Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CZ 350 vs Suzuki Rm 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • CZ 350 vs Suzuki Rm 125

    Колеги с един приятел се спорим дали мойто чз 350 87г 12v е по- бързо от неговото кросово сузуки рм 125 91г 22кс , но се не можем да се срещнем и да проверим , защото моторите са в двата края на България .Моторите и двата са стандартни. Спорим за дръпка по асфалт 300м.Вие как мислите, даваите мнения ще помогнете да прекратим спора
    Последно редактирано от maistora88; 08-11-08, 11:57.
    Алкохолът и висшето образование не прощават на никого.

  • #2
    До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

    Ако е за първите метри, най-вероятно Сузукито ще води с малко.... Карал съм и двете, но все пак е трудно да се прецени
    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
    Toyota Land Cruiser KDJ 125

    Коментар


    • #3
      До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

      RM-a ще бие според мен на 100%
      [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

      Коментар


      • #4
        До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

        Много лесно може да решите спора.
        Мерите и двамата с хронометър за колко моторите ви минават 300м. по равен сух асфалт и сравнявате резултатите
        За 300м. ЧЗ-то има шансове да спечели, защото кросака максимума му е около 90км/ч. и ще ги вдигне още на 100-те метра.
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #5
          До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

          хахахах а тоя ми разправяше че мотора му правел 130
          Алкохолът и висшето образование не прощават на никого.

          Коментар


          • #6
            До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

            Ако е в добро състояние сузукито ще бие ЧЗ-то на ускорение, максимална скорост, шашки, боулинг, бридж, белот и сантасе. АКО предавателните им числа са оразмерени за еднаква максимална скорост.

            Предвид че не са, можете да си спорите до второ пришествие. Сузукито ще отреже ЧЗ-ката до максималната си скорост, каквато и да е тя, някъде в района на 100км/ч, след което ЧЗ-то ще го мине по някое време.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

              Първоначално публикуван от maistora88 Преглед на мнение
              хахахах а тоя ми разправяше че мотора му правел 130
              С достатъчно малка задна зъбчатка (да речем 40 зъба) може и повече.
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • #8
                До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

                RM-а ще бие CZ-то не е толкова бързооборотно

                Коментар


                • #9
                  До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

                  Априлията ми 125 (от подписа) с големия пинион правеше 125 - 130, при зверски обороти вече.
                  [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

                  Коментар


                  • #10
                    До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

                    Аз имам RM-125 и отзаде е с 49 зъба но ако е с по малка забчатка отзаде както каза Димитър нямаш шанс макар че и сега незнам дали имаш
                    0888 074 049

                    Коментар


                    • #11
                      До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

                      Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                      кросака максимума му е около 90км/ч. и ще ги вдигне още на 100-те метра.
                      А чзто и за 300метра няма да вдигне толкова , нищо лично , но чзто е голям кютук и нема шанс и пред 80 кубика чист крос (на 300м) , ако се състезавате на 3000м , тогава може.

                      Коментар


                      • #12
                        До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

                        Вярно е че социалистическите машини не са върха на технологията ,но все пак с игла на карборотора до доло и с добри настройки на отношение бензин въздух cz-то ми достига приличните 7 000 оборота и скорост от 150 км/ч въпреки само четирите си скорости
                        Последно редактирано от maistora88; 10-11-08, 10:36.
                        Алкохолът и висшето образование не прощават на никого.

                        Коментар


                        • #13
                          До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

                          Първоначално публикуван от maistora88 Преглед на мнение
                          Вярно е че социалистическите машини не са върха на технологията ,но все пак с игла на карборотора до доло и с добри настройки на отношение бензин въздух cz-то ми достига приличните 7 000 оборота и скорост от 150 км/ч въпреки само четирите си скорости
                          Не искам да съм зад него когато (ако) прескочи 120-те километра в час.Таков звер съм карал също и такова сузуки.Твърдо съм за сузукито.

                          Коментар


                          • #14
                            До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

                            Вече съм уверен кои ще спечели в дръпката след като видях че jawa 350 87г прави от 0-100 за 7.6сек.: http://motoprofi.com/motospecspictur...0_ts-1987.html
                            а на мойто cz двигатела си е jawa , сега уйкенда ще ме засеча за колко прави 300м и от 0-100
                            Алкохолът и висшето образование не прощават на никого.

                            Коментар


                            • #15
                              До: CZ 350 vs Suzuki Rm 125

                              Колега аз имам JAWA.Мога да ти кажа ,че мощността на явата няма никаква връзка с тази на чз-то Явата е много по мощна и това се осеща Качи се на чз и след това на ява .Тука има 2 момчета на, който чз-тата са им перфектни и на двиг и на ваншен вид както и явата ми ,но и те си го казват ,че няма нищо общо с мощностите на двигателите. А и ако си виждал двиг на ява тои е много по различен и по голям .
                              Виждал сам 125 и сам карал с няколко модела (КТм 125иХуцварна 125) ако Рм-ма варви колкото тях значи чз-то няма да може да го бие на 300 м ,но ако е за по далго растояние ще го резне
                              А и сам гледал в 1 книга ,че явата е с 35 коня ,а чз-то 22 коня Такаче сиг заради това се осеща повече мощността на явата
                              А и колега защо да не си на чз-то ако дигне 120 Ние като ходиме да се возиме и като минаваме през Чибаловци на правото вдигаме по 140-150 км/ч без проблеми ,и ваобще не се осеща нестабилност ..
                              Дори и като сам ходил кам Ябланица сам карал с нея с по 100 км/ч на правото Пред Тихов дол
                              http://217.18.245.107/showthread.php?t=40599 Ето я явата Това е Ява Калифорния (оригинална)
                              Последно редактирано от ulkataa; 13-11-08, 21:38.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X