Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всичко за Honda cr125 !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Всичко за Honda cr125 !!!

    Първоначално публикуван от nstyle777 Преглед на мнение
    А как да го оплътня ?
    Ако не е много прегорял или не липсва можеш да го намажеш съвсем леко със силикон за гарнитури(температуроустойчив). И моя леко капеше от там и го направих това и се оправи. Внимавай обаче да не го наклепеш много. Съвсем леко се маже !

    Коментар


    • #47
      От: Всичко за Honda cr125 !!!

      Това да не те притеснява че ти хвърля по малко изгоряло масло , нищо сериозно просто гарнитурата може би е пригоряла и от там да изпуска.
      Купи си 2 нови пружини и една гарнитура и си като нов , а относно капването на масло някоя семеринга или гарнитура ти сълзи , прегледай и ако може лекувай с термоустойчив силикон !!!
      Последно редактирано от viki terzieva; 03-08-11, 14:17.

      Коментар


      • #48
        От: Всичко за Honda cr125 !!!

        Някой може ли да ми каже точно колко гори Цр 125 98-2001г при ръчкане и при по леко каране ...знам че зависи това от много работи няма нужда да го споменавате , но по спецификации клко го дават

        Коментар


        • #49
          От: Всичко за Honda cr125 !!!

          Първоначално публикуван от zimbab_boy Преглед на мнение
          Някой може ли да ми каже точно колко гори Цр 125 98-2001г при ръчкане и при по леко каране ...знам че зависи това от много работи няма нужда да го споменавате , но по спецификации клко го дават
          По спецефикациИ не го дават,ще гори докАто има в резервОара. Моторът няма километраж, за да ти го дават разхода в километри. Изчислен е така, че 1 резервОар да стига за 1 манш
          Последно редактирано от viki terzieva; 03-08-11, 14:17. Причина: Всички съществителни в множествено число в българския език завършват на "И"
          0888 074 049

          Коментар


          • #50
            От: Всичко за Honda cr125 !!!

            Ясно колега , а ми е интересно от тези болтчета горе на централния амортИсЬор нещо настройва ли се , ето снимка http://zimbab.snimka.bg/motorcycles/...62380.24452258 !
            Последно редактирано от viki terzieva; 03-08-11, 14:15. Причина: амортИсЬор

            Коментар


            • #51
              От: Всичко за Honda cr125 !!!

              Първоначално публикуван от zimbab_boy Преглед на мнение
              Ясно колега , а ми е интересно от тези болтчета горе на централния амортесйор нещо настройва ли се , ето снимка http://zimbab.snimka.bg/motorcycles/...62380.24452258 !
              Въртиш го към S (soft)става по мек ,а към H (hard) става по твърд това е
              0888 074 049

              Коментар


              • #52
                От: Всичко за Honda cr125 !!!

                Интересува ме как да го направя като потъне бързо, да ме издига пак, тоесТ по-чувствителен !!!
                Последно редактирано от viki terzieva; 03-08-11, 14:13. Причина: Моля, използвайте главни букви!

                Коментар


                • #53
                  От: Всичко за Honda cr125 !!!

                  Първоначално публикуван от nstyle777 Преглед на мнение
                  20 гр Motorex Fuly sinetic 2 t
                  Мисля,че Моторекса го даваха 1%,тоест 10 грама на литър.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Всичко за Honda cr125 !!!

                    Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
                    Мисля,че Моторекса го даваха 1%,тоест 10 грама на литър.
                    Каквото и да е маслото, по-малко от 20 мл. / литър не се слага, защото боли глава
                    Yamaha WR 200

                    Коментар


                    • #55
                      От: Всичко за Honda cr125 !!!

                      Отстрани на шишето трябва да пише колко масло към колко бензин се слага моето например е 1:50 ,1 литър масло към 50 литра бензин, което значи ,че се слага по 20мл. масло в един литър бензин.По малко от 20 мл. масло не е препоръчително да слагаш,както каза колегата,защото може да има сериозни последици.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Всичко за Honda cr125 !!!

                        Първоначално публикуван от zimbab_boy Преглед на мнение
                        Интересува ме как да го направя като потъне бързо, да ме издига пак, тоесТ по-чувствителен !!!

                        От подобен винт от долната страна на амортисьора,но това не го прави по чувствителен,а по бърз.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Всичко за Honda cr125 !!!

                          Колега , къде точно се намира , не мога да го видя този винт ...... И някой ако има Service Manual за 2001 125сс да прати на скайп zimbab_boy , Благодаря ви много !!!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Всичко за Honda cr125 !!!

                            Линкове които биха помогнали на собственици на Хонда СRM 125r 1993-1999
                            http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...m125r%2097.htm

                            http://www.cmsnl.com/honda-crm125r-1...029/partslist/
                            Honda CRF 250 X
                            Touareg 3.0 TDI

                            Коментар


                            • #59
                              От: Всичко за Honda cr125 !!!

                              Ако мога да помогна на някой , Имам Мануали за Цр125-1998 , Цр125-1999 , Цр125-2001 , Цр125-2003 , Цр125-2006 На някой ако са от полза да ми пише на скайп zimbab_boy !!!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Всичко за Honda cr125 !!!

                                Първоначално публикуван от zimbab_boy Преглед на мнение
                                Ако мога да помогна на някой , Имам Мануали за Цр125-1998 , Цр125-1999 , Цр125-2001 , Цр125-2003 , Цр125-2006 На някой ако са от полза да ми пише на скайп zimbab_boy !!!
                                Колега качи ги , може да са полезни на много хора..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X