Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всичко за Honda cr125 !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Всичко за Honda cr125 !!!

    Извинявам се но знаете ли от кЪде мога да си намеря кори за хонда цр 125 1999година
    Последно редактирано от viki terzieva; 01-09-12, 13:34.

    Коментар


    • #92
      От: Всичко за Honda cr125 !!!

      Къде да търся гарнитура за главата за модели 96-99` ?
      Времето отива на оправяне и започва да не ме свърта.

      Коментар


      • #93
        От: Всичко за Honda cr125 !!!

        От 90г.до 99г. са еднакви. В МЛ-Рейсинг гледам, я има като артикул - 26лв., ако я няма налична, чакане 7-10 дена.
        Gas Gas ec 250

        Коментар


        • #94
          От: Всичко за Honda cr125 !!!

          Здравейте; имам проблем с иглата на поплавака тече бензин постоянно. Търсих игла на много месна но все няма; много е голяма карбуратора е микуни 98-99г. Ако някой знае от къде да си взема игла.

          Коментар


          • #95
            От: Всичко за Honda cr125 !!!

            Honda си имат представители, Бултрако, нещата идват за 1-2 седмици.
            Може и от всеки мотомагазин който доставя ОЕМ части.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #96
              От: Всичко за Honda cr125 !!!

              Здравейте искам да попитам клко масло побира в двигателя

              Коментар


              • #97
                От: Всичко за Honda cr125 !!!

                650 мл. за модели 96-99 г. Не би трябвало да го сбъркат 600 или 700. А има и контролна пробка - развиваш я и на балансиран настрани мотор наливаш докато не започне да прокапва. Затягаш пробката и си готов. Но и 650 да му налееш няма да сбъркаш.

                Коментар


                • #98
                  От: Всичко за Honda cr125 !!!

                  Копувам Двигател за Honda Cr 2т.125кб,250кб

                  Коментар


                  • #99
                    От: Всичко за Honda cr125 !!!

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:091120122171.jpg
Прегледи:2
Размер:100.2 КБ
ID:5423517Натиснете снимката за да я уголемите

Име:091120122170.jpg
Прегледи:2
Размер:87.1 КБ
ID:5423518Натиснете снимката за да я уголемите

Име:091120122169.jpg
Прегледи:2
Размер:58.2 КБ
ID:5423520Натиснете снимката за да я уголемите

Име:091120122168.jpg
Прегледи:2
Размер:90.4 КБ
ID:5423521Продавам втора ръка запазено бутало със сегмент за хонда цр 125 (92-03) ART2 PRO-X ;буталото е на около 60%

                    Коментар


                    • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                      Първоначално публикуван от zimbab_boy Преглед на мнение
                      [ATTACH=CONFIG]511314[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]511315[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]511317[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]511318[/ATTACH]Продавам втора р
                      ъка запазено бутало със сегмент за хонда цр 125 (92-03) ART2 PRO-X ;буталото е на около
                      60%
                      Колко мм е буталото? гледам,че е търкано с шкурка отгоре ,защо?
                      Колеги споделям моето мнение не като собственик,а като наблюдател на няколко приятели с ЦР-ки.Едната е стара към 92..3 година и целия двигател е в масло от всякаде капе,но си върви ,а човека го боли шапката и така си я кара,карал съм я доста добре си върви.Другото момче има ЦР 96 година от както я купи не спира с ремонтите сменява 1 цилиндър прави втулки какво ли не.комутатори и т.н..и Всеки път едно и също покара я малко и има няма 100км блокира ,последния път блокира от 4рта скорост спря изведнъж все едно е натисната спирачката (това му е 3тото блокирване на този мотор) Сега в момента пак е за втулка или цилиндър и бутало и т.н...На друг приятел ЦР=ката беше 2002 година много хубава ,но без никакви ниски ,директно слезне ли малко под средни обороти гаснеше,иначе за единия месец кадето я караше нямаше проблем.Същото момче имаше и друга ЦР-ка 98 мисля година на същия ден когато я купи се спука цилиндъра (който беше заваряван) и добре,че я продаде и това сичко на 1(първи) април голям майтап стана;д...Това са мойте наблюдения лично аз не бих си купил точно Цр(мое мнение)

                      Коментар


                      • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                        здравейте имам малък проблем със хонда цр 125 1998 когато си карам леко (например на втора) като държа само малко газта и я намотам мотора не влиза веднага в обороти чак след като я намотам още един път мотора се изтрелва но проблема ми е че като намотам газта мотора няма никаква реакция на мен ми казаха че може да вкарва повече въздух, а възможно ли е да е защото не съм чистил филтъра от давна моля който знае или е имал подобен проблем нека сподели

                        Коментар


                        • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                          Почисти филтъра и пробваи.
                          Honda CRF 250 X
                          Touareg 3.0 TDI

                          Коментар


                          • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                            здравеите колеги,някои да може да ми каже от каде мога да намеря колянов вал за хонда цр125-92година ,или да отремонтирам моя,но това с ремонта съм го правил и вече не ме устроива защото ремонта излезе около 400 лева.
                            0889-14-22-44- ДАНИЕЛ

                            Коментар


                            • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                              Бултрако е официален на Хонда, или някой местен който поръчва ОЕМ части от щатите.
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                                Здравейте всички фенове на ХОНДА Понеже не съм още много на вътре с нещата искам да попитам :Купих си чисто нов оригинален цилиндър от америка за моя ЦР 125 2002г. ...естествено размер (А) ,но диаметъра е 53.96 и от там идва смехът...По магазините няма кой да ми даде бутало понеже най-малкото което ми предлагат е 53.93 а то ще да е прекалено стегнато. В сайта на вертекс видях ,че между цилиндера и буталото трябва да има луфт 0.06 или за 54.00 цилиндер трябва 53.94 бутало което ме навежда на мисълта ,че за моя цилиндер трябва 53.90 бутало ,а аз такова не съм виждал до сега. Интересното е ,че със стандартно бутало от бултрако хонда което е 53.85 работи и варви. Щом работи и варви значи не трябва да се притеснявам от луфта който е 0.11 и някой казват ,че е голям. Нека някой да помогбе ,понеже не ми се дават цял живот пари за някакво си бутало от бултрако кадето не му знам и марката и струва една камара пари

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X