Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Честито, Краси
    KTM Fen

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
      Хайде пък и аз ....
      имам си нов FMF и нов предпазител на хидравликата на съединителя
      Честито, дано се задържат повече време така лъскави !
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        След като up-нах "да се оплача", дай да up-на и тази... Чисто нов 19" Acer с отлични цветови показатели. Модела го харесах защото не се забелязва подсветката, което за човек с моите проблеми с очите е голяма екстра!

        П.С. По принцип от марка Acer (BenQ) НЕ пазарувам, но този наистина ме впечатли...
        Последно редактирано от господин никой; 09-04-08, 14:53. Причина: добавка...

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Първоначално публикуван от mr_n00n3 Преглед на мнение
          След като up-нах "да се оплача", дай да up-на и тази... Чисто нов 19" Acer с отлични цветови показатели. Модела го харесах защото не се забелязва подсветката, което за човек с моите проблеми с очите е голяма екстра!

          П.С. По принцип от марка Acer (BenQ) НЕ пазарувам, но този наистина ме впечатли...
          Да принципно Acer не е нищо особено но ако е с хубава матрица защо не. примерно PVA или MVA. Кой модел си купи?
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
            Да принципно Acer не е нищо особено но ако е с хубава матрица защо не. примерно PVA или MVA. Кой модел си купи?
            За съжеление монитора е у дома, а напоследък, ако не е мотор не ме търси да помня модели (и това ми било system administrator ). За марката - помня ги какви мухльовци си бяха от зората на бизнеса, та сега са си същите... Но все пак този монитор ми направи впечатление как показва цветовете. Това му е главното предимство пред мен. Доста съм зле с очите...

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Първо си купете по един мотор и тогава за тези компютри.

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                Първо си купете по един мотор и тогава за тези компютри.
                Само да ми остане време ще си купя и втори!

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  И аз да се похваля с чисто нова каска CMS
                  Прикачени файлове
                  KAWASAKI Let the good times roll

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Честита със здраве да си я ползваш

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Аз мога да се похваля с първият ми сериозен мотор .
                      Тези дни съм като хипнотизиран .
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Хайде и аз да се похваля
                        От месец и нагоре не бях карал, след като бях оставил мотора да ми оправят инсталацията (токове, ала бала) и вече всичко е ОК и одеве направихме едно нощно преходче. За първи път карам през ноща в гората и беше много готино. Имаше от всичко по много Като се започне от паднали не една и две ели по пътеките до големи снегове и ледове, че после и супер дълбока кал
                        С две думи беше супер
                        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Ето и моите нови предобивки които сега престигнаха от Америката.Един прияател ги поръчва в големи количества сега са му останали още два три екипа и много хубави каски сичко оригинално на FOX
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от Краси; 13-04-08, 21:10.
                          ----------Moto lud-Troyan----------
                          няма непреодолим път за упоритите

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Първоначално публикуван от Стефан Владимиров Преглед на мнение
                            Аз мога да се похваля с първият ми сериозен мотор .
                            Тези дни съм като хипнотизиран .
                            Хахахах Събев честито.Сега остава и да почерпиш едно кръгче
                            Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
                            Gas Gas EC 200

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Първоначално публикуван от drink2much Преглед на мнение
                              Хахахах Събев честито.Сега остава и да почерпиш едно кръгче
                              Ще даде бе как...къде ще ходи...моторчето е идеално и много запазено... аз лично много му се кефя

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Благодарение на братчеда ММ мога и аз да се похваля
                                Имам си ново дебело кормило с лъскави повдигачи на РМХ-а. Оказа се много удобно.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000248.jpg
Прегледи:1
Размер:218.1 КБ
ID:5053782
                                2010 CRF 250 R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X