Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Резачките срещу тракторите :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Резачките срещу тракторите

    Първоначално публикуван от Краси К Преглед на мнение
    Интересна анкета:

    http://www.thumpertalk.com/forum/sho...d.php?t=743430

    Може би гласуват само "резачките"...
    Адаш май не гласуват само резачките като гледам
    Виж надолу колко народ пише че възнамерява да се върне на 2Т, а и виж анкетата колко хора са го направили или смятат да го направят.
    Е в интерес на истината са гласували малко над 100 човека, така че незнам до колко може да бъде показателна анкетата, но все пак тия които остават твърдо на 4Т са само 18%
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • До: Резачките срещу тракторите

      Първоначално публикуван от Краси К Преглед на мнение
      Интересна анкета:

      http://www.thumpertalk.com/forum/sho...d.php?t=743430

      Може би гласуват само "резачките"...
      pingertalk

      От неделята сън не ме хваща - само YZ250F ми е в главата, иначе съм твърдо за 2Т и досега все такива си карам
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • До: Резачките срещу тракторите

        Тези дни, докато си оправях гарнитурата на главата, се сетих още едно предимство на двутактовите. При сваляне на глава, почистване на гарнитура и сглобяване, ръцете ми бяха по-чисти, отколкото да си сменя гумата на колата. Няма течащи масла, няма насъбрана мръсотия.

        Коментар


        • До: Резачките срещу тракторите

          Първоначално публикуван от ivan_j Преглед на мнение
          Тези дни, докато си оправях гарнитурата на главата, се сетих още едно предимство на двутактовите. При сваляне на глава, почистване на гарнитура и сглобяване, ръцете ми бяха по-чисти, отколкото да си сменя гумата на колата. Няма течащи масла, няма насъбрана мръсотия.
          Не знам ама ми се струва че това е някаква реклама, и може би последни''кнвулсии''на двутактовата ера.Май и се вижда края.Ще изчезнат както изчезнаха парните двигатели,и никой няма да се сети за тях 1000 години.

          Коментар


          • До: Резачките срещу тракторите

            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
            Не знам ама ми се струва че това е някаква реклама, и може би последни''кнвулсии''на двутактовата ера.Май и се вижда края.Ще изчезнат както изчезнаха парните двигатели,и никой няма да се сети за тях 1000 години.
            Нито парните двигатели са изчезнали нито пък двутактовите ще изчезнат. Тецовете са на пара, а най-ефективни за големите кораби са 2Т дизеляците
            И понеже тук си говорим за мотори да не се отплесвам много. Концепцията на моторите и особено за офроуд моделите е да са възможно най-леки и просто устроени. 4Т са много хубави двигатели обаче всичките тези движещи се маси вътре и по-сложното им устройство осигурява още дългата употреба на двутактовите им събратя.
            Мхм. Виждам деня в който ще карам комънрейл турбо кросак Е, ... тогава ще ме болят повече колената ама нищо.
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • До: Резачките срещу тракторите

              Като гледам колко поста сте написали... като децата в детската градина сте !
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • До: Резачките срещу тракторите

                А всъщност е най добре да си имаш и от двата по един та да си караш това което ти е кеф в момента.
                0888932647

                Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                Коментар


                • До: Резачките срещу тракторите

                  Първоначално публикуван от GEORGINESHEV Преглед на мнение
                  А всъщност е най добре да си имаш и от двата по един та да си караш това което ти е кеф в момента.
                  Абсолютно правилно. Подкрепям

                  п.п. от DIRT RIDER "за 2006 Чад Рийд казал, че може да пробва да кара с 4Т но предпочитал 2Т. Когато тествал 4Т ямахата за 2006 открил, че "мрази" 2Т"
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • До: Резачките срещу тракторите

                    Ако питаш мен и 2 няма да ти стигнат,
                    ще искаш и ролер и пистарка и крос и ендуро и траялка и какво ли още не
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • До: Резачките срещу тракторите

                      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                      Ако питаш мен и 2 няма да ти стигнат,
                      ще искаш и ролер и пистарка и крос и ендуро и траялка и какво ли още не
                      Не знам ама,искам да си купя една траялка,и очаквам да ми дадат оферта от Испания,и ако не е много скъпа смятайте че съм я повлякъл.Не че някога съм се качвал ама.И между другото ще е 2 тактова.

                      Коментар


                      • До: Резачките срещу тракторите

                        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                        Не знам ама,искам да си купя една траялка,и очаквам да ми дадат оферта от Испания,и ако не е много скъпа смятайте че съм я повлякъл.Не че някога съм се качвал ама.И между другото ще е 2 тактова.
                        Брой и мен браточка! За 2 бр. сигурно ще направят отстъпка!
                        Т'ва сериозно!
                        Sorry за спама!
                        КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X