Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся си работа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Търся си работа като Международен шофьор

    Пиша тука защото знам че има много шофьори,може пък някой да помогне.Млад шофьор сам на 22г.изкарах категориите C+E и имам голямо желание да шофирам обаче като чуят повечето че съм без опит и никой не се навива да ме земи,а то роден никой не се е научил.

    Коментар


    • #77
      До: Търся си работа

      Шанс .., но чак сега намерих темата ,но се пак ти благодаря колега

      Коментар


      • #78
        До: Търся си работа като Международен шофьор

        В момента предлагането е по-голямо от търсенетоопитай в големите транспортни фирми има голямо текучество на кадри(шофьори)сещай се за какво но пък ще натрупаш опит.В момента в транспорта си е еб..о мамата вози се за без пари и никой не плащаили по добре изчакай по добри времена,че иначе ще си намразиш професията за която сега имаш такъв ентусиазъмУспех.

        Коментар


        • #79
          До: Търся си работа като Международен шофьор

          Послушай Булдог не рипай у шавароНие карахме години на ред па не сме забогателиДаже дали не е обратното
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • #80
            До: Търся си работа

            +1, слушай колегите.Ако имаш познат качи се малко да се повозиш и ще си решиш сам.Навремето доста колеги новобранци се отказваха след като правеха с мен по една руска дестинация.
            LZ1NBN

            Коментар


            • #81
              До: Търся си работа

              Vatko , Сигурен ли си че не търсят още работна рЪка .. и за какво ставаше въпрос?
              Последно редактирано от viki terzieva; 06-11-11, 15:46.

              Коментар


              • #82
                До: Търся си работа

                Първоначално публикуван от zqpk0v Преглед на мнение
                Vatko , Сигурен ли си че нетърсят още работна рака .. и за какво ставаше на въпрос
                Работата е предимно селскостопанска на две места набираха хора.
                На едното където бях аз трябваше да се слагат маркучи за капково напояване, а второто място веднага се зае с няколко човека и сега никаде не търсят. Някой ден може да се запознаем ако се видим в Карлово.
                Some call it a hobby, we call it a way of life!
                Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                Коментар


                • #83
                  До: Търся си работа

                  Нямаш грижи

                  Коментар


                  • #84
                    До: Търся си работа

                    Колеги, търся каквато и да е работа.От Пловдив съм. Върнах се преди 45-50 дни от чужбина,но срещам доста трудности с намирането на работа.Ако някой може да помогне,ще съм безкрайно благодарен. моб.тел:0887 63 87 87 Дом.тел:032 253106 e-mail: jorkata4x4@abv.bg

                    Коментар


                    • #85
                      До: Търся си работа

                      Уффф колега,кат гледам от кога замря темата си викам тук има нещо?? Тия момчатии вече се наработиха или обраха убавите работи! Макар че както казваше един дост :То убава работа и лош банкет никаде нямаТа и ти зор ша я наидеш!! Ама кат ти гледам аватара,тя твоита гаида надута бе!!! Само си мърдаш пръстите ... Я не я алаи!!!
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • #86
                        До: Търся си работа

                        Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                        Уффф колега,кат гледам от кога замря темата си викам тук има нещо?? Тия момчатии вече се наработиха или обраха убавите работи! Макар че както казваше един дост :То убава работа и лош банкет никаде нямаТа и ти зор ша я наидеш!! Ама кат ти гледам аватара,тя твоита гаида надута бе!!! Само си мърдаш пръстите ... Я не я алаи!!!
                        Тежкото в случая е ,че въздух за гайдата има,ама нафта за Паджерото-не.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Търся си работа

                          Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                          Уффф колега,кат гледам от кога замря темата си викам тук има нещо?? Тия момчатии вече се наработиха или обраха убавите работи! Макар че както казваше един дост :То убава работа и лош банкет никаде нямаТа и ти зор ша я наидеш!! Ама кат ти гледам аватара,тя твоита гаида надута бе!!! Само си мърдаш пръстите ... Я не я алаи!!!
                          За работата си прав ама за банкетите не си прав ,и не му гледай гайдата тя може дае надута ама джобовете му са празни
                          0 8 76 36 8 542

                          Коментар


                          • #88
                            От: До: Търся си работа

                            Здравейте, колеги отново!
                            Реших, че вече като успешно завършил официално средното си образование, е редно малко да обновя темата започната много отдавна от мен!

                            Търся си работа в областа на: ресторантьорството, тъй като съм завършил такава специалност. Имам 3-та степен "Ресторантьор", а специалноста която учих се води "Кетъринг". Имам доста придобита практика (в професионалната гимназия) в областа на сервирането, и областа на готвенето. На държавния зрелостен изпит по практика, от момчетата го взех най-добре с успех 5,20. Теорията я взех по-зле, тъй като от 30 и няколко (не съм сигурен) теми, се падна една от най-трудните и имам 3,50. Имам диплома за завършено средно образование, а също така и свидетелство което доказва, че официално се водя "Ресторантьор".

                            Ако някой от колегите държи ресторант, заведение или кетърингова фирма, и търси работна ръка в тази професия, може да се свърже с мен на: тел. 0879/86-81-78 (Данаил), тук или на л.с..
                            Пази душата си, не гумите!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Търся си работа

                              Здравейте,

                              племенникът не си взе изпитите и не можа да мине в 4-ти, та прекъсна в 3-ти курс на ТУ, специалност "Технология на машините и машинното производство". Завършил е ТЕТ специалност "Електроника и електротехника". Търся му някаква работа, по възможност близка до някоя от специалностите му. Ще му намеря работа в строителството, но сетне няма да се върне да учи.
                              Живее в Стамболийски, може спокойно да пътува в Пловдив и Пазарджик. Надявам се да му намеря нещо добро.
                              Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Търся си работа

                                Здравейте, колеги! До скоро нямах интернет, и не влизах, а и само за услуги ви търся... Малко ме е срам, но отново съм на същото "дередже".

                                Завършил съм Кетъринг, 3-та степен, но поради други обстоятелства, се занимавам от 6 години с полу-професионален дърводобив. Търся си работа, резач на дърва (склад) или на полеви условия. Работил съм с различни марки и модели бензинови триони (да не ги изброявам). Нямам документ за дърворезач, но ГАРАНТИРАМ - бърза и добра работа! Имам две собствени резачки, мога да се справям с подръжка на резачка - точене, центровки на карбуратор и т.н..

                                Много спешно си търся такава работа, поради причината, че е сезонна, а и искам да събера пари за да следваме с приятелката ми. Моля, които има нужда, или може да помогна, нека да ми пише или да се обади - 0879 86 81 78 (Данаил).
                                БЛАГОДАРЯ!
                                Пази душата си, не гумите!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X