Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CZ 350 vs Suzuki Rm 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

    Нека да пробвам аз:
    Количеството на въздуха не може да се регулира - то е константа. Регулира се притокът на бензин.
    Максималният дебит зависи от диаметъра на отвора на главния жиглъор.
    Минималният дебит - от винта който ти спомена.
    Работната характеристика зависи от изменението на диаметъра на иглата спрямо леглото и - регулира се със споменатите положения на иглата. Най-спусната игла - бедна смес - най извадена - богата смес. Иглата обаче се износва...

    Коментар


    • #32
      До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

      Не съм много по термините , но темата беше коя е по-бърза на 300м от двете машини cz или Suzuki rm125 , а не устроиство и начин на работа на cz
      Алкохолът и висшето образование не прощават на никого.

      Коментар


      • #33
        До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

        Най-вероятно има предвид иглата на поплавъка, чрез която се повишава нивото на бензина в поплавковата камера ...
        Път без препятствия обикновено не води до никъде.

        Коментар


        • #34
          До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

          Темата е ясна - аз поне искам да вдигна резултата в нашия отбор
          @tatkobarba не е на поплавъка - а на "throttle valve" избяга ми българската и руската дума - шибъра за въздух - свързан с жилото. Край с акълите!

          Коментар


          • #35
            До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

            Симеон е много прав !!!
            100 пъти съм виждал във форума как нещеш ли си коригирвали притока на въздух.
            Единствената корекция на въздух това е винчето което е единствено за ниските обороти, но като цяло не променя нещата генерално. Въздуха си влиза през отвора на карбуратора и колкото толкова, затова като се качиш на 1500м работата става зле, въздух малко, гориво много, оттам лошо съотношение на сместта и ефекта е ясен.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #36
              До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

              аз мисля че чезето ще бие сузукито на далго

              Коментар


              • #37
                От: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

                и аз така мисля

                Коментар


                • #38
                  От: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

                  И аз имам ЧЗ 350 и мисля,че ще бия сузукито
                  Последно редактирано от Жоро Донечки; 22-08-11, 07:13. Причина: Ч

                  Коментар


                  • #39
                    От: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

                    Първоначално публикуван от tonkata_moto Преглед на мнение
                    И аз имам ЦЗ 350 и мисля,че ще бия сузукито
                    Сравняваш два различни мотора,единият е шосеен,другият е крос,от значение е каква е настилката,и друго много интересно нещо е,какво се случва ако двата мотора са със еднакви предни и задни венци.

                    Коментар


                    • #40
                      От: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

                      На дълго не знам кои ще дръпне но на отсечка 300м. мисля че Rm.

                      Коментар


                      • #41
                        От: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

                        Оф хора недеите да подценявате CZ-350 може да е дърто ама си е палаво!

                        Коментар


                        • #42
                          От: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

                          С интерес прочетох темата Аз имам Gilera RX 125, а в края който живея е пЪлно с ETZ 250-251 има и мн Чезета. От наблюдения и опит мога да кажа, че едното е направено за каране по асфалт, а другото е много по комфортно и по добре се дЪржи по черен път. Поне при мен лично ETZ по асфалт може да ме мине при всички положения на дЪлго, но стЪпи ли на черно няма шанс Тай, че и двата мотора си имат предимството единия на асфалта другия извЪн него
                          Последно редактирано от Chinela; 07-05-12, 08:16. Причина: "Ъ"
                          Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X