Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с ДРЗ400

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с ДРЗ400

    Дали е сух или намазан , даже и да е без въздушен филтър няма никакво значение - все ще вдигне обороти някак си . За останалото си прав .

    Коментар


    • #17
      От: Проблем с ДРЗ400

      Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
      Дали е сух или намазан , даже и да е без въздушен филтър няма никакво значение - все ще вдигне обороти някак си . За останалото си прав .
      Няма да се съглася , че няма никакво значение. Случвало ми се е без някоя щуротия из зад карбураторите да бера ядове. Включително и заради "тунинг" филтър с по-висока пропускливост. И така през клавиатурата трудно виждам подробностите, та демек нищо не пречи да си промаже филтъра за всеки случай.
      0888932647

      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

      Коментар


      • #18
        От: Проблем с ДРЗ400

        Може би намерих проблема,като подам газ шибъра не се повдига.Като извадих маркуча преди мембраната като всмукна и шибара веднага се мести.Значи мембраната е здрава.Няма вакум поради друга

        причина. .Взех комутатор от друг мотор и положението е същото.Като сложих моя комутатор на другия мотор ,той си варвеше без проблем.Значи мощ комутатор е наред.Остава да разбера защо няма вакум.

        Коментар


        • #19
          От: Проблем с ДРЗ400

          Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
          Няма да се съглася , че няма никакво значение. Случвало ми се е без някоя щуротия из зад карбураторите да бера ядове. Включително и заради "тунинг" филтър с по-висока пропускливост. И така през клавиатурата трудно виждам подробностите, та демек нищо не пречи да си промаже филтъра за всеки случай.
          Ако искаш се съгласявай , но не си прав . Със или без филтър (намазан , не намазан , селски тунингов или какъвто друг е там ) моторът му ВИНАГИ ще вдигне обороти . По-бавно , зачудващ се , кашлящ или по друг начин , НО ще ги вдигне . При него високите изобщо ги НЯМА . Даже е написал , че няма промяна в поведението с намазан и не намазан . Това означава , че филтърът изобщо може да се изключи като източник на проблема му . В темата се търси ПРИЧИНАТА за липсата на високите обороти , а не че те трудно се достигат . И ето причината се откри - както и предполагах .
          Последно редактирано от pe6o74; 05-10-12, 22:18.

          Коментар


          • #20
            От: Проблем с ДРЗ400

            Първоначално публикуван от gtri Преглед на мнение
            Може би намерих проблема,като подам газ шибъра не се повдига.Като извадих маркуча преди мембраната като всмукна и шибара веднага се мести.Значи мембраната е здрава.Няма вакум поради друга

            причина. .Взех комутатор от друг мотор и положението е същото.Като сложих моя комутатор на другия мотор ,той си варвеше без проблем.Значи мощ комутатор е наред.Остава да разбера защо няма вакум.
            Комутаторът изобщо не е имало смисъл да го разхождаш тук и там , след като си разбрал , че шибърът ти е заспал дълбок зимен сън . Тел . ми е 0887/869589 . Звънни ми утре като си при мотора да ти обясня как да го събудиш .

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с ДРЗ400

              Евала на Pe6o 74.Благодарности

              Коментар


              • #22
                От: Проблем с ДРЗ400

                За нищо . Пак заповядай - сузуки е все пак !

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем с ДРЗ400

                  Пешо е много точен човек,ако знаеш аз за колко неща съм звънял да се консултирам с него.........
                  Yamaha Yz450F
                  Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                  Всичко с ''рошави''гуми!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проблем с ДРЗ400

                    Колеги, къде се оказа проблема, и моето сузуки др250 ги прави същите работи ..

                    Коментар


                    • #25
                      От: Проблем с ДРЗ400

                      Колеги здравейте, спешно имам нужда от CDI-UNIT за DRZ400s 2005 г. ,може и втора употреба (даже е за предпочитане).
                      Някой има ли представа къде мога да го намеря .
                      Благодаря Ви предварително.
                      CRAZY COCKS

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X