Обява

Свий
Няма добавени обяви.

yamaha xt 600 проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: yamaha xt 600 проблем

    Колега имам 2 свещи NGK IRIDIUM и с двете е същото.

    Коментар


    • #32
      От: yamaha xt 600 проблем

      За да не те изнервям с излишни предположения вече ,ако аз бях на твое место бих си поиграл 20тина минути да сваля капака на главата да видя какво става и т.н все пак нищо не губиш ако го свалиш,ако има кихане назад от карбураторите и наистина има бензин в филтъра аз залагам на прескочила верига ,което е много трудно!
      Ако не ти е проблем нагоди белезите като го отвориш и дръпни по една снимка да качиш тук.
      Последно редактирано от Петър Богданов; 19-05-13, 09:41. Причина: ...

      Коментар


      • #33
        От: yamaha xt 600 проблем

        Колега не се труди вече да се занимаваш с моя мотор.Отворех капака на клапаните и всичко си бе наред.Така или иначе ще взимам нов мотор с този няма да се занимавам.Сега да те попитам кое е по добре според теб 250 cc 2t или 400 -450 4t

        Коментар


        • #34
          От: yamaha xt 600 проблем

          Реших че няма смисал да правя мотора понеже ще взимам друг така че няма смисъл иначе не е от веригата проверих а оптегача на веригата даже и до половината не се изпъва.За гората според вас кое е по добре 250 cc 2t или 400 -450 4t

          Коментар


          • #35
            От: yamaha xt 600 проблем

            Първоначално публикуван от Daemon94 Преглед на мнение
            Реших че няма смисал да правя мотора понеже ще взимам друг така че няма смисъл иначе не е от веригата проверих а оптегача на веригата даже и до половината не се изпъва.За гората според вас кое е по добре 250 cc 2t или 400 -450 4t
            Колега недей така ! Оправи Хт-то и го продай ако не друго грехота е така да го оставиш...Ако ли не от къде си за да видиме кой от колегите е близко до тебе да дойде да даде малко акъл и да тръгне.
            Мое мнение взимай мотор веднъж! Демек и 250 2т и 350 4т да вземеш няма да съжаляваш.

            Коментар


            • #36
              От: yamaha xt 600 проблем

              Реших ще взимам или yamaha yz 250 suzuki rm 250 . А xt то ще го продам най вероятно на части старичко си е вече иначе на двигателя бях правил основен ремонт шлайфах цилиндъра ново бутало сегминти нови гарнитури клапани.Но явно времето му настъпи жал ме е за него но такъв е живота старато трябва да отстъпи на младото, а не искам мотора да е по - голям от мен на години

              Коментар


              • #37
                От: yamaha xt 600 проблем

                Я обяви някаква ценичка за този мотор, като не ти трябва ....

                Коментар


                • #38
                  От: yamaha xt 600 проблем

                  Оправи го! Мотора си заслужава да се направи след всички тези процедури ,а след това вече го продай. Щом си стигнал до тук не се отказвай. Отвори ли капачката на главата да видиш за центровката или съдиш само от обтегача.? Колко време го кара след ремонта.?

                  Коментар


                  • #39
                    От: yamaha xt 600 проблем

                    Не че съм се отказал да го правя защото немога а защото невиждам смисъл да го продам цял няма да си избия парите които съм хвърлил по него така че на части най добре.един път му сменях само сегменти после се преебаха резбите на цилиндъра купих нов шлайфах го ново бутало сегменти гарнитури филтри масло нов капак на вигателя свещи от по 30 лв и незнам си какво още а ако го обявя цял ще съм в загуба затова няма смисъл убедих се че този мотор не е за гората тежък е а и окачването нестава за тежък терен.

                    Коментар


                    • #40
                      От: yamaha xt 600 проблем

                      Този мотор на мен примерно ще ми бъде прекрасен да кача жената, детето, себе си + риболовните такъми и да идем на 20-30 км за риба. Може да не е най-бързия и мощния обаче е една много корава машина. Така че както ти казаха я оправи /ако не ми я пдоари аз ще си я порпавя, и цял вижот ще пия за твое здраве/ .

                      Коментар


                      • #41
                        От: yamaha xt 600 проблем

                        Колега за да го оправя пак трябва да хварлям пари и не се знае какво може още да излезе.А да ти го продам развален не си заслужава един от двамата се няма да е доволен

                        Коментар


                        • #42
                          От: yamaha xt 600 проблем

                          Първоначално публикуван от viperr Преглед на мнение
                          Този мотор на мен примерно ще ми бъде прекрасен да кача жената, детето, себе си + риболовните такъми и да идем на 20-30 км за риба. Може да не е най-бързия и мощния обаче е една много корава машина. Така че както ти казаха я оправи /ако не ми я пдоари аз ще си я порпавя, и цял вижот ще пия за твое здраве/ .
                          +1 кажи някаква цена в това състояние все на някой ще му е от полза! А на части ще ти останат половината чаркуляци и ще отидат за вторични ...На части не можеш да му вземеш дори и половината от това което ще му вземеш в здраво състояние! Пробвал съм казвам ти.Проблема е дребен не е за набутване на пари просто не си се инатил достатъчно
                          В здраво състояние тези мотори вървят по над хиляда лева...
                          Почвай отново казвай докъде си стигнал ние да даваме акъл ако ли не тук по телефона.

                          Коментар


                          • #43
                            От: yamaha xt 600 проблем

                            Първоначално публикуван от Петър Богданов Преглед на мнение
                            +1 кажи някаква цена в това състояние все на някой ще му е от полза! А на части ще ти останат половината чаркуляци и ще отидат за вторични ...На части не можеш да му вземеш дори и половината от това което ще му вземеш в здраво състояние! Пробвал съм казвам ти.Проблема е дребен не е за набутване на пари просто не си се инатил достатъчно
                            В здраво състояние тези мотори вървят по над хиляда лева...
                            Почвай отново казвай докъде си стигнал ние да даваме акъл ако ли не тук по телефона.
                            Аз пък съм сигурен че на части само от двигателя продаден на части ще вземе колкото продаден целият мотор,убедил съм се че стар мотор най добре е да се разглоби и продаде на части,отделно машината е морално остаряла и ако няма някаква сантиментална стойност за тебе няма за какво да я правиш.
                            0 8 76 36 8 542

                            Коментар


                            • #44
                              От: yamaha xt 600 проблем

                              Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                              Аз пък съм сигурен че на части само от двигателя продаден на части ще вземе колкото продаден целият мотор,убедил съм се че стар мотор най добре е да се разглоби и продаде на части,отделно машината е морално остаряла и ако няма някаква сантиментална стойност за тебе няма за какво да я правиш.
                              Може би затова ,че е била вярна над 20 години и ако се направи (сигурен съм ,че проблема е дребен) ще си остане вярна още толкова . Пък за другото никаква файда от това да я продаде на части - ще чака много време и ще му останат куп чарколяци сумати време да не кажа и години и накрая ще ги хвърли!...
                              Съвет -ОПРАВИ Я, пък после и вземи парите(казах ти в добро състояние около хиляда лева и отгоре ще и вземеш) А ако ли не ще си имаш мотор който ще ти изкара още много години и не иска кой знае каква поддръжка!

                              Коментар


                              • #45
                                От: yamaha xt 600 проблем

                                Колега късно е вече започнах да я продавам но несъжалявам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X