Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всичко за Honda cr125 !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Всичко за Honda cr125 !!!

    Там е работата, че не знам къде и как да ги кача, за това оставих скайп

    Коментар


    • #62
      От: Всичко за Honda cr125 !!!

      Първоначално публикуван от zimbab_boy Преглед на мнение
      Там е работата, че не знам къде и как да ги кача, за това оставих скайп
      http://www.2shared.com/
      Влизаш тук --> разглеждане --> избираш файл от компютъра --> копираш линка, който ще ти излезне и го постваш тук в темата!
      Yamaha WR 200

      Коментар


      • #63
        От: Всичко за Honda cr125 !!!

        Благодаря колега! Хонда Цр125-1998- http://www.2shared.com/document/Y2bd...98_CR125R.html , Хонда Цр125-1999- http://www.2shared.com/document/zkE-...R125_1999.html, Хонда Цр125-2001-http://www.2shared.com/document/-lc9...25Ry_2001.html , Хонда Цр125 2003- http://www.2shared.com/document/bovo..._Manual_2.html , Хонда Цр125 2006-http://www.2shared.com/document/JdCF...06_CR125R.html

        Коментар


        • #64
          От: Всичко за Honda cr125 !!!

          Искам да попитам на кое положение трябва да е иглата примерно от доло на горе за да върви най-много мотора, с карбуратор "кейхин" ? Мерси предварително.
          По-добре провален опит,от колкото да не си опитал. :)

          Коментар


          • #65
            От: Всичко за Honda cr125 !!!

            Стефко, иглата трябва да е максимално вдигната, за да върви повече. Но и ще гори повече

            Коментар


            • #66
              От: Всичко за Honda cr125 !!!

              Фибичката трябва да е на най-долното каналче.
              Но ще цапа свеща и ще плещи... Пробвай на предпоследното. Пак ще върви ( и ще гори ), но ще бърбочи по-малко ...
              Yamaha WR 200

              Коментар


              • #67
                От: Всичко за Honda cr125 !!!

                Ако мотора ти не върви вече както преди а по малко , може да вдигнеш иглата с един пререз нагоре , ама тва не е работа ще ти дава голям зазход на гориво и пак няма да върви много сменяш бутало и напред Ако мотора ти варви добре и искаш да му вдигнеш повече мощноста по тази начин не става , от богата горивна смес ще ти цапа и гори свещи няма да се издухва добре пък в ниските нама да го има грам

                Коментар


                • #68
                  От: Всичко за Honda cr125 !!!

                  По-богатата горивна смес е много по-добра за двигателя, стига да не е прекалено обогатена!
                  Ако е била бедна, с преместването на фибата ще се подобри вървежа!
                  Yamaha WR 200

                  Коментар


                  • #69
                    От: Всичко за Honda cr125 !!!

                    И още няколко въпроса,с колко зъба ви е задната зъбчатка (става въпрос за 125-ца) и до коя предавка се изправя само с газ? Аз съм с 48 но мисля да мина на 51 примерно това дали ще е много?
                    По-добре провален опит,от колкото да не си опитал. :)

                    Коментар


                    • #70
                      От: Всичко за Honda cr125 !!!

                      Първоначално публикуван от stefko1992 Преглед на мнение
                      И още няколко въпроса,с колко зъба ви е задната зъбчатка (става въпрос за 125-ца) и до коя предавка се изправя само с газ? Аз съм с 48 но мисля да мина на 51 примерно това дали ще е много?
                      Колега недей я спъвай много по добре си я караи по отпъната.А това дали се исправя само с газ за 125 кубиков мотор е трудно да се исправи само с газ особено ако не е над средни обороти така че това не е критерий за по голяма задна зъбчатка
                      0888 074 049

                      Коментар


                      • #71
                        От: Всичко за Honda cr125 !!!

                        Ако си с 6 скорости г.д 50-1 зъба , 5 скорости 48-9

                        Коментар


                        • #72
                          Re: Всичко за Honda cr125 !!!

                          Колеги мислиа да си вземам Honda Cr 125 понейе сега съм с 250 кк. 4 тактов 25 конски сили дали схте ми е малка ?

                          Коментар


                          • #73
                            Re: Всичко за Honda cr125 !!!

                            Здравейте на всички нов съм в форума, и имам нужда от малко помощ относно хонда cr 125.
                            Става въпрос за карбуратора разглобих го напълно и slед това след зглобяването му и поставянето му усетих че нещо не е добре . Става въпрос за смукача как трябва да е и самите жигльори каква настройка да са .
                            Имам предвид при дърпането на смукача трябва да остане пРав или при запалването пада, въобще целия механизъм от дърпането му до запалването на двигателя и колко време да остане на вдигнат
                            Ако трябва да е вдигнат , може да трябва само докато запали мотора.
                            Дайте ми малко информация моля ви.. относно мотора той е honda cr 125 1995 година.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Re: Всичко за Honda cr125 !!!

                              Първоначално публикуван от tytev Преглед на мнение
                              Здравейте на всички нов съм в форума, и имам нужда от малко помощ относно хонда cr 125.
                              Става въпрос за карбуратора разглобих го напълно и slед това след зглобяването му и поставянето му усетих че нещо не е добре . Става въпрос за смукача как трябва да е и самите жигльори каква настройка да са .
                              Имам предвид при дърпането на смукача трябва да остане пРав или при запалването пада, въобще целия механизъм от дърпането му до запалването на двигателя и колко време да остане на вдигнат
                              Ако трябва да е вдигнат , може да трябва само докато запали мотора.
                              Дайте ми малко информация моля ви.. относно мотора той е honda cr 125 1995 година.
                              Дърпаш смукача,палиш мотора и работи на смукач, докАто не паднат оборотите сами след това го връщаш и даваш газ.
                              Последно редактирано от viki terzieva; 17-12-11, 09:46.
                              0888 074 049

                              Коментар


                              • #75
                                От: Всичко за Honda cr125 !!!

                                Дърпаш смукача до горе докато не щракне да стой горе , риташ манивелата много бавно един път до долу и после от ряс риташ с малко гас и тря да бръмчи поне на моя така съм му хванал цаката

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X