ще ти е най-добре.
                      Добре
                      Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                      С какъв ауспух си?
                      Е това щеше да ми е следващия въпрос , но иначе съм с фабричния един приятел от Самоков от него си копувам части за мотора Благе се казва има склад по пътя за София ако го знаеш каза,че фабричните често нарочно ги запушвали заради мощността на мотора да се намали май не знам дали ако го правят не е за да удължат живота на двигателя?Ти ще кажея ако е така !Поръчах му да провери за какви пари мога да си сложа нещо прилично и не много скъпо.
                      Поздрави
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от Жоро Донечки; 11-10-09, 22:29.
                      Всички сме земни.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Suzuki DR 350S 98г. - прекъсване

                        С Благе се знаеме. Много свестен човек.
                        И нас ни снабдява с хубави неща.

                        Ауспуха е добре да го смениш, най-малкото заради килцата, че като го гледам този топуз сигурно е 5 пъти по-тежък от тунинговите и много задръстен същевременно.
                        Твоя е SE версията. Тежичък си е, около 130 кила го дават.
                        В нашата група едно момче има офроуд версията, 99г. и стандартно го дават 113 кила
                        А той е с ФМФ и вероятно е свален към 110 кг
                        Отделно на това е с биг бор кит на 400 или 420сс(не съм убеден точно) и върви като луд... Много як мотор е...

                        п.п. за газта ще пиша по-късно, а и във форума е писано много, опитай с търсачката.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Suzuki DR 350S 98г. - прекъсване

                          За ауспуха си прав много е тежък и не вади кои знае какъв звук дърво си е !Мисля и резервоара да му смена по-натам че и тои е доста тежичък ама не чух май добри отзиви за пластмасовите ? И май ще го докаръм към 115кг което ще е супер.

                          П.П. Ако имаш някакви препоръки за ауспуха кажи или да се остава на молосърдието на Благе ?
                          Всички сме земни.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Suzuki DR 350S 98г. - прекъсване

                            Предложения за ауспуха нямам.
                            Пазарът е достатъчно богат. Избираш си нещо и си ти... Разгледай и щатските сайтове... Впрочем разгледай и другите теми във форума за ДР 350, няколко са... Ползвай търсачката
                            Пластмасов резервоар можеш да му сложиш от офроуд версията 350, ще ти пасне екстра.
                            Но на 115кг, за да го свалиш ще трябва да му изхвърлиш и акумулатора и стартера

                            Коментар


                            • #15
                              До: Suzuki DR 350S 98г. - прекъсване

                              Ясно ще чака Благе да ми каже какво е намерил я кажи за резевоарите пластмасовите специално какво ти е мнението, че четох по американските форуми казват изстичало им гориво или се изпарявало?

                              Поздрави
                              Всички сме земни.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X